Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Jaki airbag ao audi TT

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Turek
    Posty
    7

    Jaki airbag ao audi TT


  2. #2

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Ta pierwsza, normalna oryginalna poducha, ta druga to jakiś przekręt, bo inni allegrowicze sprzedają takie właśnie same wkłady poduszek (char. czarna poduszka bez srebrnych zdobień) za grosze i piszą że to tylko imitacja, wydaje mi się ze tu jest podobnie. A cena taka wysoka bo czeka aż się ktoś nabierze - no chyba że jest inaczej, albo to jakiś zamiennik oryginału...

    P.S. Zobacz LINK

  3. #3
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    206cc, a co rychtujesz obie TT na sprzedaz (mowie o tej spalonej i o tej bez przodu)? Ja bym kupil te http://allegro.pl/item257373408_zasl...odele_mix.html zaslepki za 5 dych, tak robia wszyscy handlarze, po co sie wylamywac! Zawsze to mozna powiedziec, ze to taka forma tuningu lub ze to TT bylo robione pod specjalne zamowienie. Bron Boze ta poduszke za 800 zl. Przeciez to 750 zl zostaje w kieszeni a naiwniakowi szukajacemu ("bezwypadkowego") TT za 30 tys to i tak bez roznicy Czyz nie?

  4. #4

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Trzeba było mówić że auto idzie pod młotek, no to oczywiście zaślepka, zresztą długo nie trzeba szuka ćżeby znaleźć bezwypadkowego TT z zaślepką -jak czasami przeglądam ogłoszenia to nie wiem czy się śmiać czy płakać..

  5. #5

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Moze kolega 206cc chce sie nawrocic i poskladac dobra, bezwypadkowa, TT
    ttless..

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Turek
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    206cc, a co rychtujesz obie TT na sprzedaz (mowie o tej spalonej i o tej bez przodu)? Ja bym kupil te http://allegro.pl/item257373408_zasl...odele_mix.html zaslepki za 5 dych, tak robia wszyscy handlarze, po co sie wylamywac! Zawsze to mozna powiedziec, ze to taka forma tuningu lub ze to TT bylo robione pod specjalne zamowienie. Bron Boze ta poduszke za 800 zl. Przeciez to 750 zl zostaje w kieszeni a naiwniakowi szukajacemu ("bezwypadkowego") TT za 30 tys to i tak bez roznicy Czyz nie?
    a chcesz sie załozyc ze ta srebrna jest bezywppadkowa jest milion innych powodów w których mmoze niebyc poduszki

    [ Dodano: Sro Paź 31, 2007 10:21 am ]
    A a tą niebieską sprzedałem

  7. #7

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Juz mowiles ze nie po wypadku tylko spaleniu, wiemy, wiemy

    Poduszki + napinacze + deska to wydatek 4500, bez deski moze pusci ci taniej
    http://allegro.pl/item257945556_kons...a_audi_tt.html
    ttless..

  8. #8

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Turek
    Posty
    7
    Dzięki ja potrzebuje samą poduszkę w kierownice, bo miałem spalony środek wszystko inne juz złożyłem brakowało mi tylko tejże poduszki. Jestem zdania ze lepiej mieć po spaleniu niż z wstawianą ćwiartką. Przynajmniej mam pewność ze zawieszenie układ kierowniczy i silnik jest ok.

  9. #9
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez 206cc
    lepiej mieć po spaleniu niż z wstawianą ćwiartką
    Nikt o zdrowych zmyslach nie kupilyby ani takiej anitakiej. Taka wysoka temperatura zmienia fizycznie strukture stali przez co bardzo ja oslabia. Zrob taki test: rozgrzej metalowa rurke, jak ostygnie bedziesz potrzebowac o wiele mniej sily by ja zlamac.

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    Cytat Zamieszczone przez 206cc
    Dzięki ja potrzebuje samą poduszkę w kierownice, bo miałem spalony środek wszystko inne juz złożyłem brakowało mi tylko tejże poduszki. Jestem zdania ze lepiej mieć po spaleniu niż z wstawianą ćwiartką. Przynajmniej mam pewność ze zawieszenie układ kierowniczy i silnik jest ok.
    Nie wiem czy sie tym zajmujesz zawodowo, ale jezeli tak to pewnie wiesz, ze po spaleniu a) zawsze bedzie smierdzialo b) auto jest duzo podatniejsze na rdze..
    ttless..

  11. #11

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Turek
    Posty
    7
    Nie wiem czy sie tym zajmujesz zawodowo, ale jezeli tak to pewnie wiesz, ze po spaleniu a) zawsze bedzie smierdzialo b) auto jest duzo podatniejsze na rdze..[/quote]

    z tym ze bedzie smierdzało to sie nie zgodze wszystkie srodki zostały staranie wypiaskowane i wszystko kompletnie zostało zmienione z rdzą sie zgadzam ale to juz kwestia malowania auta

  12. #12

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    Pozostaje jeszcze wytrzymałośc blach konstrukcji. Z pewnością są rozhartowane, osłabione, miękkie. Strach pomyśleć, jak zachowają się w przypadku kolizji ! Nie chcę nawet o tym myśleć, To zmartwienie właściciela takiego auta.

    pees,

    Część blach nadwozia TT jest klejonych!!! Nie da się ich ponownie skleić.
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Kwidzyn/Nottingham
    Posty
    28
    Cytat Zamieszczone przez iceboy
    To zmartwienie właściciela takiego auta.
    No tylko że zwykle nabywca ma informacje że auto jest bezwypadkowe co w tym przypadku by się zgadzało nawet a w umowie przecież nie było że jest "...po lekkim spaleniu..."
    I to jest ten główny problem tych gratów że tak naprawdę ludzie nie wiedzą co kupują, idą na "okazyjną cenę" i nie myślą albo się tym po prostu nie martwią nie wiem dla mnie to głupota samo kupno auta w polsce jest wysoce ryzykowne i choć można trafić na dobry egzemplarz to jest za duża loteria moim zdaniem lepiej jechać do Niemczech

  14. #14

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    Przedewszystkim to pierwsze slysze zeby sie hartowalo blachy w samochodach, wiec nie wiem co sie ma rozchartowywac... Jak wiadomo jest to konstrukcja samonosna. Jezeli zostala naruszona to musiala by wystapic bardzo wyskoka temperatura, a wtedy samochod juz byl by krzywy poniewaz wszystko by sie odksztalcilo ze wzgledu na wystepujace wewnetrzne naprezenia konstrukcji pojazdu.
    Ciekawi mnie co ma wspolnego spalenie srodka ze strefa zgniotu (komora silnika sie chyba nie palila ) ...

  15. #15

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337
    miloo666 napisał :

    "Ciekawi mnie co ma wspolnego spalenie srodka ze strefa zgniotu (komora silnika sie chyba nie palila ) "

    I nie musiała sie palić komora, zeby konstrukcja była osłabiona. Wystarczy, podobnie jak w kratownicy przestrzennej osłabić 1 przegub i .. jest po niej. Podobnie po sztywności takiej samochodowej "klatki". Auto może równie dobrze dostać strzała z boku, czyz nie?! Nie musiała być az tak wysoka temperatura, zeby sie coś skręcało . Ale wystarczy, zeby była taka, ze straciło swoje właściwości. Nie musisz podgrzewac gwożdzia do czerwoności, wystarczy, ze dość dobrze, a wygniesz go w palcach!

    Nikt dzisiaj nie sprawdzi tego, co zostało osłabione. I właśnie dlatego takie auto na zawsze zostanie zagrożeniem.
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-09-2013, 12:52
  2. Audi AirBag - kontrolka
    Przez Blerx w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 22-04-2012, 11:33
  3. MONTAŻ alarmu do audi tt jaki jest w miare dobry
    Przez cbdemsej w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 15-02-2011, 00:17
  4. Audi TT 1.8 150KM jaki bezpieczny tuning????? Pomóżcie.
    Przez sniego21 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 13-10-2009, 07:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •