Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: gazzz

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230

    gazzz

    jak tam u was jest z gazem ... bo u mnie jak wciskam to obroty mi dość spokojnie w górę idą ... a wolał bym żeby reagowały na gażda nawet szybkie i krótkie depnięcie ...
    ? ... a może wiecie co mam powiedzieć u mechanika żeby mi to jakoś podrasował ? czołem !
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    jak przy 50 km/h wrzucisz mu szostke (piatke) to tak bedzie ;P Przy obrotach 2,5 tys wzwyz zaczyna zwawo przyspieszac. Jesli jestem powyzej 2,5 tys obr to reaguje na "depniecia". Moze masz cos nie tak z przeplywomierzem? Jednym z objawow jest mulowate autko

    Uwaga na przyszlosc: temat wiadomosci musi mowic o Twoim problemie. Wchodzac tu myslalem, ze ktos ma na mysli LPG. Tematy "gazzz", "silniczek", czy "stan zupy" nie wiele mowia . O braku mocy i przeplywomierzu bylo tysiac razy, wiec zacznij uzywac opcji "Szukaj" Wiadomo, ze latwiej jest zadac pytanie, ale pozniej robi sie balagan

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    spoko ... szukałem ... ale szczerze od siebie opcja ,,szukaj" do najdoskonalszych nie należy .... z całym szacunkiem w porządku tematy mogę pisać bardziej rozwinięte ale ... ok niech będzie dla dobra wszystkich bez ,,ale" ... szacuneczek ...

    Autko nie jest mułowate wręcz przeciwnie ... chodzi mi o reakcje przy starcie głównie ... przy 2,5 też reaguje elegancko ... może ten typ tak ma ... albo poprostu moja chora wyobraźnia
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  4. #4
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    100
    Rocznik
    1999
    Kolor
    zielony
    Posty
    525
    Po pierwsze jest to mala pojemnosc i raczej nie bedzie zwawo regowac na gaz a po drugi elektroniczna przepustnica a nie na linke to ma bardzo duze znaczenie.

    pozdro

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    no i wszycho !
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  6. #6
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Jako ze nasza przepustnica jest sterowana elektrycznie , moze czasem pomoc na jej szybsza reakcje zabieg zwany adaptacja przepustnicy..
    Wielu przysiega ze przepustnica reaguje szybciej na pedal gazu , po dokonaniu tej czynnosci...


    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •