Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: Perfumy On-Line, warto ?

  1. #1
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038

    Perfumy On-Line, warto ?

    Hej,

    Bylem wczoraj w sklepie i tak myslalem zeby znowu hurtowo kupic jakies zapachy bo zawsze troche taniej za woda, ale natknelo mnie zeby sprawdzic i porownac ceny. Polatalem troche po allegro i necie, no i tak sie zastanawiam czy wogole kupowanie online ma sens? czy warto te ceny porownywac z cenami w perfumeriach gdzie raczej oryginaly sprzedaja. Duzo pisza w komentach na allegro ze podrobki, oczywiscie sprzedajacy zarzekaja sie ze oryginaly i oczywiscie nikt nie sprzedaje zwyklych, tylko testery, bo firmy produkuja chyba wiecej testerów na Polske - moze takie zapotrzebowanie hehe

    Kupował ktos? bo ceny jakies podejrzane...a i czy zna ktos moze jakas stronke z cenami "normalnych" sklepow - sephora wPL nie ma chyba sklepu online...

    a takie miedzy innymi komenty mozna znalezc

  2. #2
    Awatar czarny
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Błonie
    Pojemność
    2.0T
    KM
    292
    Rocznik
    2018
    Kolor
    czarny
    Posty
    594
    Kupuje tylko u znajomego w sklepie, na lotniskach albo w ostatecznosci Sephora, Douglas itp... Nie ufam allegrowiczom, bo nie raz nadzialem sie na podroby. Uwielbiam perfumy i mam ich niemala kolekcje, wiec jestem w stanie porownac butelki, i niestety w 90% przypadkow byly to podroby, znajomi tez nieraz sie nadziali. Ogolnie kupna w internecie nie polecam, chyba ze dobre sklepy internetowe, choc z tym tez nigdy nic nie wiadomo...

  3. #3
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    nigdy nie kupowalem online i pewnie nie bede, chcialem sprawdzic ceny, ale zapewne sa niskie bo to podroby...zapomnialem o Douglas, teraz sprawdzilem u nich ceny...pewnie maja ori.

  4. #4
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Z tymi perfumami z allegro to jest zazwyczaj tak, że są tańsze i pachną prawie identycznie jak ori, ale utrzymują się nieporównywalnie krócej. No i nigdy nie ma się pewności co tam oni wlali :P Nie wierze w te wszystkie opowiesci że rozcieńczają te same "ekstrakty" co wielkie firmy.

  5. #5
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    może te same ale nie w tej samej ilosci innego płynu

  6. #6
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    nie ma co generalizowac, wiadomo ze imitacje sa wszedzie a internet i allegro to ich wylegarnia,
    co jednak wcale nie oznacza, ze nie mozna w internecie kupic oryginalnych perfum w cenach znacznie nizszych niz w sieciowkach takich jak sephora czy douglas
    my z V mamy kilka pewnych sklepow online i wszelkie perfumy kupujemy tylko tam, nie lubie przeplacac, gdy nie jest to uzasadnione

    "Love Them BOTH" - M.

  7. #7
    Awatar ela
    Dołączył
    May 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    206
    Ja polecam Ci moje-zapachy.pl oraz iperfumy.pl - ja się tam zaopatruje i nigdy nie narzekalam

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Tylko w salonach firmowych, wszelakie internetowe okazje to podróby.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez M and V Zobacz posta
    my z V mamy kilka pewnych sklepow online i wszelkie perfumy kupujemy tylko tam, nie lubie przeplacac, gdy nie jest to uzasadnione
    czy mozesz zdradzic te tajemnice w ktorych to butikach online sie zaopatrujecie? chcialbym tam sprawdzic ceny

  10. #10
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    V musialaby sie wypowiedziec, bo lepiej ogarnia zrodla
    ja glowa recze za www.smellwell.pl, jest tez na allegro pod: http://allegro.pl/show_user.php?uid=7338668 , ale musisz zadzwonic, bo widze pusto, a strona off, wiec albo wakacje albo to juz historia

    z glowy moge podac jeszcze tylko indizio, z wawy: http://indizio.istore.pl/ , na allegro: http://allegro.pl/sklep/10367071_ory...umeria-indizio

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    V:
    agito.pl - spore wahania cen, trzeba trafic w dobra promocje
    http://www.kalaaps.pl/ , nick z allegro: kalaaps_pl
    inne nicki z allegro: bonyA , domwerk , doorisa , jarekmiki, madoxSklep

    "Love Them BOTH" - M.

  11. #11
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Ja tez tylko przez neta kupuje (bo nie mam czasu ani potrzeby po akurat takich sklepach chodzić - mam swoje 3 ulubione zapachy i nie myślę ich zmieniać )
    O zakupie u danej osoby lub sklepie decyduje ilość i jakość komentarzy - i jeszcze “odpukać” nigdy się nie naciąłem. Pozdrawiam
    I TT

  12. #12
    Awatar Matee
    Dołączył
    Nov 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    ALMS
    Kolor
    Avus Pearl
    Posty
    267
    Kiedyś była afera z "iperfumy.pl" czyli jednym z największych sklepów internetowych.
    Udowodnili im kilka sztuk podróbek, wynikało to rzekomo z tego, że sami byli przekonani o pewności swojego źródła.
    Więc być mooooże oferowali podrobiony towar nieświadomie.
    Ja perfum przez internet nie kupuję, podobnie jak palników do samochodu etc.
    Za duże ryzyko
    A już fascynują mnie przypadki ludzi, którzy kupują na allegro perfumy 4 razy taniej niż cena sklepowa, oszukując samych siebie o ich oryginalności.
    Zamiast po prostu iść kupić za niewielkie pieniądze interesujący ich zapach z tzw. sklepów - rozlewni. Efekt na pewno lepszy od podróbki
    Ale tak jest chyba ze wszystkim, nie tylko z perfumami, podrabiane ray bany za 179 zł o jakości okularów za 29 zł etc.
    Toż to trzeba na głowę upaść (z dość wysokiego piętra ) żeby tyle zapłacić za 100% imitację.

  13. #13
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Cytat Zamieszczone przez Matee Zobacz posta
    Kiedyś była afera z "iperfumy.pl" .
    fakt, sam przemilczalem temat, by nie robic im czarnego PRu
    zamowilismy kiedys z V wieksza paczke z perfumami tylko nie pamietam czy iperfumy , czy iperfuma - bo sa 2 takie sklepy,
    jak przyszla zaczalem od ostrej inspekcji mojego standardowego zapachu i zonk,
    reszty perfum juz nawet nie bralem do reki, telefon do sklepu, grzecznie powiadomilem o zajsciu i odeslalem cala paczke, tego samego dnia,
    kasa wrocila w calosci, bylo to nasze pierwsze i ostatnie zamowienie z tego sklepu
    jest tez bardzo znany sklep strawberrynet.com , generalnie sliski temat - nie napisze co za opinie mam o tym sklepie, by mnie pozniej firma po sadzach nie ciagala, ale generalnie nie polecam

    "Love Them BOTH" - M.

  14. #14
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    W Indizio sam kupuję i jestem zadowolony. Jeżdżę tam osobiście, wącham co chcę i sobie zawsze coś wybieram, także polecam i na pewno taniej niż w Sephorze itp. sklepach.

  15. #15
    Awatar E1 MATA
    Dołączył
    Oct 2008
    Płeć
    Skąd
    Skierniewice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    98
    Moja narzeczona pracuje w sephorze takze zapraszam, rabaty sie zdarzaja tak naprawde liczy sie dystrybutor. Mozna czasem znalezc ten sam zapach w sephorze i ten sam tanszy w super pharmie - wystarczy spojrzec na dystrybutora. Poza tym wachanie zapachu w perfumerii i kupowanie przez neta tez moze sie zapach roznic. Testery w sklepach na ogol sa mocniejsze niz standardowy produkt pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Tor Poznań Track Day - czy warto?
    Przez remigiusz w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 15-07-2012, 07:10
  2. czy warto to kupić?
    Przez tomus00000 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-05-2012, 15:33
  3. S-line? czy nie S-line ? jak to jest ?
    Przez Kazek w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 18-07-2011, 21:09
  4. MBC-czy warto
    Przez bonq w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-01-2009, 19:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •