Polecam jak najbardziej wizytę u Grześka,zawiozłem do niego moja TeTeTke mając świadomość ,ze auto może nie domagać ,a poza tym czułem że auto nie odpycha się tak jak powinno i daleko mu nawet do serii .Moje podejrzenia okazały się słuszne ,Grzegorz bardzo szybko poznajdywał przyczyny owego niedomagania i postawił mój samochód na nogi ,Polecam nawet wycieczkę z drugiego końca Polski bo warto,bardzo kompetentny świetne podejście do pracy ,która jak widać jest jego pasją rzeczowo i cierpliwie wszystko tłumaczy ,wiedza i profesionalizm .W moim samochodzie na początek mojej zabawy w modzenie ,zrobiony Downpipe 3",tip,program,wymieniona pompa paliwa ,założony zegar Boost auto gauge sm peak ,samochód po wizycie u Grześka legitymuje się mocą 254km i 371nm momentu ,odpycha sie to nieporównywalnie lepiej niż przed wizytą w Gregor 10 ,myślę że na przełomie wiosny/lata wybiorę się ponownie by pomodzić coś grubiej ,ale jak na początek jestem w pełni usatysfakcjonowany rezultatem jego prac i szczerze polecam skorzystać bo nie ma wielu tak zorientowanych w temacie gości jak on ,wiec zanim ktoś zdąży spaprać samochód ,lepiej zawieść go do Gregor 10 .Pozdrawiam