Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: moje TT vs kolejny motocykl

  1. #1
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782

    moje TT vs kolejny motocykl

    Tak jak w temacie , kolega ma yamaha fazer 600 z 2010 roku taki jak ten:
    http://otomoto.pl/yamaha-fz-6-n-z-gw...-M3001110.html
    tylko ,że biały ale to mu mocy chyba nie dodaje.
    Z nudów przejechaliśmy się na niemieckie autostrady żeby sobie polatać i się pościgać.
    Pojedynków było sporo.
    Ze startu z tego co pamiętam to były 2 i za pierwszym razem skrzynia chyba nie rozgrzana wiec na starcie pierwszy ale 2 nie weszła i motor uciekł lecz przy 180-200 doszedłem i mocno przegoniłem.
    Za drugim razem z kreski wystartowałem , wszystkie biegi weszły ok i pierwszy cały czas .
    Pojedynki z rolki na 1 biegu to motor uciekał tak ze 3 długości auta ( niestety widać ,że u mnie skrzynka krótka i trzeba sporo zmieniać) ale od 140 zaczynałem już gonić i przy 180-200 wyprzedzałem już ze sporą różnicą prędkości.
    Pojedynki z rolki na 2 biegu wyglądały w sumie podobnie i tak samo przy podobnych prędkościach goniłem i potem już uciekałem.
    Ostatni był pojedynek z rolki tak gdzieś od 140 to na 3 trąbnięcia motor już nic nie odskoczył tylko trzymał się na tyłku i przy 180 gdzieś zaczynałem robić odjazd tak ze przy 220 był dosyć daleko.
    U mnie niestety pewna pierdoła zaczęła niedomagać ( spokojnie niebawem zrobi wylot bo to tymczasowe rozwiązanie :P) i spool sprężarki jest gorszy dlatego motor po trąbieniu dosyć odskakiwał. Zapewne i tak by uciekał ale sporo mniej czyli szybciej bym doganiał.
    Podsumowując motor z przedziale 50-150 jest szybszy ze względu na reakcje na gaz i długość biegów ale potem TT dogania i przy prędkościach 200+ już dosyć zdecydowanie ucieka. Ze startu też chyba lepiej aczkolwiek jak kolega potrenuje starty motorkiem to może być ciężko :P

    Ogólnie to chyba można powiedzieć że chyba kill był bo gdy pojedynki kończyliśmy na 200+ to zawsze byłem z przodu i może ze 2 przegrałem gdyż nie cisneliśmy do końca. Ze startu też wyszło nieźle czyli TT nie rozczarowała chociaż tym razem było zdecydowanie ciężej niż z poprzednikami
    Zapewne za jakiś czas jeszcze wrócimy do tego tematu chyba ,że kolega zmieni na litra to wtedy ciężko będzie:P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-04-2013 o 13:34

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Jak czytam ten post to mi się morda cieszy że będę mógł skilować z rolki kilka miejscowych maszynek na dwóch kółkach, czas najwyższy zacząć lać motocykle.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    dokładnie, kilowanie motorków super sprawa
    Drr

  4. #4
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    FZ6 i to jeszcze naked.. Bez szybki.. Dlatego do 140-150km/h był szybszy.. później już jest taki opór wiatru że motocykl nie napędza się już tak szybko jak do 140km/h.
    Myślę że jakby był z szybką sportową to byłby mniejsze szanse, ale wydaje mi się że tez do 200km/h motocykl z szybką dałby radę później już brakuje niestety 600tce.. , tym bardziej że nie jest to sport, tylko motocykl do jazdy miejskiej, inny napęd i skrzynia.
    Szkoda że sprzedałem Suzuki bo jestem ciekawy jakby to wyglądało
    Tak czy siak gratulacje bo to i tak duży wyczyn Trzymam kciuki za dalsze modyfikacje i zbijanie tłuszczyku z TT!

  5. #5
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jak czytam ten post to mi się morda cieszy że będę mógł skilować z rolki kilka miejscowych maszynek na dwóch kółkach, czas najwyższy zacząć lać motocykle.
    tylko nie napalaj się tak do końca bo jak trafisz na litra to dostaniesz bencki:P Chyba ,że jakiś starszej generacji :P

    ja w poprzednim roku gsxr 600 z pełną gamą owiewek obleciałem :P był to jakiś starszy model i nie wiadomo jak kierownik ogarniał temat bo rolka była powyżej setki i nie udało mu się wysunąć nawet na chwilę :P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 23-04-2013 o 14:03

  6. #6
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    To jest to Ja tu się męcze z prowokatorami, dziadkowozami z pod świateł a Paweł killuje sobie motorki chyba będe musiał coś z tym faktem zrobić ale i tak gratki sie należa

  7. #7
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    ja w poprzednim roku gsxr 600 z pełną gamą owiewek obleciałem :P był to jakiś starszy model i nie wiadomo jak kierownik ogarniał temat bo rolka była powyżej setki i nie udało mu się wysunąć nawet na chwilę :P
    Pewnie killowałeś się ze ŚRADem 600ccm, więc nie ma o czym mówić Ten ŚRAD to jeszcze słabsze niż ta yamaha

  8. #8
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Pawel-2005 Zobacz posta
    tylko nie napalaj się tak do końca bo jak trafisz na litra to dostaniesz bencki:P Chyba ,że jakiś starszej generacji :P

    ja w poprzednim roku gsxr 600 z pełną gamą owiewek obleciałem :P był to jakiś starszy model i nie wiadomo jak kierownik ogarniał temat bo rolka była powyżej setki i nie udało mu się wysunąć nawet na chwilę :P
    Mam za sobą ten epizod, 15lat wietrzyłem stawy, więc wiem kogo mogę kogo nie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  9. #9
    Awatar gero3
    Dołączył
    Oct 2012
    Płeć
    Skąd
    Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    179
    Rocznik
    2001
    Kolor
    miętowy
    Posty
    212
    Ja miałem kiedyś dokładnie takiego FZ6N i muszę przyznać,że kiedyś się nadziałem na skodę octavię , hahhahahhah. Jechałem z żoną i patrzę siedzi mi na ogonie octavia, więc manetka odkręcona do końca, trzymam się mocno kiery i staram się patrzeć w lusterko a tutaj ......... octavia cały czas za mną na ogonie, odpuściłem gdzieś przy ok 200 i zwolniłem a octavia sruuuuuuu i już jej nie widziałem. A drugi raz ..... miałem Intrudera M1800R dojeżdżając do świateł (samochody stały-było czerwone) jadąc środkiem wyprzedziłem wszystkie i stanąłem jako pierwszy, potem zielone więc ja maneta do końca i rura, po pewnym czasie patrzę w lusterka a tutaj jakaś beemka za mną , więc dalej cisnę ile wlezie a beema cały czas za mną na ogonie. Jak miałem też coś ok 200 to odpuściłem bo chciało mnie zwiać z moto,a beemka sruuuuuu ......ale znaczek M3 zobaczyłem. Tak więc teraz jeżdżąc patrzę na samochody i ścigam się tylko z takimi którym odjeżdżam

  10. #10
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jeszcze na poprzednim setupie udało mi się kilka razy zaliczyć killa w pojedynku z motocyklami i w sumie przyznam że jest to emocjonujące i czasami zabawne bo wielu z nich nie spodziewa się takiego obrotu wydarzeń
    Oczywiście nic nie mam do motocyklistów bo w zdecydowanej większości są to pasjonaci tacy jak większość z nas

    Tak czy inaczej gratuluje killa ( no raczej można tak powiedzieć że był ) i emocji z nim związanych








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Podobne wątki

  1. Kolejny problem
    Przez wolkriss1797 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-05-2016, 12:54
  2. Motocykl na sprzedaż
    Przez MoooSQ w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-02-2016, 17:12
  3. Kolejny w gronie TT :)
    Przez PatrykTT w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 15-03-2013, 06:25
  4. Kolejny problem
    Przez Mateusz w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-09-2011, 19:36
  5. Kolejny zlot
    Przez Katichanel w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 07-11-2008, 14:02

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •