Cytat Zamieszczone przez Jaqob Zobacz posta
Efekt rewelacja, szczególnie tylna lampa miażdży
Te lampy to była pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy, gdy pojechałem odebrać auto. Stało akurat zaparkowane tyłem do wejścia do garażu. Dopiero teraz można w pełni podziwiać ich fikuśną konstrukcję 3D wewnątrz .

Cytat Zamieszczone przez qbas Zobacz posta
Aż przyjemnie się ogląda jak TTka odzysuke taki blask. A logo z tyłu było pociemniane, czy tak na fotkach tylko wyszło?
Chyba tylko tak wyszło na tych fotkach z bliska na wprost - na zdjęciu nad tylną lampą logo jest już jaśniejsze / normalne.


Z dodatkowych "malowań" było tylko nieco zaprawek na masce i przednim zderzaku (ślady po kamieniach itp.) oraz wyszorowanie i pomalowanie na szaro piast z tyłu - były kompletnie rude, nie do zmycia.


- - - - - - - - - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - - - - - - - - - -


To jeszcze z kategorii małych upgradów auta: jakiś czas temu dołożyłem czujniki parkowania. Jak już pisałem w innym temacie, trochę dziwna ta polityka Audi, że nawet podstawowe rzeczy są opcją dodatkową (więc zdarzają się używane auta bez nich), no ale co poradzić - trzema samemu łatać, jeśli jest taka możliwość. Czujniki zamontowane przez sympatycznych panów z cofaj.pl - wygodny system, dobierają pod kolor, przyjeżdżają na umówioną godzinę (bez problemu po godzinach pracy biurowej) i montują w garażu u klienta, nie trzeba krążyć po mieście. A i same czujniki jak na razie bezproblemowe. Polecam, jeśli komuś też ich brakuje.