No to sie zabieramy w weekend do roboty
Jak juz skoncze to podziele sie wrazeniami.
Dzieki za odpowiedz.

[ Dodano: Pią Lis 09, 2007 3:38 pm ]
Jako ze mam problemy z ladowaniem sie strony - pisze dopiero teraz.
No wiec tak. oooooooooooooooo !!!!!!!!
Efekt przeszedl moje najsmielsze wyobrazenia. Dzwiek ktory teraz jest slyszalny - nieporownywalnie lepszy. Co do osiagow - hmm raczej malo wyczowalne. Jakkolwiek caloksztalt naprawde imponujacy. Polecam wszystkim. Roboty moze na jakas godzinke (jak sie ma jakikolwiek przyrzad do ciecia plastiku) a efekty bardziej niz satysfakcjonujace !!!

Jako że otrzymałem zapytanie od jednego z uczestników forum (Max123546) co do tego moda i w odpowiedzi zawarłem kilka dodatkowych informacji. Podziele się również nimi tutaj

1 tak przerobiłem
2 wrażenia są zdecydowanie pozytywne !!!!!!!!!
3 co do przyrostu mocy to nie mierzyłem (niestety nie mam hamownii pod ręką - he) - mam zamiar dokonać pomiaru jak już wymianie wydech i wstawie nowe DV. Może minimalnie jest więcej mocy ale naprawdę minimalnie udczówalny
4 tak zdecydowanie gra jest warta świeczki. Jeśli nie miałbym tego zrobione załóżmy w nowej TT którą bym sobie kupił zdecydowałbym się bez dwóch zdań
5 co do problemów - hmmm nie przypominam sobie większych (jeśli masz coś do wycinania plastiku - roboty na 45 min do godziny). No i klucze bodajże 10 mm. Naprawdę nawet laik da radę oprócz głupich angoli którzy jak wyczytałem na angielskim forum TT płacą pieniądze za wykonanie tego. no ale oni tak mają jesli trzeba otworzyć maskę to już śmigają do serwisu
A i jeszcze jedno co do wykonania samych dziur to zdecydowałem się na MK2 jako że podobno daje najlepsze rezultaty, choć wszytstkie wersje ponoć są bardzo do siebie zbliżone wynikiem jaki otrzymasz
6 nie komp w zaden sposób nie szaleje
Podsumowując brak wad - same zalety No i ten dźwięk (szczególnie przy niskim biegu, no i oczywiście przy wyzszych obrotach po sciagnieciu nogi z gazu pshhhhhh) ahhh chyba idę sobie poordzić moją TiTi. Aaaaaaaa jedna wada mi przyszła do głowy zdecydowanie nie tak często jak kiedyś urzywam radia - szkoda by mi było tracić te dźwięki