Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Hej...

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    w-wa
    Posty
    5

    Hej...

    Witam wszystkich!

    Po pewnym czasie szukania znalazłem coś co mi przypasowało.

    Kuty na cztery łapy potworek wczoraj opóścił swoją ostatnią właścicelkę i ulokował się w moim garażu:







    -
    Pozdrawiam

  2. #2

    Dołączył
    Jul 2007
    Płeć
    Skąd
    Gorny Slask
    Pojemność
    brak
    KM
    255
    Rocznik
    2003
    Kolor
    niebieski
    Posty
    456
    To ten z allegro za 38.000? Pytam z ciekawosci bo chcialbym sie dowiedziec co rzeczywiscie mozna za taka kwote dostac..
    ttless..

  3. #3
    Myśle że tak, Fele...
    TTHud | carnivore extraordinaire

  4. #4

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    37
    nie wiem czemu robicie takie ciśnienie cenowe
    ja swoją kupiłem za 48 co prawda -- ale ponad 2 lata temu

    była robiona w VTG - i miała już 250 KM jak ją kupiłem - i też każdy mówił że pewnie bita bita itd.

    co się okazało - auto nie dość że fajnie już jeździło (zanim zrobiłem ją do 360) to mechanicznie bez zarzutu - co najfajniejsze to mimo że koleś był z łodzi to autko było dobrze znane w DiagTronik i VTG -

    jeździłem nim ponad 2 lata i sprzedałem - ani razu nie miałem awarii etc -
    38 tys to nie za dużo ale z drugiej strony nie oznacza że autko będzie w krytycznym stanie
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------

  5. #5
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Witam w gronie posiadaczy .
    Jaka to wersja 225 czy 180 ??


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  6. #6

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    w-wa
    Posty
    5
    Tak, to ta za 38.

    Przygodę już kiedyś jakąś miała, ale było to dawno i zostało całkiem dobrze zrobione. Wszystko będę wiedział dokładnie jak ją nieco "rozbebeszę". Stoi całkiem prosto, geometria w porządku, zbierzność trzeba było nieco poprawić, a właściwie można było poprawić - i tak się mieściła w normie.

    -amory z tyłu trzeba by wymienić na mój gust
    -zderzaki do wymiany. Przedni może da się uratować
    -przebieg na liczniku prawie 134k, a nie 120k
    -środek trochę zaniedbany
    -OC do wczoraj
    -niedziałąjący siłownik w drzwiach
    -nie wyświetla spalania

    Wersja 225KM.

  7. #7

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    witamy w klubie coole

    Trzymamy kciuki, zeby nic złego nie wylazło. Popraw dobrze to, co juz wiadome, ze trzeba i.. szerokiej drogi !
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  8. #8

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    Katowice
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarnula
    Posty
    73
    Heh no trochę jest do roboty, ale sprawy typu elektronika nie jest wg. mnie tak max ważna bo to się zrobi prędzej czy później ważne że ma płytę prostą, nie zbiera go w jakąś stronę i nic nie bije - bo jak zawiecho jest sprawne to sprawy typu karoseria to tylko kosmetyka

    A jaka to wersja...??

  9. #9
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    ale ja dzis rarytasik widzialem. 2000 rok za chyba 44 tys. W Lublinie w E.Leclerc (tym przy Zana) jest maly komis aut luksusowych. Tam wlasnie dostrzeglem ta "okazje". No wiec tak: moje pomiary miernikiem lakieru wykazaly, ze lewy tyl NIE BYL szpachlowany (malowany owszem). Reszta ladnie wyszpachlowana, co prawda widac jakies wlosy i inne okruchy zalane lakierem ale to szczegol To co najfajniejsze w tym egzemplarzu to wlew paliwa, ktory nie dosc ze sie trzymal na 3 srubach, to wstawal z jednej strony o jakies 0,5 cm. Maska o okolo 1,5 cm przesunieta w lewo co powodowalo "zchodki". Zderzak dotyka maski, przez lokaier sie zluszczyl na krawedzi 5 cm. Jedna lampa wystawala zas druga byla wcisnieta. Pod samochodem brak jakich kolwiek plastikowych elementow i jakies przewody sobie luzem dyndaja (byc moze hamulcowe) wiec byle kraweznik czy cos i mamy urwane. Tak ogolnie to bezwypadkowy Samochod stoi w takim miejscu, ze wszscy ludzie wracajacy z zakupow przechodza obok niego. Teksty byly takie " o ale fajne audi a jakie tanie". Wszystkim z lublina polecam obejrzec w ramach rozrywki

    p.s. Gdyby mial nawet w porzadku plyte podlogowa to i tak takiego szrotu bym nie kupil. Samochod po takich przejsciach nigdy nie bedzie taki jak dawniej.

  10. #10

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Nie powiem wam co myślę o cenach Audi TT, ale ostatnio znajomy szukał dla siebie auta do 40 tys i wiecie co? W stanie idealnym golfa 4 mu się udało dostać. To co my tu gadamy o TT :P

    Ale taka prawda, kupujesz auto taniej i musisz się liczyć z wydatkami. Raz się uda i będą niewielkie a raz doprowadzą do sprzedaży auta (czego nikomu nie życzę). I chyba najbardziej takie okazje są najlepsze dla osób które albo maja mechanika w rodzinie albo sami prowadzą warsztat.

    Sam przeżyłem coś takiego rodzice sobie kupili Audi A6 1.8T Automat 1999r. Przebieg rozsądny 90 tys. Lekko uszkodzony naprawiony w Niemczech. Jednak jeśli auto psuje się średnio raz na miesiąc. I co 10 tankowań trzeba wlać litr oleju. Skończyło się na tym że jak kupiliśmy auto w 2002 roku za ok 70tys. Wstawiliśmy auto do komisu w 2005 i w 2007 się sprzedało uwaga za ... 22 tys .

  11. #11
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3688047 kur** Przeciez rozbite juz sa drozsze Co to musialo byc ze koles jeszcze na tym zarabia Litosci

  12. #12
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jaka to wersja 225 czy 180 ??
    Plama , nie wczytala mi sie fotka gdzie widac podwojny wydech....

    Co do cen samochodow to problem ten nie dotyczy tylko TT , zobaczcie jakie ''okazje'' moga spotkac poszukujacy BMW, Mercedesa czy innych modeli Audi...

    Tak czy inaczej zycze powodzenia z autkiem i bezproblemowej eksploatacji..

    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  13. #13

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    w-wa
    Posty
    5
    Mam nadzieję, że mój zakup będzie się w miarę dobrze spisywał... okaże się z czasem.

    Co do innych/tanich samochodów (proszę się teraz nie śmiać ) rok temu zacząłem od Calibry- żadnych spoilerów, neonów itp... też kupiona tanio, ale lakier całkowicie orginalny, tylko tylne nadkola pozjadane-to standard, po rozbebeszeniu do polakierowania okazało się, że nie ma nawet nigdzie rdzy na nadwoziu. Nie miała nawet żadnej stłuczki uszkadzającej coś więcej niż zderzaki... a rocznik chyba 1991 i tania w porównianiu z konkurencją.

  14. #14

    Dołączył
    Aug 2007
    Skąd
    z daleka
    Posty
    945
    http://www.youtube.com/watch?v=gdpMuO66EP8
    nikt się nie śmieje to prawda
    a tak przy okazji to dziś rano przypomniałem sobie jak szaleliśmy kiedyś vw corado to był wóz tylko pamientam zdziwienie na stacji benzynowej jak kolega "zajechał" pod LPG i szukał czegoś pod zdeżakiem i znalazł ..... ukryty wlew od LPG myślałem w tedy że padne na cyce i posikam się w majty a on na to "no co trzeba sobie jakoś radzić" i w tedy zaczełem płakać ze śmiechu
    NO RISK,
    NO FUN.

  15. #15

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    w-wa
    Posty
    5
    W Calibrze gazu nie miałem, w Audi Cabrio też i do TT równierz nie założę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •