Cytat Zamieszczone przez lordfury Zobacz posta
Nadejszła wiekompomna chwila i w garażu wreszcie zagościło TT Mk2. Najważniejsze informacje: 2007 rok, 2.0 FSI, S-tronic, FWD, bordowa skóra.

Na razie tylko jedno tragicznej jakości zdjęcie komórkowe. Obiecuję więcej (i lepszej jakości) oraz dokładniejszy opis jak już uporam się z formalnościami i założę bardziej sensowne letnie kapcie (na zdjęciu jeszcze zimowe 16-ki).

Pozdrawiam

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

EDYCJA: zapraszam do pełnego opisu kilka postów niżej - TUTAJ

[TU BYŁO STARE, BRZYDKIE ZDJĘCIE]

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


PS. Niestety z rozpędu nie wpisałem w temacie nicku, a teraz nie mogę już go edytować . Gdyby ktoś z moderatorów mógł się pofatygować i wstawić "lordfury" w miejsce "x", to będę wdzięczny: MK2 [8J] [x] Polowanie na Mk2 zakończone sukcesem
Masz gdzieś specyfikacje auta, chodzi mi dokładnie o czerwoną tapicerkę, ostatnio się taka sprzedała cała kompletna do MK2, mam nadzieje że to tylko zbieg okoliczności.