Jesli kiedys bede zmienial to na S5/RS 5 lup przy pomyslnych wiatrach na uzywane R 8..
A5 / S5 / RS5 - to bardzo ładne autko (RS5 pewnie będzie ładne). IMO najładniejsze Audi w historii, zaraz ....po TT

Ale A5 / S5 / RS5:
1. Nie robi na ludziach takiego wrażenia jak TT MK1 w momencie debiutu
2. Nie jest zrobione tak na bajerze jak TT-ki MK1 i MK2. Np. wnętrze w A5/S5 jest nudne - jak w nowym A4, a w TT jest zajeb..... !
3. Jak bym miał kupić duże coupe to jednak zdecydowanie skłoniłbym się ku nowej BMW serii 3 coupe (bardzo podoba mi się Merc CLK, a niedługo jego nowa wersja wejdzie)

R8 - bardzo ciekawe autko, będzie ciekawsze jak włożą tam mocniejsze silniki, np. od nowego RS6. O R8 czytałem parę tekstów, różnie się o niej wypowiadali. Wczoraj byłem w salonie na Połczyńskiej i oglądałem czarne R8. Powiem szczerze że za te lub podobne pieniądze wolałbym Gallardo, 911 C4S, M6, SL 55AMG i pare innych aut. Audi ciężko będzie się przebić z tym modelem.

Więc udowodniłem że w gamie Audi pozostał tylko jeden ciekawy model - TT

mam podobne odczucia MK2 dla mnie to troche jest ..szukam słowa .. w cieniu MK1. Mk1 powaliło wszystkich na kolana z początku czszyscy myśleli że to koncept car a tym czasem smigam sobie takim ..... w Mk2 brakuje tego czegoś i rozpoznawalność jest dużżżżo mniejsza nież MK2
Tak to bywa, że pierwszy model zaskoczy, a następne już nie. Bo jeśli ma być podobny do poprzedniego to już nie zaskoczy. A jakby miał być inny to mógłby się nie udać i dopiero byłoby dno. Tak jest z wieloma modelami. Np. Ford Focus I był super, a druga generacja - stylistycznie przeciętna.

[ Dodano: Czw Paź 18, 2007 6:04 pm ]
Zapomniałem dodać jedną rzecz:

R8 jest super (ale z pewnymi wyjątkami ). Wygląda dobrze, rasowo, ale tył nie do końca mi się podoba. Bardziej podoba mi się TT MK2 - szczerze, wole TT. TT mogła by być większa, dłuższa szczególnie, jak R8 i wtedy TT byłaby the best (ale kto kupiłby R8 ?).
W R8 podoba mi się, że jak w Ferrari, widać przez tylną szybę silnik !

Jednak za cene R8 (500-600 tys. zł) znam lepsze autka.

Ale słyszałem że będzie R4 - rasowe coupe wielkości TT, ale bardziej sportowe od TT ( z silnikami od ok. 300 KM). R4 to ma być mniejsz kopia R8, ale za ludzkie pieniadze. Ma konkurować z Z4 coupe, SLK i Caymanem. Napewno bedzie tańsze od Caymana, więc będzie w okolicach 230-250 tysiecy (o stówke więcej od TT). To może być hit ! R4 ma wejść w 2009-2010 roku... Tak pisało AMS.

[ Dodano: Czw Paź 18, 2007 6:09 pm ]
Artur - pytałem bo napisałeś ze nie planujesz nigdy kupić MK2. To, że teraz to OK, ale skreślać MK2 zupełnie ?

Gdybym miał MK1 to pewnie też bym z nią został, do momentu pojawienia się 2.0TFSI z Quattro (Audi sobie robi jaja oferujac tylko dwa modele!).