Zobacz wyniki ankiety: Jakie video chcemy ze zlotu w Pieczyskach?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • surowy materiał zgrany z kamer

    4 13.33%
  • montaż przez ochotnika bez wynagrodzenia

    15 50.00%
  • zrzutka na montaż przez profesjonalistę

    11 36.67%
Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 152

Wątek: Film ze zlotu w Pieczyskach

  1. #136
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    OK zostaje jak jest ... bez odbioru
    I TT

  2. #137
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Być może yt zauważył i chce poprawić drgania, jakie pojawiają się na przejściach kadru i szybkich scenach - nie jest to wynikiem drgania kamery, tylko niewłaściwie wygenerowanego pliku po obróbce.

    Poza tym film może być tu bezpośrednio, skoro i tak kilka postów wyżej został podany jego adres

    Ostatnio edytowane przez humidorek ; 09-02-2014 o 00:21

  3. #138
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    No i jest pięknie! dzięki

  4. #139
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Dzieki za reaktywacje linku miło było sobie ponownie obejrzec

  5. #140
    Awatar Malinovsky
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    Kolor
    brak
    Posty
    95
    Ładne rzeczy się tutaj dzieją widzę. Po pierwsze film jest mojego autorstwa i nie wyraziłem zgody na upublicznianie go przez inne osoby. Nie wspomnę już , że nikt się nawet nie raczył zapytać czy może go wgrać.
    Nie potraficie docenić nawet mojego czasu na nakręcenie i zmontowanie tego materiału ? Naprawdę tak ciężko jest zapytać ?!

    W związku z nieposzanowaniem mojej osoby proszę o usuniecie filmu w trybie natychmiastowy ! W innym wypadku zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

  6. #141
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Malinovsky Zobacz posta
    Ładne rzeczy się tutaj dzieją widzę. Po pierwsze film jest mojego autorstwa i nie wyraziłem zgody na upublicznianie go przez inne osoby. Nie wspomnę już , że nikt się nawet nie raczył zapytać czy może go wgrać.
    Nie potraficie docenić nawet mojego czasu na nakręcenie i zmontowanie tego materiału ? Naprawdę tak ciężko jest zapytać ?!

    W związku z nieposzanowaniem mojej osoby proszę o usuniecie filmu w trybie natychmiastowy ! W innym wypadku zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
    Stary, jestem w stanie zrozumieć Twoje rozgoryczenie związane z tym że wykonałeś kawał dobrej roboty, ale o ile pamiętam to sam się do tego zgłosiłeś i byłeś przeciwny zlecaniu montażu filmu przez osoby trzecie tak jak ktoś proponował. Tutaj widać, że lepiej było to komuś zlecić i po skończeniu filmiku otrzymać do niego pełne prawa, bo ten film jak widać jest Twój prywatny i to Ty teraz decydujesz kiedy i kto go będzie oglądał... A pisząc o wyciąganiu konsekwencji to już ostro pojechałeś... Zastanów się jakie Ty możesz wyciągnąć konsekwencje, pójdziesz na policję i zgłosisz naruszenie praw autorskich do filmiku na którym e-36tką tamujesz ruch żeby nakręcić jakieś ujęcie? Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez jasiel ; 25-02-2014 o 08:08

  7. #142
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Ten film jest miłą pamiątką ze wspaniałego zlotu przygotowanego przez ekipę z Bydgoszczy. Przestańcie sobie skakać do gardeł, bo aż nie miło się czyta. Cały czas mam w pamięci jak miło spędziliśmy weekend i jakich fajnych ludzi poznałem. Ja chcecie się obrażać, to wzajemnie na siebie. Nie mogą na tym cierpieć wszyscy forumowicze, oraz wszystkie osoby, które były na zlocie. Każdy z Was chce dobrze, jednak widzę że jest jakieś nie dogadanie. Chłopaki, opanujcie się ...

    jasiel
    Marcin włożył kupę pracy w ten film , to jest pewne. To, że tamował ruch to było nie zgodne z przepisami, ale film dzięki temu jest spójny. Nie czepiaj się go i nie dogaduj, że ma starą E36, bo nie była dużo starsza od Twojej TT.

  8. #143
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez Malinovsky Zobacz posta
    Ładne rzeczy się tutaj dzieją widzę. Po pierwsze film jest mojego autorstwa i nie wyraziłem zgody na upublicznianie go przez inne osoby. Nie wspomnę już , że nikt się nawet nie raczył zapytać czy może go wgrać.
    Nie potraficie docenić nawet mojego czasu na nakręcenie i zmontowanie tego materiału ? Naprawdę tak ciężko jest zapytać ?!

    W związku z nieposzanowaniem mojej osoby proszę o usuniecie filmu w trybie natychmiastowy ! W innym wypadku zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
    Marcin - chyba lekko się zagalopowałeś. Fakt - montaż jest Twój, ale ujęcia są wielu osób z forum.

  9. #144
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Właśnie zobaczyłem ten film. Czy przez to stałem się współwinnym popełnionego przestępstwa?

  10. #145
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez PiotrekHIT Zobacz posta

    jasiel
    Marcin włożył kupę pracy w ten film , to jest pewne. To, że tamował ruch to było nie zgodne z przepisami, ale film dzięki temu jest spójny. Nie czepiaj się go i nie dogaduj, że ma starą E36, bo nie była dużo starsza od Twojej TT.
    Wyedytowałem słowo "starą", ale jak piszę o BMW E36 to automatycznie mi się nasuwa
    I nie czepiam się tego że ktoś tamował ruch bo doskonale wiem po co było to robione, napisałem to tylko po to żeby zwrócić uwagę, że śmieszne trochę jest pisanie o wyciąganiu konsekwencji w tym przypadku, z uwagi na fakt, że samemu można by było się trochę pogrążyć.
    Nie wiem czy to jakieś wiosenne przesilenie (mam nadzieję że tak), ale w ostatnim czasie już druga osoba czuje się nie doceniona przez ogół użytkowników forum. Wydaje się że najpierw każdy robi coś "na ochotnika", a po jakimś czasie wychodzi jakieś poczucie niedocenienia, wykorzystania i brak poklasku. Jeżeli na film składają się ujęcia kilku osób, a jedna osoba to zmontowała i teraz rości sobie wyłączne prawa do filmiku to coś tu jest nie tak.

  11. #146
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    #118 post pytalem co robic /oraz czy upubliczniac itd. Zrobilem jak Wiekszosc chciala . Nie dogodzi na tym forum zawsze qr**wa cos . Malinovsky czy naprawde mam ten filmik usunac ?
    I TT

  12. #147
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Wiesz, ja sponsorowałem nagrody(oleje MOTUL) na Torze w Bydgoszczy i jakoś nie mam ciągu, żeby być na napisach końcowych w filmie ;p

  13. #148
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    #118 post pytalem co robic /oraz czy upubliczniac itd. Zrobilem jak Wiekszosc chciala . Nie dogodzi na tym forum zawsze qr**wa cos . Malinovsky czy naprawde mam ten filmik usunac ?
    Paweł, wygląda na to że tak trzeba zrobić....pamiątka pamiątką, ale jak ma iść za tym taki "ogon" to lepiej ustąpić na tej drodze....w końcu po co mamy się kłócić
    Te Terrere Terrere terererererere …

  14. #149
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Film usunięty
    I TT

  15. #150
    Awatar elmacho
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    Śląsk
    Pojemność
    brak
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Misano Red
    Posty
    6,307
    Jakąś chorą atmosferę ostatnio czuć na naszym forum.

Podobne wątki

  1. Ogólnopolski Zlot Audi TT - PIENINY 15-18 czerwiec 2017 - PLAN ZLOTU
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-06-2017, 14:04
  2. Zlot w Pieczyskach - film
    Przez humidorek w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 13-06-2015, 16:40
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 14-06-2014, 11:20
  4. film (Szaleniec w TT)
    Przez Fiozo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-07-2013, 19:52
  5. WRAżENIA ZE ZLOTU W KAZIMIERZU
    Przez ZUCZEK w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-05-2008, 16:26

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •