Witam!
Od pewnego czasu mam problem ze swoim autkiem. Przy ruszaniu i jeździe na niższych obrotach auto wyraźnie gorzej pracuje, przy wskakiwaniu na wyższe obroty auto szatkuje i wyraźnie słuchać nierówną jego pracę. Przy posiadanych 180 kucykach mechanicznych, przyśpieszenie średnie, auto dość wolno się "zbiera". Dodatkowo na komputerze wyskakiwała kontrolka ASR-ESP ( żółty trójkąt z wykrzykniniem w okrągłej strzałce).
Konsultowałam sprawę w kilku serwisach - ale diagozy skrajnie różne.
Na przestrzeni 2 miesięcy w celu poprawy wyżej wymienionych dolegliwości wymieniono kolejno cewke zapłonową, świece.
Wczoraj stary przepływomierz zastąpiono nowym- żółta kontrolka znikła i nastąpiła minimalna poprawa ale auto nadal wyraźnie nie ma mocy, którą posiadał przy kupnie
W celu dalszej diagnozy próbowano wczoraj podłączyć komputer pod VAG ale stwierdzono brak zasilania w gnieździe...dziś wybieram się do innego speca, który spróbuje zrobić analize VAGiem. Czy ktoś z pomocnych użytkowników poradziłby mi, jakie logi zczytać konkretnie? To byłoby wskazówką na co konkretnie zwrócić uwagę.
Jeśli uda się dzisiaj zrobić odczyt, wrzucę logi do oceny przez bardziej doświadczonych w temacie

Inną sprawą jest to, że może jest na forum ktoś z okolicy ( Tarnów,Dębica, Rzeszów etc) kto miał taki problem z autkiem bądź zna się w tym temacie i posłużyłby radą bądź wskazówkami co dalej zrobić. Chętnie skontaktowałabym się z taką osobą, więc byłabym wdzięczna za jakieś polecenia czy kontakty.

Proszę o pomoc, wdzięczna będę za każdą najmniejszą nawet wskazówkę.
Pozdrawiam