chciałem się podzielić pewnym spostrzeżeniem....

....ze wzgl. na poszukiwania nowego obiektu westchnień, innego niż tt , miałem przyjemność odwiedzenia kilku innych stronek poświęconych innym markom i muszę stwierdzić, że nasze forum clubu tt jest na prawdę THE BEST!!! czego nie da się powiedzieć o innych tematycznych forach...choć pewnie są wyjątki i znajdą się ich obrońcy...

...ale ad rem - Forum TT trzyma poziom zarówno jeśli chodzi o kwestie merytoryczne jak i ogólny "porządek obrad" - mam tu na myśli egzekwowanie regulaminu, przestrzeganie norm zachowań i kultury wypowiedzi.... co czyni to forum przyjaznym miejscem, gdzie prawdziwi miłośnicy marki mogą znaleźć potrzebne info i podzielić się swoimi spostrzeżeniami czy uwagami dotyczącymi TT-ek... gdzie nie ma pyskówek, awantur, lania wody , pseudo promocji i kryptoreklamy... a wiedza jest rzetelna i natychmiastowo niemal serwowana... sam miałem na koncie "osta" , ale teraz już rozumiem po co on mi był.... dzięki szybkiej reakcji adminów i moderatorów a także wzajemnej życzliwości userów udaje się tu utrzymać ład i skład i tego życzę na zbliżające się lata...!!!

serdecznie pozdrawiam i oby tak dalej!