Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 242

Wątek: [Wysoczan] Audi TT 2.0 TFSI quattro

  1. #46
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Auto z zewnatrz swietnie wyglada jedyne co mi osobiscie sie nie podoba to te progi i felgi, ale to moje osobiste zdanie, z ktorym sie nie licz bo wazne jest to ze Tobie sie podoba

  2. #47
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Progi wyglądają bardzo fajnie przy czym jak byś mi nie powiedział, że to nie są od TTS to bym się pewnie nie zorientował, no może coś by mi w nich nie pasowało ale nie pomyślałbym, że są inne. Jak auto dobrze wyposażone to nie ma za bardzo co modzić stąd jak widzę dodajesz różne gadżety Ja miałem ten sam problem i już kombinowałem z modami bo wszystko prawie było już w aucie.

  3. #48
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Dokładnie mocno dopasione auto i pozostaje rozbić smaczki, zamiast wkładać drugą TT, odnośnie lusterek, to jestem zaskoczony że nie ma tego w serii, u mnie Cabrio, a lusterka grzeją i ciemnieją.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  4. #49
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    MaTTeusz, dzieki za opinie . Oczywiscie sa rozne gusta i kazdemu podobac sie moze co innego. I bardzo dobrze, ze tak jest, bo inaczej np. wszyscy mezczyzni na swiecie pozabijaliby sie o jedna kobiete :P. A felgi, ktore sa na zdjeciach to jeszcze komplet z zestawu zimowego (na lato mam fabryczne Audi, troche przemalowane, tez osiemnastki).

    Jaqob, rowniez dziekuje . Zamysl byl taki, zeby znalezc cos co bedzie wlasnie bardzo zblizone do fabrycznych z TTS, ale jednak bedzie w nich cos innego. Nie chcialem zrobic wies-tuningu dajac cos kompletnie niepasujacego, ale tez nie chcialem miec tego samego, co wszyscy (choc progi z TTS oczywiscie bardzo mi sie podobaja i na nich sie wzorowalem). Prawda jest taka, ze wstawienie tych z TTS cenowo w sumie wyszloby bardzo podobnie (jesli znalazlbym takie, ktorych nie trzeba malowac, to nawet duzo taniej), wygladalyby swietnie, bylyby czescia oryginalna z Audi, ale... jak pisalem, cala masa osob ma wlasnie takie, no i jeszcze musialbym zajac sie zagospodarowaniem zdemontowanych z mojego samochodu progow.

    Oj tam, ja mam jeszcze sporo pomyslow na konkretny tuning, ale wstepnie jest plan na przyszla wiosne. Nie chce na razie zapeszac, ale mam nadzieje, ze wszystko uda mi sie tak dograc, zeby to wypalilo. Aktualnie jestem na etapie pozyskiwania srodkow na inwestycje :P.

    Ty za to sobie z tym "problemem" (ktory niewatpliwie Cie dotknal w bardzo duzym stopniu) poradziles sobie w najskuteczniejszy sposob - bez zadnych polsrodkow, od razu z grubej rury . Wiec przy okazji gratuluje i z niecierpliwoscia czekam na prezentacje kolejnej perelki z Twojej stajni.

    Zuczek, no wlasnie te lusterka tez mnie bardzo zdziwily... Bylem przekonany, ze powinny byc w standardzie, ale jednak nie sa. Co wiecej, zadne ASO w okolicy nie podjelo sie doposazenia (niby glowny importer na Polske im zabrania), nawet nie chcieli mi doradzic jak to zrobic we wlasnym zakresie. A samochod byl skonfigurowany jako wystawowy do salonu Audi - jak widac wyposazyli go jak trzeba, jednak o paru detalach zapomnieli, wlasnie takich jak ten. A Twoj roadster jest tez pelen wypas, wiec nie ma sie co dziwic, ze masz te opcje u siebie .
    Ostatnio edytowane przez Wysoczan ; 10-04-2014 o 12:28
    ----
    Pozdrawiam.

  5. #50
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
    (...) Tak, jest wiekszy wybor barw - mozesz znalezc o nizszej temperaturze barwowej (w kierunku zolci, a jak wiemy nie o to chodzi), badz wyzszej (bardziej wpadajace w niebieski). Z tego co kojarze, widzialem gdzies na eBay takie ok. 5000K. I to jak dla mnie bylby najladniejszy kolor. Jednak trzeba bylo je sciagac z zagranicy i prawie na pewno nie mialy homologacji drogowej. Natomiast szukalem tylko z firm Osram lub Philips.
    A możesz podać dokładny model tej żarówki? I jeszcze fotkę z włączonymi ksenonami i p.mgielnymi?

    PS. Mody na plus! Chętnie zobaczę na zlocie
    Ostatnio edytowane przez squirrelkuss ; 10-04-2014 o 19:06

  6. #51
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Ciesze sie, ze sie podobaja . Dokladny model jakiej zarowki? Tej, ktora kiedys widzialem gdzies w Internecie ~5000K czy tej, ktora mam u siebie? Bo jezeli chodzi o ta z Neta, to trzeba troche poszukac po prostu za pomoca google, jezeli o ta ktora mam u siebie, to w opisie modyfikacji wrzucalem link, z ktorego ja kupilem. Zdjecie wrzuce, nie ma problemu. Zrobie to na dniach. Moze uda mi sie znalezc jakies na komputerze, a jak nie, to zrobie.

    P.S.
    Chyba widzialem Cie kiedys we Wroclawiu, wiec jakbys chcial zerknac wczesniej to daj znac, gdybys byl w tych okolicach . Zawsze tez wtedy moglibysmy sprawdzic, ktory samochod radzi sobie lepiej z dynamicznym ruszaniem spod swiatel i osiaganiem dopuszczalnej predkosci (oczywiscie bezpiecznej i dostosowanej do warunkow) - wszystko zgodnie z przepisami :P.
    ----
    Pozdrawiam.

  7. #52
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    Aj wybacz czytałem wątek ale nie cofnąłem się do pierwszej strony

    We wrocu zostawiam w poniedziałek lub wtorek auto do oklejania więc jak będziesz chciał to możesz być pierwszym który zobaczy różnicę
    Na pewno dam znać bo chętnie zobaczę jak bardzo te parę kucyków mniej robi różnicę na Twoją korzyść

  8. #53
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
    MaTTeusz, dzieki za opinie . Oczywiscie sa rozne gusta i kazdemu podobac sie moze co innego. I bardzo dobrze, ze tak jest, bo inaczej np. wszyscy mezczyzni na swiecie pozabijaliby sie o jedna kobiete :P. A felgi, ktore sa na zdjeciach to jeszcze komplet z zestawu zimowego (na lato mam fabryczne Audi, troche przemalowane, tez osiemnastki).

    Jaqob, rowniez dziekuje . Zamysl byl taki, zeby znalezc cos co bedzie wlasnie bardzo zblizone do fabrycznych z TTS, ale jednak bedzie w nich cos innego. Nie chcialem zrobic wies-tuningu dajac cos kompletnie niepasujacego, ale tez nie chcialem miec tego samego, co wszyscy (choc progi z TTS oczywiscie bardzo mi sie podobaja i na nich sie wzorowalem). Prawda jest taka, ze wstawienie tych z TTS cenowo w sumie wyszloby bardzo podobnie (jesli znalazlbym takie, ktorych nie trzeba malowac, to nawet duzo taniej), wygladalyby swietnie, bylyby czescia oryginalna z Audi, ale... jak pisalem, cala masa osob ma wlasnie takie, no i jeszcze musialbym zajac sie zagospodarowaniem zdemontowanych z mojego samochodu progow.

    Oj tam, ja mam jeszcze sporo pomyslow na konkretny tuning, ale wstepnie jest plan na przyszla wiosne. Nie chce na razie zapeszac, ale mam nadzieje, ze wszystko uda mi sie tak dograc, zeby to wypalilo. Aktualnie jestem na etapie pozyskiwania srodkow na inwestycje :P.

    Ty za to sobie z tym "problemem" (ktory niewatpliwie Cie dotknal w bardzo duzym stopniu) poradziles sobie w najskuteczniejszy sposob - bez zadnych polsrodkow, od razu z grubej rury . Wiec przy okazji gratuluje i z niecierpliwoscia czekam na prezentacje kolejnej perelki z Twojej stajni.

    Zuczek, no wlasnie te lusterka tez mnie bardzo zdziwily... Bylem przekonany, ze powinny byc w standardzie, ale jednak nie sa. Co wiecej, zadne ASO w okolicy nie podjelo sie doposazenia (niby glowny importer na Polske im zabrania), nawet nie chcieli mi doradzic jak to zrobic we wlasnym zakresie. A samochod byl skonfigurowany jako wystawowy do salonu Audi - jak widac wyposazyli go jak trzeba, jednak o paru detalach zapomnieli, wlasnie takich jak ten. A Twoj roadster jest tez pelen wypas, wiec nie ma sie co dziwic, ze masz te opcje u siebie .
    Lusterka to małe piwko, znam taka TTmk2 ful wypas, w której zapomnieli klimy zamontować, to jest dopiero jazda.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #54
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    squirrelkuss, w takim razie jak bedziesz znal szczegoly, odezwij sie na PW i sie dogadamy. Mam nadzieje, ze tez bede wtedy mial troche czasu . Od razu, ze zrobia roznice na moja korzysc - jeszcze sie okaze, ze auto nie trzyma mocy, kierownik nie ogarnia i quattro jest specjalna wersja na Polske (sama naklejka) i wcale tu nic nie bedzie na moja korzysc .

    Zuczek, masakra! Ale mowisz o samochodzie z fabryki czy naprawianym na "igle bezwypadkowa"? Bo chyba nawet nie dalo sie skonfigurowac auta bez klimy z tego, co pamietam. A bez podgrzewanych lusterek jak najbardziej.
    ----
    Pozdrawiam.

  10. #55
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Progi niewątpliwie dodają bardziej agresywnego charakteru i mi osobiście się podobają .
    Ogólnie całe auto prezentuje się świetnie a dodatkowe i przemyślane mają swój niewątpliwy urok .

    Jeśli mógłbym coś zasugerować to jedynie to żebyś nie dodawał więcej gekonów Na tą chwile jest super ala zaraz może być za dużo .









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  11. #56
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Arttur, dzięki .

    sqirrelkuss, tak jak pisałem wcześniej, zamieszczam zdjęcia, o które prosiłeś .


    Załącznik 6098
    ----
    Pozdrawiam.

  12. #57
    Awatar squirrelkuss
    Dołączył
    Aug 2013
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    240
    Rocznik
    2007
    Kolor
    yellow mat
    Posty
    783
    A dziękować dziękować

    Napisałeś że przy c/l home zapalają Ci się przeciwmgielne? Tylko to czy ksenon również? Kodowałeś coś w VCDS dla tej opcji? Bo na pewno jest to bardziej korzystne niż ciągłe włączanie i wyłączanie ksenonów.
    A jeszcze ciekawsze byłoby jakby włączały się również światła od wstecznego
    Ostatnio edytowane przez squirrelkuss ; 13-04-2014 o 23:27

  13. #58
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Nie ma za co .

    Zapalaja sie wtedy p/mgielne i diody DRL z przodu, a z tylu pozycyjne oraz podswietlenie tablicy. Nie kodowalem nic (mialem zakodowane fabrycznie), tylko z poziomu FIS mozna ustawic czas swiecenia oraz wlaczyc i wylaczyc Coming i Leaving Home. W VCDS sa tez jakies opcje kodowania tych funkcji, lecz tego nie pamietam, bo sie tym nie bawilem - kojarze tylko mozliwosc ustawienia czy oswietlenie ma sie wlaczac po wyjeciu kluczyka ze stacyjki czy po otwarciu drzwi kierowcy.
    ----
    Pozdrawiam.

  14. #59
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
    Nie ma za co, cala przyjemnosc po mojej stronie. Na tyl we wszystkich TT MK2 jest jeden producent zaciskow, wiec jedno wejscie. Beda pasowac, bo i u mnie pasowaly (a zmiana hamulcow z tylu jest dopiero w planach, choc tych najblizszych). Dlatego caly zestaw od TT RS pasuje idealnie do TT z hamulcami Brembo. W zamowieniu wystarczy napisac, ze zestaw dedykowany do TT RS. LOBA Motorsport tez na swojej stronie oferuje przewody HEL Performance do TT RS, ale musialbys je sciagac z Niemiec oraz zaplacic ~200,00€ (z przesylka). Pisalem do nich i sprzedaja po prostu zestaw produkcji HEL do TT RS, ktory polecaja jezeli ktos chcialby zmienic przewody na oplot. Wiec w Polsce kupujesz dokladnie to samo, tylko jest taniej i szybciej.
    Przewody w oplocie kupił ode mnie Humidorek i próbował je zamontować. Okazało się, że jest problem bo mają inny gwint. Jak ty rozwiązałeś u siebie tę sytuację? Też miałeś inny gwint?! Wcześniej miałem seryjne przewody i wszystko pasowało do zacisków Brembo.

  15. #60
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Jaqob, a kupiles do TT RS czy TT badz TTS? Jakie zaciski ma humidorek? Jest inny gwint, ktory nie pasuje do samochodu czy do zacisku? Ja mam przewody TT RS i zaciski Brembo - wszystko pasuje idealnie, bo tak pasowac musi. Wszystkie, ale to WSZYSTKIE zaciski Brembo maja dokladnie taki sam gwint. Jedyne co, to mowili mi w warsztacie, ze moze nie pasowac, bo jest inny sposob montowania na seryjnych przewodach (oczko przelotowe i drazona sruba), a zupelnie inaczej wyglada na przewodzie HEL i to moze nie pasowac. Wiec poprosilem o montaz, bo bedzie pasowalo na 100%.

    Oczywiscie przewody TT RS nie beda nigdy pasowaly do seryjnych zaciskow w TT. Na odwrot da sie przerobic zmieniajac srube (tj. przewody do zwyklej TT dopasowac do zaciskow Brembo). Ewentualnie, jezeli zaciski w TT nie sa seryjne, ale sa innej firmy niz Brembo, to tez przewody moga nie pasowac. Pisalem o tym wszystkim dosc obszernie wczesniej, przy okazji wymiany przewodow u mnie. I tez pisalem, ze przewody TT RS + zaciski Brembo = P&P. Oczywiscie nadal to potwierdzam . Jesli cos jest jeszcze niejasne, to mozemy na PW wymienic sie numerami telefonow i omowic sprawe w czasie rzeczywistym .

Podobne wątki

  1. Madry TT 2.0 TFSI S-tronic Quattro
    Przez madry w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 15:33
  2. MK2 [8J] Audi TT 2.0 TFSI Quattro Salon Polska CompSport stage 3
    Przez madry w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-05-2017, 23:02
  3. Audi TT-S (2.0 TFSI, 269 KM, Quattro) na Nurburingu - FILM
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-2008, 21:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •