@kilazz
Rozumiem cię i to bardzo dobrze w momencie gdy TT stanie się autem popularnym i zaczną z niego robić choinki a w szczególności zaczną je przerabiać na gaz to zaczniesz myśleć nad zmianą samochodu, rzeczą normalną jest zmiana auta tyle że z innych powodów.
Nie rozumiem dlaczego przeszkadza ci to że np ktoś by zrobił tt na gaz prędzej czy później odbiło mu się to na silniku i tyle dla mnie to żadna oszczędność ale jeśli ktoś sobie tego życzy to wstawi ten LPG jego sprawa.
W jednym się zgadzamy bo mi też żal by było widzieć obwieszone tt ale dlatego ja swoją bym trzymał i nie sprzedawał żeby ludzie nie zapomnieli jak ten samochód wygląda, a z wiejskiego tuningu po prostu bym się śmiał i tyle.

@iceboy
Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś tak samo to postrzegam.
Dla przykładu dodam że nie tylko TT ma taki problem przecież, mieszkając w polsce moim samochodem był golf 3 TDI i jak znajomi po wyjeździ zaczęli pytać czy sprzedaje samochód to podając im cenę wszyscy jakoś dziwnie na mnie patrzeli bo na allegro można TDI już za no 9 tyś dostać ja zawsze mówiłem żeby pojechali i zobaczyli ten samochód czy jest w ogóle wart tych 9 tyś.
Więc dotyka to samochody masowe dla zwykłych ludzi jak i te sportowe i rozumiem was bo przez takie oferty samochody tracą na wartości ale nic na to się nie poradzi można się jedynie cieszyć własnym dobrze utrzymanym.
Taka wzmianka w dowodzie oczywiście była by skuteczna ale nie wymagaj od polityków aby myśleli oni tylko sprawują rządy przecież nie są od tego aby poprawić życie w Wolsce.

@Mari
Masz częściowo rację z tym że lepiej kupić inny samochód niż wraka TT z tym się zgadzam ale w poprzednim poście napisałeś to nieco inaczej i mimo wszystko nie możesz twierdzić że ktoś nie powinien kupować tt za 35 tyś.
Przypuśćmy że nie znam się kompletnie na samochodach jadę na giełdę z zamiarem kupienia TT i widzę "okazię" za te 35 tyś pytam czy wszystko z nią ok sprzedawca wciska starą regułkę "bezwypadkowa, 1 właściciel, niepalone, i mimo że ktoś wstawił sportową kierownicę metalowe dywaniki i zamienił tłumik na pseudo sportowy to jeździł nim dziadek"(raz widziałem takie ogłoszenie tyle że nie TT )
Więc ja zachwycony tą "okazią" biorę ją.
I chodzi mi o to że nie można mieć pretensji do kogoś kto sobie dany samochodzik wymarzył ale przez nieuczciwego sprzedawcę kupił złom, no i jeszcze dochodzi kwestia że niektórzy po prostu lubią dłubać przy samochodach więc biorą takie wynalazki żeby się potem z nimi nie nudzić
Dla mnie to dobrze że TT tanieje bo szybciej będę mógł dostać ten piękny samochód w swoje łapki ale rozumiem i was bo samochód traci na wartości co nigdy nie jest rzeczą przyjemną dla właściciela.