Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 44

Wątek: MK1 [8N] Malisz - 225 Quattro Coupe

  1. #16
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez motoluka Zobacz posta
    Zadbane autko, zmieniłbym tylko felgi, ten model mi wyjątkowo nie leży.
    Hmmmm....masz coś do jednego z najfajnieszych felg w TT zaraz po S-line'ach?? Hehehehe
    Te Terrere Terrere terererererere …

  2. #17
    Awatar Elor
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    IRL
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    00
    Rocznik
    00
    Kolor
    00
    Posty
    1,356
    Ładna furka srebrne TT mają swój urok i ładnie widac ich linię wieczorem w oświetleniu.

  3. #18
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Cytat Zamieszczone przez motoluka Zobacz posta
    Zadbane autko, zmieniłbym tylko felgi, ten model mi wyjątkowo nie leży.
    fajne autko, a co do felunku są to piękne koła, ale by wyglądały dobrze potrzebna jest gleba niski profil i dystans i jest bombowo, ale to moje zdanie

    gratki fury

  4. #19
    Awatar Limbo
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Lubin
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2007
    Kolor
    silbern
    Posty
    668
    napisz proszę ze masz inne dywaniki dzisiaj niz w pierwszych postach...
    jak nie to daj numer konta a coś tam CI podrzuce na nowe
    MARUDA

  5. #20
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    mam też ori szare

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Wczoraj po wlaniu płynu do spryskiwaczy pod sam korek po ok. 10 min wyciekł cały. Dzis zabrałem się za nadkole w celu znalezienia przyczyny wycieku. Winowajcą okazała się wysunięta uszczelka. Wsunąłem ją na miejsce i zabezpieczyłem. Przy okazji trochę wyczyściłem kanalik z brudu a było tego troche
    Załącznik 6844

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Wczoraj zabrałem się za mały lifting wnętrza. Chciałem zrobić przegląd tanich kosmetyków do skórzanej tapicerki, ale juz pierwszy produkt zadziałał na tyle dobrze, że nie kupowałem innych. Jak będzie więcej słońca to wrzucę zdjęcia efektów. Jestem zadowolony z działania tego mleczka, chociaż trochę trzeba było się namęczyć. Jeśli jednak weźmie się pod uwagę cenę (ok 10zł) to efekt jest dużo lepszy niż można by się spodziewać po produkcie z tego przedziału cenowego. Tapicerka przejaśniała, a w naturalnych "rowkach" skóry nie ma brudu. Zapach całkiem przyjemny, skóra nie błyszczy się, jest przyjemna w dotyku. Jak będzie więcej słońca to wrzucę zdjęcia efektów
    Załącznik 6913

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Kilka dni temu wracając z trasy ponad 3tys km na liczniku pojawiło się 120 tys km. Swoją drogą jestem bardzo zadowolony z auTTka, spaliło na tym dystansie 8l/100km, a prędkości były baaaardzo różne. Zdażył się nawet mały pojedynek z e60 530d o dziwo wygrany przeze mnie. Wczoraj było glinkowanie lakieru felg itd, woski i inne środki, a dziś zabrałem się za czyszczenie wnętrza. Nie wiem czemu nigdy nie czyściłem zawiasów w drzwiach, ale teraz jest ogromna różnica:
    Przed:

    Po:

    Po gruntownym wyczyszczeniu i naoliwieniu drzwi chodzą lżej i ciszej. Nie udało mi się tylko wyczyścić tej harmonijkowej gumy z białego nalotu. Martwią mnie też opuszczone lekko drzwi. Próbowałem z tym walczyć według poradnika na forum, ale coś mi nie szło. Chyba będę musiał oddać autko fachowcom.
    Ostatnio edytowane przez Malisz ; 10-09-2014 o 13:27

  6. #21
    Awatar Per-der
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Ruda Śląska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    ToxicGreen
    Posty
    576
    spróbuj skorzystać z photobucket.com
    Darmowa strona, ładujesz zdjęcia, obracasz, modyfikujesz itp i masz gotowe linki [IMG] pod nimi by wrzucać na fora
    Polecam!
    TTaka sytuacja

  7. #22
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Dzięki wielkie, juz poprawiłem

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Mała aktualizacja

    Korzystając z ciepłego dnia postanowiłem trochę pobawić się lakierem. Na auTTce był budżetowy wosk przez ponad 3.5 tygodnia. Jeździłem w deszczu, po błocie itd. Oto jak prezentowało się kropelkowanie po tym czasie (auto ani razu nie było umyte)

    Jak na wosk za 19 zł jest dobrze.

    Ale przed zimą nabyłem Colli 476s.

    Jest to bardzo trwały wosk. Podobno ma się oprzeć soli drogowej-zobaczymy.

    Przed woskiem standardowe mycie na 2 wiadra i glinka (która była poniekąd formalnością, bo po przeleceniu całego auta była czyściutka ) Pod wosk nic nie dawałem, bo priorytetem była trwałość. Colli dość ciężko się aplikuje, bo jesli za bardzo zachnie to trzeba duzo cierpliwości, żeby wypracować go do końca. Ale mi się udało bez niespodzianek Fot po woskowaniu nie wrzucam, bo na srebrnym dużej różnicy nie ma....a szkoda To minus srebrnych aut.

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Jeszcze przed świętami umówiliśmy się z kolegą raiden25 na małe mycie jego auta (co zajęło kilka godzin) po czym podjechaliśmy na małą sesję zdjęciową. Pogoda trochę pokrzyżowała nam plany, no ale jakoś dalismy radę Tutaj efekty:






    Dwa dni temu wróciłem ze Słowacji oczywiście TT. Pierwszy raz poczułem zalety Quattro, kiedy to bez problemu mogłem poruszać się w górach bez łańcuchów. Pomimo wielu opinii że auto jest małe, zapakowaliśmy się w 2 osoby + narty + sprzęt na 7 dni i podróżowaliśmy bardzo wygodnie. Spalanie 8.5l, prędkość cały czas ok 140 (Audi spaliło dokładnie tyle samo, ile 2 inne auta- Opel Astra cabrio diesel oraz Mitsubishi Outlander diesel). I to tyle z newsów

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Eh, ucięło zdjęcia z photobucket. Musze reuploadować w wolnej chwili. Tymczasem mała aktualizacja tematu Zmiana na plus. Blenda od kolegi Kamuś dotarła w mniej niż 24h. Wielkie dzięki!
    Załącznik 7958

  8. #23
    Awatar Madzia142
    Dołączył
    Mar 2014
    Płeć
    Skąd
    Wa-wa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    180
    Rocznik
    2010
    Kolor
    czarny
    Posty
    737
    super dupka.

  9. #24
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    No teraz to możesz na miasto wyjezdzac

    ps uzywaj tinypic.com - nie mialem nigdy problemow ze zdjeciami

  10. #25
    Awatar nonamed
    Dołączył
    Nov 2014
    Płeć
    Skąd
    Warszawa / Konstancin-Jeziorna
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2004
    Kolor
    brak
    Posty
    256
    Collinite 476 - też wybrałem ten wosk 'na zimę'. Dużo pochlebnych opinii. Sam mam nawoskowane auto tym woskiem od 2 miesięcy. Bardzo ładnie kropelkuje i nie łapie tak syfu.

  11. #26
    Awatar Kamuś
    Dołączył
    Jan 2014
    Płeć
    Skąd
    Świdnik
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    LY7W
    Posty
    106
    Moja blenda wygląda elegancko, zmiana na plus Wysłałem ją paczką 48, a dotarła w 16 godzin

  12. #27
    Awatar _kris
    Dołączył
    Jul 2011
    Płeć
    Skąd
    KlubTT.pl
    Pojemność
    1.8T
    KM
    240
    Rocznik
    MM
    Kolor
    brudny
    Posty
    4,364
    Super. Blenda to podstawa.

    Tak patrzę na porównanie przed i po to bez blendy śmieszne TT wygląda, jakaś taka wybrakowana
    __________________________
    Pozdrawiam

  13. #28
    Awatar Malisz
    Dołączył
    Dec 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    350
    Rocznik
    2014
    Kolor
    czarny
    Posty
    1,121
    Trochę serwisu
    W zeszłym tygodniu zmieniony olej + filtr w Haldexie + insert od kolegi hubi_pl. Testowany na rondzie przed założeniem i po założeniu. Czy odczułem różnicę? Trudno powiedzieć, bo warunki nie były takie same. Przed insertem auto miało tendencję do wyjeżdżania przodem i nadsterowności po odjęciu gazu, po założeniu insertu auto utrzymywało tor jazdy i nie wylatywało. Porównanie nie jest zbyt obiektywne, bo grana była różnica temperatur, więc może wrażenia z jazdy opisze po jakimś czasie

    Co więcej, może niedługo zawita w domu inne 1.8 t jako dupowóz do miasta z LPG :>

  14. #29
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    zmień teraz stabilizator. Ja u siebie w TT zmieniłem cały sterownik i stabilizator. Różnicę pierwszego dnia odczułem jakąś tam(deszcz) ale na drugi dzień stwierdziłem ,że jest mega i śmiem twierdzić ,że blue haldex to nie jest jedynie seria sterownik + insert.

  15. #30
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,038
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ...śmiem twierdzić ,że blue haldex to nie jest jedynie seria sterownik + insert.
    Ciekawe czy wogóle tam jest taki insert większy. Blue haldex ecu jest owiany jakąś tajemnicą bo nikt go chyba jeszcze nie rozręcił...możesz być pierwszy

    Co do oprogramowania, tak sie zastanawialem cóż mogliby zmienic w kwestii zapięcia, przecież na standardzie zapina odrazu przy uślizgu, na blue też, tylko moze z wieksza moca na tyl. Przy insercie moc jest max takze....slyszalem ze podobno przy hamowaniu blue haldez zapina ale nic nie potwierdzone, tylko "bełkot" z innych for

Podobne wątki

  1. [K] Audi TT Quattro 225koni coupe
    Przez black w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-07-2017, 16:34
  2. MK1 [8N] Malisz - 225+ Quattro Roadster
    Przez Malisz w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 02-09-2016, 16:57
  3. przemeks TT 240+ Coupe vs. Malisz TT 250+ Roadster
    Przez przemeks w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-08-2016, 17:44
  4. STELMI - TT 225KM Coupe Quattro
    Przez STELMI w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 399
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 13:48

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •