Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 121 do 127 z 127

Wątek: Audi TT Roadshow

  1. #121
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    Cytat Zamieszczone przez malaaga Zobacz posta
    raiden25 ja mogę iść drugi raz :P
    Aga było dzwonić ja po 15 dotarłem i jeździłem tym autem co ty, w dodatku z tym samym kierowcą który skarżył się że się do niego nie odezwałaś
    Ja jeździłem białym TTS który jako jedyny miał sztwyny, nie wysuwany spojler z czarnymi lusterkami
    Poza tym że nie można ruszyć z obrotów (automat) to prowadziło się rewelacyjnie, przedewszystkim lekko chodzi kierownica w porównaniu do MK1 no i hamulce jak brzytwa bo auto nowe...

  2. #122
    Awatar humidorek
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    342
    Rocznik
    2008
    Kolor
    czarny DSG
    Posty
    2,015
    Ależ można "ruszyć z obrotów" - służy do tego fabryczna funkcja LC. Tylko trzeba umieć ją właczyć...

  3. #123
    Awatar raiden25
    Dołączył
    Apr 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    2.0T
    KM
    272
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    395
    A no trza umić, ja nie umiem

  4. #124

    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    9
    A kiedy ten zlot ??????

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    A kiedy ten zlot ??????

  5. #125
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez Jambolek Zobacz posta
    Łukaszewski jak tam wrażenia - opowiadaj
    9/10
    W sumie kultura jazdy jako TT (porównując z 8N 225q) jest podobna. Pierwsze co rzuca się w oczu to "mniej miejsca" bo tunel jest b.wysoko poprowadzony co daje możliwość wręcz oparcia tam prawego łokcia (: Z częścią obsługową deski rozdzielczej, która jest skierowana ku kierowcy daje to BARDZO przyjazny dla mnie ekeft "przytulenia" wszystkich elementów nawigacji do kierowcy. Słowem TT jest dla Ciebie, nie Ty dla TT. Dwa - bardzo lekko kręcąca się kierownica - pierwsze wrażenie takie, że duży kąt skrętu trzeba wykonać by auto zaczęło skręcać - kojarzy mi się to z bolidami F1 jak kręcą kierownicą do końca, a koła lekko drgną. Czy to plus, czy minus, czy powód do wyjątkowości układu skrętnego TT albo tylko mylne pierwsze wrażenie to pewnie wyjdzie w praniu.
    Moc auta - wyraźnie większa od 225q. Aż takiej różnicy się nie spodziewałem. Dół łapie szybciej i zapas mocy jest wyraźnie większy od poprzednika.
    S-Tronic - tutaj muszę trochę zgodzić się z przedmówcami odnośnie czasu reakcji zmiany biegów poprzez łopatki. Najbliżej do znanej pioseneczki "ja jestem pan tik-tak", zanućcie sobie. "Tik" to naciśnięcie łopatki, "tak" lub troszkę wcześniej to reakcja skrzyni na inny bieg. Wydaje mi się, że nie umiałem się sprawnie tymi łopatkami posługiwać na poszczególnych obrotach, skąd może wydawać się czasami dziwne działanie tej skrzyni. Jeżeli zmienia się biegi z głową to wtedy czysta satysfakcja!
    Zawieszenie, chyba lepiej znosi nierówności niż moje mk1. Ale nie mogę więcej powiedzieć bo trudno było mi je przetestować. Dobrze się przynajmniej pasy zmieniało (pewnie).

    Chyba tyle. Czekam na swój egzemplarz, prawdopodobnie TTS (:

  6. #126
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Cytat Zamieszczone przez markowski Zobacz posta
    A kiedy ten zlot ??????
    Te Terrere Terrere terererererere …

  7. #127
    Awatar Cubanito
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Trójmiasto
    Pojemność
    1.8T
    KM
    220
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    640
    W sobote na 10 mam jazdę TTS w Sopocie. Ktoś jest jeszcze umowiony na jazdy z Sopotu?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •