Jako nowy posiadasz XBOXa 360 zastanawiam się nad dwoma podstawowymi pytaniami:

1. Jaka kierownica - bo planuję kupić jedną
2. Jakie gry - bo planuję kupić więcej niż jedną

wstępne rozeznanie co do pkt.1

- bezprzewodowy kontroler odpada. Lepszy niż pad ale gorszy niż podstawowa kierownica
- nie planuję wydawać majątku (800-1500 PLN na produkty FANATEC), więc najlepiej wypada Thrustmaster Ferrari 458 Italia (wizualnie bardzo na + hehe) http://www.thrustmaster.com/products/ferrari-458-italia ale są kolejne wątpliwości tzn. jak się gra bez force feedback? Czy to znaczy, że kręcę kierownicą sobie a samochód sobie? Nie czuć w ogóle co się dzieje z autem (nawierzchnia, uślizg kół? )
Czy jest to dedykowana kiera do FORZA 4 (ta gierka docelowo będzie grana) wiem, że są na forum konsolowi eksperci, więc na wasze uwagi i sugestię licze

Dotychczas na PC używałem Logitech Wingman Formula Force GP i pomimo upływu wielu lat - uważam ją za absolutnie fantastyczną kierę. Nie próbowałem ale zakładam, że XBOX jej nie obsługuje?

pkt. 2 - gry

planuję zakup FORZA 4 z pominięciem FORZY 3, podobno "4" jest rozwinięciem "3" i nie różni się znacznie, słowem nic się nie straci kupując od razu "4". Generalnie rozważam start od starszych gier na XBOXa zaopatrując się w klasyki albo używane konsola nowa więc lata produkcji do nadrobienia.

Może jakieś tytuły mniej znane niż NFS, GRID, DIRT a warte uwagi znacie? Wiadomo gry, gdzie jest TT dostają dodatkowy + (za TT MKI nawet + +)