Cytat Zamieszczone przez Arttur
Nie to ze mi sie nie podoba , czy mam zamiar zmienic marke....Chce zostac z moja jakis czas i doprowadzic do ok 400 KM
MK2 jest ladnym autem ( z paroma wyjatkami ) , ale nie kupie go z tych samych wzgledow przez ktore kupilem MK 1
MK1 jest autem kultowym ktore wywolalo nie zle zamieszanie i nadal po tylu latach od premiery budzi spore zainteresowanie i podziw dla stylistyki , wyglada niepowtarzalnie i nie da sie go pomylic z innym autem . Cyba wystarczy bo moge napisacc jeszcze kilka linijek na ten temat , ale nie o to chodzi...
MK2 jest na prawde ladne jak wiele z dzisiaj produkowanych aut ...
Nie dziwie sie ze Tobie sie podoba sam moze inaczej podchodzilbym do tematu jesli nigdy nie posiadalbym MK1..
Jesli kiedys bede zmienial to na S5/RS 5 lup przy pomyslnych wiatrach na uzywane R 8..



Pozdrawiam


mam podobne odczucia MK2 dla mnie to troche jest ..szukam słowa .. w cieniu MK1. Mk1 powaliło wszystkich na kolana z początku czszyscy myśleli że to koncept car a tym czasem smigam sobie takim ..... w Mk2 brakuje tego czegoś i rozpoznawalność jest dużżżżo mniejsza nież MK2 ... podoba mi się to jak czsem (żadko ) zbliżam się do kogoś na zapalonych światłach to człowieku prawie ludzie zjeżdzają z awaryjnego na pobocze jak by djabła w tylnym lusterku zobaczyli ..........
a A5 miałem okazje testować no to mmmoooggee powiedzieć że jest ciekawy no i zostaje R8 mażenie............ ale zobaczymy