Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 91

Wątek: Komórki / Telefony

  1. #46
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    mam 4S a to to samo co 5tka a nawet 4S jest moim zdaniem fajniejszy
    Teraz znowu mi polecają Sony Xperia Z... kur.. :/

  2. #47
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    4S to nie 5!Skoro używałeś 4 S jak weźmiesz do ręki ten chłam w wykonaniu konkurencji(wykonanie)pozbędziesz się szybko chyba ,że to nie gra roli a widzę ,że jadnak gra
    Ile ludzi tyle opinii i temat rzeka!
    Ostatnio edytowane przez ksolk ; 13-05-2013 o 23:25

  3. #48
    Awatar VanWave
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1998
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    459
    Sądzę, że warto dodać, że owszem Iphone jest drogi, ale traci mało na wartości w dodatku zawsze jak sprzedaje iPhone to idzie tak szybko i za dobrą cenę, że zawsze jestem pewny, że go sprzedam. Ogólnie sam mam 4S i nie narzekam, ale czekam na 5S. SGS3 czy 4- bardzo mi się podobają te tel i również bardzo dużo czasu spędzam buszując po necie, ale jednak już dla mnie za duży już od iP mam kieszenie w spodniach "odznaczone, a gdzie tam Note 2 zmieścić ? Ok do prawej kieszeni się może uda, ale do lewej nie ma szans Dostałem ostatnio Nokię Lumię 820 na Win* na początku nie chciałem się nawet tym bawić,ale minął dzień i drugi i powiem szczerze, że win8 całkiem przyjemny i o wiele lepszy od win7. Jednak nadal mnie nie przekonuje. Kiedyś psioczyłem na iPhony, ale jednak jest to mega wygodny tel i działa bardzo dobrze i raczej zostanę przy tej firmie chyba, że iOS7 mnie nie zachwyci, bo wstępnie pokazują, że ma być czymś pomiędzy androidem, a windowsem, ale nie ma co gdybać Powodzenia w zakupie Pzdr zdaj relację co i jak

  4. #49
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Jednak postawiłem na HTC!
    Ma super wyświetlacz który rzeczywiście mieści się w jednej ręce i z którym można biegać (bo z Note II byłoby ciężko..), bardzo szybko chodzi internet, ma 13mpix aparat, jest zgrabny, dobrze wykonany, muzykę odtwarza zawodowo i jest w stosunku do Iphone 5 tańczy, ma więcej pamięci bo 32GB, a Iphone 16GB i jest droższy o 400zł..
    Jak się nie spodoba sprzedam i zmienię na coś innego

    Jest tylko jeden problem... Nie ma go w magazynie i trzeba poczekać..
    Wydaje mi się że będę zadowolony

  5. #50
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Hehe to poczekaj, jak wyjda kolejne aktualizacje androida Mimo to, telefon batdzo fajny. Nie ma go w magazynach, bo HTC ma problemy z ich produkcja, bo firmy robiace podzespoly kaza im czekac w kolejce - priorytet maja inne koncerny. Ja wiem, ze nie kupilbym nigdy iPhona, bo niestety nie daje takiego poziomu elastycznosci co Android. Na koniec powiem tak - wojna na argumenty nie ma sensu, w pracy juz nawet nie poruszamy tego tematu, bo konczy sie to zwykle wielka klotnia. Microsoft zrobil ostatnio bardzo smieszna reklame (youtube), gdzie goscie na slubie zaczeli sie z tego powodu okladac

  6. #51
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    I TT

  7. #52
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    HTC One dotarł jakiś czas temu.
    Zdążyłem się nim pobawić i mogę napisać krótką recenzję.

    Zacznę od baterii bo na prawdę bardzo mnie zaskoczyła!
    Telefon na jednym naładowaniu baterii, przy b.częstym bawieniu się nim, wytrzymuje cały dzień. Jak bym go używał tylko i wyłącznie na swoje potrzeby (na razie jeszcze się nim nie nacieszyłem) wydaje mi się że wystarczy na 2,5 dnia. Bateria jest na prawdę mocna.
    Ekran jest przepiękny! Wygląda jak telewizorek przenośny odtwarzanie filmów jest czymś niesamowitym! Dźwięk z głośniczków stereo jest bardzo czysty.
    Aparat robi na prawdę super zdjęcia w dobrym oświetleniu, w nocy pojawia się mały problem, ale na pewno lepiej cyka zdjęcia niż mój iphone 4S..
    Jak wrócę do domu z pracy i będę miał trochę wolnego wrzucę zdjęcia z HTC dla ciekawych.

  8. #53
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja na potwierdzenie powyższej tezy dodam że widziałem wczoraj to HTC u miskof'a i rzeczywiście, mówi jak jest
    Telefon świetny, bardzo stylowy i solidnie wykonany.
    Te Terrere Terrere terererererere …

  9. #54
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    A ja kupilem sobie Xperia Z i kestem zachwycony
    Oto fotka spotaniczna, moja corka na koniu
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  10. #55
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    wow ale swoje kosztuje niestety

  11. #56
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Cena, cena. Ale jak dla mnie wygrywa fakt, ze mozna sie z nim zanurzyc w wodzie. Mieszkam nad morzem i zadarzylo mi sie zapomniec , ze mam tele na sobie i siup do wody Teraz nie bedzie juz tak smutno z tego powodu
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  12. #57
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    Zetka jest sliczna, bylem zakochany poki nie wzialem jej do reki - dla mnie jest niestety za duza przez co malo praktyczna,
    jesli ktos bedzie mial podobne odczucia, ale chcialby pozostac przy Sony polecam Xperie V - sporo funkcji zetki, tylko ciut mniejsza

    "Love Them BOTH" - M.

  13. #58
    Awatar lelu666
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Szwecja/Falkenberg
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,999
    Chyba mam duze dlonie bo wedlug mnie jest idealna
    W życiu piękne są tylko chwile ...

  14. #59
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Nov 2012
    Płeć
    Skąd
    DW
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2001
    Kolor
    -
    Posty
    615
    Myslalem ze tylko mini jest wodoszczelna

    Co do rozmiaru wszystko jest kwestia przyzwyczajenia. Moja dziewczyna za duza nie jest, a note2 sprawnie obsluguje

  15. #60
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Te telefony mają praktycznie wszystko takie samo Jeden tel ma reagowanie na ruchy dłonią i głową, inny ma super odtwarzacz muzyki, a następny coś jeszcze innego.
    Jeżeli chodzi o wielkość to zależy do czego będzie używany ekran, czy do filmów czy obróbki zdjęć, przeglądania stron, czy po prostu ma być duży bo ktoś nie ma dobrego wzroku
    Moim zdanie taki Samsung Galaxy Note fajnie by się sprawował w podróży, ale od użytkowania go na co dzień sobie nie wyobrażam np. jak miał bym z nim biegać..
    Z-tkę można wsadzić pod wodę maksymalnie do 1 metra.. Jak widać zdjęcia robi na prawdę dobre, ale jakoś wykonania i w Samsungach i w Sony jest dosyć średnia, za to cena może być dla kogoś zadowalająca w porównaniu np do Iphonów

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •