Cytat Zamieszczone przez MichalTT Zobacz posta
(GTR nie jest przystosowany do bezawaryjnej pracy przy takiej mocy, GTR jest bezawaryjny tylko w serii)
Gtr jest bezawaryjny jak sie go nie rusza. Auto kosztuje połowe tego ile powinno kosztować na takie osiągi, gdzieś te pieniązki zaoszczędzono. Skrzynia w serii na LC idzie się kochać zastraszająco szybko. Przeniesienie napędu jak się go używa w warunkach bojowych też na długo nie starcza. Dodatkowo środek na poziomie lanosa do wybaczenia tylko przez ludzi mających hormonalną burzę na widok wyświetlacza ze wskaźnikami.

Co do GT86, to auto jest fantastycznie zbalansowane, reaguje w sposób do samego końca przewidywalny i prowadzone zgodnie ze sztuką daje odromną satysfakcje. Największą zaletą jest silnik NA, jak na swoje ograniczenia to w każdym momencie jest wystarczający zapas, każdy ruch gazu przynosi spodziewaną reakcję. Zawieszenie jest komfortowe na tyle ile potrzeba, a chcac wykorzystać całe auto, tylko pomaga.
Cudowne auto dla doświadczonego kierowcy, kogoś kto współgra z autem a nie stara się z nim walczyć i docenia jego idee. Zdecydowanie nie dla ludzi "dotykających" się na widok cyferek i polepszających sobie mniemanie wyprzedzeniem kogoś na prostej. Taka nowsza MX5 NA.
TT lubie, ale jest to przednionapędowy nosorożec z opcją dopięcia tyłu, z rozkładem mas jak w śmieciarce i z silnikiem (tylko 225 jeździłem) nastawionym na osiągi z niską przyjemnością oddawania mocy. Wiem, że wielu się obrazi, ale miałem GT na 3 dni i to będzie następne drugie auto w rodzinie.
Na moje to auto dekady.