Pokaż wyniki od 1 do 15 z 242

Wątek: [Wysoczan] Audi TT 2.0 TFSI quattro

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
    Dzięki serdeczne za wyjaśnienie. Zatem składam zamówienie na przewody (przód i tył) i w zamówieniu wystarczy, że napiszę [ dedykowane do TT RS LOBA Motorsport ] i dostanę co trzeba? Tył mam seryjny pytanie czy przewody od TTRS na tył będą ok czy im już totalnie namieszać i napisać, że na przód od TTRS a na tył seria?
    Nie ma za co, cala przyjemnosc po mojej stronie. Na tyl we wszystkich TT MK2 jest jeden producent zaciskow, wiec jedno wejscie. Beda pasowac, bo i u mnie pasowaly (a zmiana hamulcow z tylu jest dopiero w planach, choc tych najblizszych). Dlatego caly zestaw od TT RS pasuje idealnie do TT z hamulcami Brembo. W zamowieniu wystarczy napisac, ze zestaw dedykowany do TT RS. LOBA Motorsport tez na swojej stronie oferuje przewody HEL Performance do TT RS, ale musialbys je sciagac z Niemiec oraz zaplacic ~200,00€ (z przesylka). Pisalem do nich i sprzedaja po prostu zestaw produkcji HEL do TT RS, ktory polecaja jezeli ktos chcialby zmienic przewody na oplot. Wiec w Polsce kupujesz dokladnie to samo, tylko jest taniej i szybciej.
    ----
    Pozdrawiam.

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez Wysoczan Zobacz posta
    Nie ma za co, cala przyjemnosc po mojej stronie. Na tyl we wszystkich TT MK2 jest jeden producent zaciskow, wiec jedno wejscie. Beda pasowac, bo i u mnie pasowaly (a zmiana hamulcow z tylu jest dopiero w planach, choc tych najblizszych). Dlatego caly zestaw od TT RS pasuje idealnie do TT z hamulcami Brembo. W zamowieniu wystarczy napisac, ze zestaw dedykowany do TT RS. LOBA Motorsport tez na swojej stronie oferuje przewody HEL Performance do TT RS, ale musialbys je sciagac z Niemiec oraz zaplacic ~200,00€ (z przesylka). Pisalem do nich i sprzedaja po prostu zestaw produkcji HEL do TT RS, ktory polecaja jezeli ktos chcialby zmienic przewody na oplot. Wiec w Polsce kupujesz dokladnie to samo, tylko jest taniej i szybciej.
    Przewody w oplocie kupił ode mnie Humidorek i próbował je zamontować. Okazało się, że jest problem bo mają inny gwint. Jak ty rozwiązałeś u siebie tę sytuację? Też miałeś inny gwint?! Wcześniej miałem seryjne przewody i wszystko pasowało do zacisków Brembo.

Podobne wątki

  1. Madry TT 2.0 TFSI S-tronic Quattro
    Przez madry w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 15:33
  2. MK2 [8J] Audi TT 2.0 TFSI Quattro Salon Polska CompSport stage 3
    Przez madry w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-05-2017, 23:02
  3. Audi TT-S (2.0 TFSI, 269 KM, Quattro) na Nurburingu - FILM
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-2008, 21:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •