Pokaż wyniki od 1 do 15 z 242

Wątek: [Wysoczan] Audi TT 2.0 TFSI quattro

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar Wysoczan
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    DSW
    Pojemność
    2.0T
    KM
    450
    Rocznik
    2010
    Kolor
    quattro
    Posty
    444
    MaTTeusz, też ta półka jakaś taka nudna mi się wydawała ...i pusta :D.

    ----------------------------------------------------------------------------

    A żeby w wątku coś się działo, to wrzucę parę nowych fotek :).

    Więc na początek - nowe progi. Robione przez Garaż Czarodzieja. Oczywiście na zamówienie, nie jest to seryjna produkcja (tzn. mieliśmy formę z włókna szklanego, którą trzeba było dopasować, obrobić i połączyć wszystko oraz pomalować).

    Załącznik 6014

    Załącznik 6015

    Załącznik 6016


    Kolejnym punktem na liście są fotele, które zostały trochę urozmaicone oraz miały wnieść mały powiew luksusu :P.

    Załącznik 6017

    Załącznik 6018


    A jak fotele, to i kierownica...

    Załącznik 6019


    Bo tunel środkowy już chyba wszyscy znają... Ale przypomnę :D.

    Załącznik 6020


    Przy okazji znalazłem drobne zarysowania na tym plastiku nad pasem bezpieczeństwa (ma on w sobie otwór, z którego wychodzi pas). Nie byłem w stanie znieść tej świadomości i bardzo mnie to drażniło, więc trzeba było coś zaradzić (wymiana wyglądała na skomplikowaną i ...nie popadajmy w paranoję - ryska była drobniutka; naprawdę nie mam zielonego pojęcia skąd się wzięła). Ale już o niej dawno zapomniałem, a nikt inny się nie dowie ;P.

    Załącznik 6021


    Również denerwowała mnie ta spora srebrna część od zamka. Zaburzało mi to linię samochodu z profilu. Z tym też sobie poradziliśmy (po kilku niezbyt udanych próbach). Najlepiej spisała się folia 3M. Dobrze maskuje, a w razie potrzeby użycia klucza, można ją łatwo i szybko zerwać.

    Załącznik 6022



    Niedługo dodam informacje o doposażeniu w podgrzewanie lusterek (samo podgrzewanie, bez żadnych dodatkowych funkcji), bo przed Świętami powinienem to załatwić. To na koniec zdjęcie, które jakoś szczególnie przypadło mi do gustu z tamtej sesji :).

    Załącznik 6023




    P.S.
    Od razu się przyznaję, że zdjęcia podczas tej sesji były robione na ostatnią chwilę do prezentacji samochodu na Zlot quattro, dlatego nie zdążyłem nawet porządnie umyć auta, co na niektórych ujęciach niestety rzuca się w oczy... Generalnie nie udało mi się wtedy wcisnąć na myjnię ręczną, więc sam opłukałem go na bezdotykowej z zewnątrz i pobieżnie przetarłem szmatką środek. A był wtedy wyjątkowo brudny.
    Ostatnio edytowane przez Wysoczan ; 09-04-2014 o 22:59
    ----
    Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Madry TT 2.0 TFSI S-tronic Quattro
    Przez madry w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 01-06-2017, 15:33
  2. MK2 [8J] Audi TT 2.0 TFSI Quattro Salon Polska CompSport stage 3
    Przez madry w dziale Sprzedam - samochód
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 04-05-2017, 23:02
  3. Audi TT-S (2.0 TFSI, 269 KM, Quattro) na Nurburingu - FILM
    Przez jerzy_dabrowski w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-2008, 21:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •