kurcze w tym kraju same miny są.. dlatego kupiłem ten czujnik do alu bo sam wykrywa materiał pod lakierem... oglądałem wczoraj Tuarega.... od współwłaściciela salonu VW... nie powiem gdzie i u kogo ale... auto miało być niemal laleczka - tego bym się spodziewał po takim właścicielu.... auto miało wg czujnika inne grubości po różnych symetrycznych stronach ... tylko dach był chyba ok i może jakieś drzwi i z jeden błotnik... reszta czyli klapa tylna, maska, drzwi słupki tylne wszystko w cały świat... błotniki przednie są plastikowe... maska alu.... ciężko weryfikowalne... no ale poza tym coś nawalało z przodu w zawieszeniu pneumatycznym, porozlewane wyświetlacze ciekłokrystaliczne, obtrząśnięte xenony.. itd itp... cena kosmos więc odpuściłem temat... bo auto miało miec tylko wymieniany zderzak i błotnik wg właściciela .... plus to , że chyba panowie z blacharni zrobili autu taką polerkę , łącznie z szyba przednią , że zmienili jej optykę... przez co świat sie rozmywa i oczy bolą po 2 min....
pozdr