Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: tt roadster 202 ps vs. lexus gs 450 h 2012

  1. #1

    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Pojemność
    brak
    KM
    310
    Rocznik
    2005
    Kolor
    4.2 V8
    Posty
    372

    tt roadster 202 ps vs. lexus gs 450 h 2012

    i znowu lanie zaliczyłem.... w sobotę popołudniu, na trasie z Łasku do Łodzi odbyłem wesoła przejażdżkę z żoną i napotkałem ww autko , które wyprzedziłem mimochodem, ale właściciel lexusa postanowił pokazać wyższość swojej bryki i wskoczył mi na ogon, i w takim układzie udało nam się wspólnie dojechać do dwupasmowej obwodnicy Pabianic, na której mogliśmy rozprostować kości... hehe...
    krótko trwało to prostowanie , bo tak do 4 biegu gs zdobył tak duża przewagę nade mną, że nie było sensu już go gonić... ale potem, po kilku kilometrach, pan gs zwolnił i mogłem go dogonić i tak prawie spokojnie wjechaliśmy do miasta, gdzie na ul. Pabianickiej spektakularnie palił się motor po wypadku właśnie, pewnie spowodowany nadmierną prędkością lub nieuwagą , któregoś z kierowców...
    a ponieważ jechaliśmy sobie wspólnie dalej wgłąb miasta, to do pojechaliśmy do świateł , gdzie mogliśmy zmierzyć się z kreski... zielone się zapaliło , start w miarę gładki, bez szarpnięć ale gs na każdym jakby biegu odjeżdżał o długość auta... no i tak po kilku sekundach już nie było kogo gonić , także lanie w sumie okrutne, ale nie mam sobie nic do zarzucenia - szybciej się nie dało... jak patrzyłem w katalogi to wychodzi ze sumując moc silnika spalinowego i elektrycznego gs ma około 350 ps-ów i jakieś 5, 5 s do 100km.h...
    pozdr dla pana kierownika gs - miły pan , pomachaliśmy sobie... z uśmiechem....

    czas zwiekszyć moc , chyba...
    pozdr
    Ostatnio edytowane przez annecy ; 22-04-2013 o 11:07

  2. #2
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Dokładnie jak chcesz z takimi zawodnikami się łapać to bez kuracji sterydowej nie ma to sensu, tak więc albo będziesz palił głupa i udawał dostojnego nie ścigającego się pana albo lanie, no ale i tak gratki, za podjęcie rękawicy.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  3. #3
    Awatar maciekk
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    Wrocław
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2XX
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    217
    Mnie takie spotkanie zmotywowałoby do modów w silniku Warto próbować z mocniejszymi zawodnikami bo czasem kierownik takiego auta może coś spartolić i słabsze auto może je objechać

  4. #4
    Awatar PawelM
    Dołączył
    Sep 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    brak
    Kolor
    -
    Posty
    478
    Oj, z takim przeciwnikiem to trzeba wpakować równowartość 2 TT żeby go objechać. Tym bardziej w ciężkim roadsterze...

    Ale w sumie jak patrzę to ten lexus waży aż 1800 kg więc może nie byłoby tak najgorzej

  5. #5
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    bys miał te plus minus 270/280KM to juz by miał problem

    PS. Annecy wbijaj w niedziele na streety na della , wtedy sobie polatasz ładnie ;] ... tylko jak coś to ja dopiero pojawie sie w pierwszą niedzielę maja, bo teraz nie ma mnie w kraju. Pozdro
    Drr

Podobne wątki

  1. TT 180 Coupe vs Lexus RX 400h
    Przez jasiel w dziale Kill on street
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 24-03-2014, 00:55
  2. 21.12.2012
    Przez annecy w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 09:57
  3. Zima 2012
    Przez WW w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 29-01-2012, 17:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •