Witam! Wiosna się zbliża (podobno ), więc pomału trzeba zacząć kompletować sprzęt i kosmetyki do pielęgnacji auta, bo jak wiadomo nic bardziej nie cieszy niż widok umytego i wyczyszczonego auta w sobotni wieczór, po całym dniu spędzonym właśnie przy nim
Wobec tego pozwoliłem sobie założyć ten temat i zapytać Was, czy korzystacie z myjek ciśnieniowych, jakie macie z nimi doświadczenia, jakie polecacie/odradzacie i generalnie na co zwrócić uwagę podczas zakupu myjki.
Budżet to niewiele bo około 500zł, stąd pytanie czy szukać jakiegoś najtańszego Karchera, czy jednak zaryzykować jakąś mniej znaną markę, ale kosztem większego ciśnienia i lepszych parametrów? Ostatnio w Lidlu była do kupienia myjka z ciśnieniem 150 bar i kosztowała 440zł, a dawali na nią 3 lata gwarancji, więc nie wiem czy nie poszukać czegoś takiego, w końcu po 3 latach można poszukać nowej Poza tym jak się domyślam dużo myjek posiada jakieś dodatkowe funkcje, czy przychodzą Wam do głowy jakieś użyteczne, o które warto pytać podczas zakupu?

Z góry dzięki za wszelkie opinie i sugestie i mam nadzieję że temat się rozwinie, bo pewnie nie jednej osobie się jeszcze kiedyś przyda.
Pozdrawiam!