Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 55 z 55

Wątek: Foteliki samochodowe dla dzieci

  1. #46
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Cytat Zamieszczone przez hubi_pl Zobacz posta

    Dam Ci znac jak mi wyjdzie z izi go. Nie mam innych niestety, ale moze czas postawic TT przed sklepem i po kolei mierzyć foteliki

    Wiesz ze o tym nie pomyślałem coś muszę wymyślić bo Jola mi już żyć nie daje

    Mimo wszystko na wszelkie propozycje jestem otwarty .
    I TT

  2. #47
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Jak odsuniesz przedni fotel pasażera na maxa to wejdzie. Pozostaje problem gdzie ma siedzieć żona? Za tobą ... chwilę spoko ale za długo tak się jechać nie da. To był główny powód dlaczego sprzedałem TT :/ i kupiłem "cywilne" auto.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #48
    Awatar lordfury
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    KM
    3XX
    Rocznik
    2017
    Kolor
    Lapiz
    Posty
    453
    Przez jakiś czas mieliśmy przy naszym szkrabie tylko TT i jedyną w miarę fizycznie wykonalną opcją był niestety fotelik z przodu (fotel odsunięty => zapinanie pasami, bo bez isofix => dopychanie fotela do przodu i fotelika do deski rozdz.), a żona jeżdżąca z tyłu za fotelikiem, bo za mną w ogóle nie było miejsca na nogi. Na krótką metę (np. przejazdy po mieście) da radę, ale na stałe (w trasy) już niezbyt przez małą ilość miejsca na głowę i konieczność krzywego siedzenia.
    Ostatnio edytowane przez lordfury ; 07-02-2015 o 00:00
    • Ostatnio było: Audi TT Mk2 '07 2.0TFSI S tronic (klik)
    • Ostatnio było: Audi A4 B8 Avant lift '13 1.8TFSI 170
    • Ostatnio było: VW Golf GTI Mk7 '14 5D DSG Performance (klik)
    • Teraz jest: Mercedes-Benz A200 '14 W176 7G-DCT
    • Teraz jest: VW Golf R Mk7.5 '17 5D DSG (klik)

  4. #49
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Fotelik BeSafe iZi Go w Audi TT mk2 - kąt pochylenia oparcia prawidłowy, pas wystarczający aby zamontować fotelik, a na przednim fotelu zmieści się drobniejsza osoba (moja siostra dała radę ).

    Może ktoś ma zdjęcia innych modeli zamontowanych prawidłowo w TT?












  5. #50
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Fajna opcja jak dziecko jest maleńkie i jego nóżki nie wystają poza fotelik, mój po kilku miesiącach miał już nogi sporo poza fotelik i tak by raczej nie poleżał. Inna sprawa, że za kierowcą musi usiąść matka dziecka a tam miejsca już za wiele nie ma. Tak jak wcześniej pisałem, awaryjnie da się jechać na krótkie odcinki. Na dłuższe trasy trzeba poczekać jak dziecko będzie miało kilka lat i będzie siedziało na podkładce
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #51
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Oczywiście ze nie bedzie tu mega komfortu, raczej rozwiązanie awaryjne - że się da w razie w....

    Co do podkładek, to nie zabezpieczaja one dziecka, tak więc może nie rozpowszechniajmy ich uzycia

  7. #52
    Awatar Jambolek
    Dołączył
    May 2011
    Płeć
    Skąd
    Germany
    Pojemność
    2.0T
    KM
    2xx
    Rocznik
    Kolor
    Posty
    2,567
    Dzięki . Naoglądałem się dziś tylu nosidełek ze aż głowa mnie rozbolała. No ale niestety nie ma opcji aby nosidełko umieścić z tylu a i z przodu mieć “ normalnie “ miejsca (bo do jazdy po mieście to spoko jakoś idzie przeżyć, ewentualnie zostaje drugie auto ... ja cały czas pod kontem tras pisze ) aż tu nagle coś takiego

    http://www.babyartikel.de/marken/abc...ewanne%20Doozy

    Nosidełko które można w poprzek montować _ Hubi jak taka opcje widzisz.
    I TT

  8. #53
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Gondola montowana bokiem? Duze NIE...dlatego ze nie zabezpiecza ona w zaden sposob dziecka! W 1 tylko przypadku moge byc na tak, ale to promil sytuacji - jak dziecko jest chore i nie moze byc w pozycji pollezacej.

  9. #54

    Dołączył
    Mar 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    brak
    KM
    -
    Rocznik
    -
    Kolor
    -
    Posty
    8
    Witam chcialbym kupic Audi TT 8J ale zycie zweryfikowalo moje plany i w drodze mam dziecko co jak wiadomo troche krzyzuje moje plany... Chcialbym sie dowiedziec jaki fotelik polecacie dla niemowlecia ? Nie bedzie uzywany regularnie ale jednak bedzie potrzebny w razie "w" czy fotelik Audi I-SIZE Baby Carrier 0 - 15 Months ( https://store.audi.co.uk/audi-i-size...l0019900e.html ) bedzie ok ? na stronie Audi pisza ze niby pasuje... ale moze ktos juz uzywal tego fotelika i wie cos wiecej niz ja i podzieli sie informacja z gory dziekuje za odpowiedz
    Ostatnio edytowane przez lukaslaziuk ; 12-03-2019 o 10:34

  10. #55
    Awatar hubi_pl
    Dołączył
    Sep 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    250
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czerwony
    Posty
    7,037
    Jak w razie W to podłóż pod dziecko zwinięty ręcznik i tyle - to tylko w razie czego....

    Odnosząc się do tego fotelika Audi - to nieznana mi firma, kiedyś chyba z britaxa mieli w tapicerkach z CCCO, natomiast pamiętaj że iSize to on jest jak wepniesz na bazie. Lepiej poszukaj czegoś co ma jakąś markę, nie jest nonamem. Jak jesteś z Bydgoszczy, podjedź sobie np do bobowózków na Szajnochy 2 - chłppaki coś CI dobiorą pod auto.

    peace

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-08-2011, 23:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •