Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: PRZEREJESTROWANIE

  1. #1

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75

    PRZEREJESTROWANIE

    Mam auto w UK z lewa kierownica zarejestrowane jest na mnie, i co gdy chce je zarejestrowac PL?? jest jakas roznica w porownaniu jak sie kupuje od jakiegos niemca??

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    mysle, ze nie powinno byc problemow. Najlepiej jednak sie upewnic u zrodla

  3. #3

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    kolego a jak długo ty mieszkasz -po kupnie samochodu- w tej UK jeżeli więcej niż pół roku, i potrafisz to udowodnic, mianowicie rachunki za mieszkanie, prąd, odcinki wypłaty, bilety lotnicze, bilety promowe, rozliczenia skarbowe z UK itp.(wszystkie papierkowe duperele jakie ci się uda zgromadzić) to jest to "mienie nabyte przez zasiedzenie" czy jakoś tak i w urzedzie celnym celnikowi pokazujesz te "pierdoly" i pan celnik powinien odstąpić od pobrania cła ale to już jest zależne od przepisów i pana celnika - więc zależ też jak znim pogadasz (jesli wiesz o czym mowa) ale to co napisałem można sprawdzić - i jesli to prawda to i tak musisz ubezpieczyć samochód w polsce i zmienić tablicę tyle
    NO RISK,
    NO FUN.

  4. #4

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    no wlasnie chodzilo mi jak jest z mieniem przesiedlenczym, potwierdzic moge chociaz by ubezpieczeniem tutaj placonym za samochod :P , ciekawilo mnie wlasnie jaki jest okres po ktorym moga uznac to jako mienie przesiedlencze...musze poszukac o tym na necie...teraz tak normalnie zarejestrowanie auta to jakies 1100zl tak??

  5. #5
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Witam ja to nie wiem dokladnie jak to jest z mieniem przesiedlenczym ale jezeli chodzi o kwestie kierownicy po poj.. stronie to nie zrobisz przegladu tak mi sie chyba wydaje i jak nie ma przegladu to tez nie przerejestrujesz.

    pozdro

  6. #6

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Cytat Zamieszczone przez Paweł
    Witam ja to nie wiem dokladnie jak to jest z mieniem przesiedlenczym ale jezeli chodzi o kwestie kierownicy po poj.. stronie to nie zrobisz przegladu tak mi sie chyba wydaje i jak nie ma przegladu to tez nie przerejestrujesz.

    pozdro
    Dokładnie jest tak jak mówi Paweł - przez kierownicę po prawej stronie nie zrobisz przeglądu: brak przeglądu=brak zezwolenia na dalszą jazdę... pozostaje tylko przerobienie auta...

    Edit:

    Ja to tak przecież tylko hipotetycznie mówiłem co by się stało jakby solina miał po prawej co nie

  7. #7
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ale chlopaki solina ma kierownice po lewej stronie

  8. #8
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    No baaa pewnie ze o tym wiedzielismy

  9. #9

    Dołączył
    Jun 2007
    Skąd
    Londyn
    Posty
    75
    wybaczylbym Wam ze tak piszecie gdyby bylo po 24 rozumie impreza czy cos... ale tak wczesnie nie czytacie ze zrozumieniem :> chlopaki :P nie no poczytam cos wiecej jutro na necie jak bede wiedzial konkrety to napisze bedzie dla potomnych, co nie znaczy jaknby ktos wiedzial cos wiecej to zeby nie pisal.. niech pisze pisze..

    P.S nie chcialbym auta po przekladce.. bo to juz nie to prowadzenie i reszta....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •