Witam!

Jakoś nie mogę na forum nic znaleźć co mnie interesuje...

Wiec mam parę pytań odnośnie instalacji CA w moim Audi. Jako, że to roadster przejście kabina-bagażnik nie jest takie proste, albo mi sie tylko wydaje

1. Zasilanie wzmacniacza... Czyli którędy puścić przewód od Aku do bagażnika? Narazie od aku puściłem go pod lewym błotnikiem i wpuścilem w wiązke od drzwi kierowcy no i mam go przy pedałach. Jakoś nie pasuje mi to rozwiązanie, ponieważ widać go jak sie otwiera drzwi (kabel wchodzi w ten gumowy peszel).. no ale jest... i teraz pytanie jak go puscic do bagaznika? najchetniej pod progiem od kierowcy i co dalej? Bylbym wdzieczny za jakas podpowiedz

2. Sciagniecie tapicerki z drzwi. Gdzie sa jakies zaczepy/sruby? bo na waszym forum znalazlem tylko odpowiedz, ze to zaden problem ... moze jakis opis? :P Na co uważać przy sciąganiu zeby nic nie połamać?

3. Którędy RCA .... bede potrzebował puścić 4-kanałowe RCA do bagażnika, czyli przewod tez nie bedzie taki cienki... napewno nie razem z zasilaniem wiec jakoś tunelem środkowym np? albo pod drugim progiem? tylko jak sie dostac spod progu do wnetrza bagażnika ?

4. Macie jakies ladnie opisane projekty CA w TT roadster? Bo narazie wszystko co znalazlem to coupe