Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: annecy tt - reaktywacja... ;)

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372

    annecy tt - reaktywacja... ;)

    hmmm... tt sprzedane... pustka w sercu i na parkingu przed domem... sentyment po aucie pozostanie... ale najgorsze w tym wszystkim jest to , że nie czuję się już pełnoprawnym członkiem forum-klubu... na razie na kolejne tt się nie zaniesie bo potrzebuje wózek na wózek... a tt za małe jest, czy to cabrio czy coupe... no ale żyć trzeba dalej...

    ....więc abym dalej mógł przy porannnej kawce w pracy czuć się pełnoprawnym obywatelem forum tt i uczestniczyć w dywagacjach , poradach itd itp postanowiłem kupić auto z bliźniaczej grupy VAG, aby móc korzystać z wiedzy i pomocy kolegów i koleżanek a także od czasu do czasu pomóc komuś swoim doświadczeniem z tt... udawajmy więc, że nic się nie stało i jest tak jak było.... okej?

    oto tttttouareg...





    Ostatnio edytowane przez annecy ; 17-05-2013 o 16:53

  2. #2
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    jaki motor?

  3. #3
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,362
    Nikt nikogo nie skreśla z forum, to że sprzedałeś TT nie znaczy, że Cię nikt tu nie lubi

    Sam wiesz, że nie tylko TT są na tym forum, coraz więcej jest A3/S3, więc i może być "tttttouareg".
    __________________________
    Pozdrawiam

  4. #4

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    2005 r, 4.2 V8, 310PS... bez pneumatyki....

  5. #5
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Heh, annecy ......... a co Ty będziesz robił z takim ogromem miejsca w środku , a tak poważnie gratuluję zakupu .......... mam kumpla co też ma Touarega 5.0TDi V10 , jest mega zadowolony. Super samochód, fajny wybór

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    Cytat Zamieszczone przez gero3 Zobacz posta
    Heh, annecy ......... a co Ty będziesz robił z takim ogromem miejsca w środku

    ...no właśnie pisałem , że zmieniam auttko na większe bo mi się potomek w grudniu urodził... i już pierwsze święta wielkanocne u rodziny udowodniły jak mało miejsca jest nawet w naszym focusie kombiaku... ilość wózków, spacerówek, gondolek, nosidełek, przewijaczków i innych didaskaliów i utensyliów mnie przerosła... a że mieszkam na wsi , gdzie drogi są średnie, to od dawna się przymierzałem do czegoś 4X4... ale raczej suva niż typowego offroada, no i analiza rynku wykazała ,że tylko tttttouareg się nadaje... i tylko w benzynie - diesle mają straszną renomę w ttttouaregach - są fajne jak są nowe, i to też nie zawsze, choć na pewno są wyjątki... hehe więc zrobiłem szach i mat - pogoniłem wszystko i kupiłem tturka... póki co jest ok... jest moc, osiągi , komfort, szacun na mieście , hehe i szeroko otwarte oczy na CPN-ach...
    pozdr

  7. #7
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Gratuluje zakupu. Swojego czas też zastanawiałem się nad Touaregiem dla żony. Fajne autko
    I don't have dreams, I have goals.

  8. #8
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Montuj gaz do autka, mój teść ma w gaz w Jeepie Grand Cher 5.7 i nie narzeka, wszystko jest OK. Warto się zastanowić bo to duża oszczędność.

  9. #9

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372
    foora ma byc elpidzi free... przynajmnie poki co.. hehe...

  10. #10
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    gratuluje! tez mialem kiedys kupic ten model z tym motorem a i fajnie ze nie bedziesz jej gazowal...na gazie to sie kotlety smazy

  11. #11
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Ja miałem kilka samochodów na gazie, nigdy nie miałem żadnych problemów z gazem, oszczędności przez pół, nie zauważyłem też żadnego spadku mocy. Miałem też instalację V gen w Clio (bezpośredni wtrysk gazu),wszystko sprawowało się bezawaryjnie. Ja nie mam nic do gazu, ja jeżdżę dużo więc koszt instalacji zwraca się bardzo szybko, kiedyś obliczyłem że z różnicy ceny gazu i benzyny jeżdżąc clio 1.6 16V odzyskałem równowartość tegoż samochodu. Ale jak komuś gaz przeszkadza to oczywiście tylko benzyna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •