Cytat Zamieszczone przez Arttur Zobacz posta

W praktyce tak właśnie było u Pawła ( APX wąskopasmowa sonda ) i u mojego kumpla ( AMU sonda wąskopasmowa ) , z tego co kojarzę to jeszcze Bart227 miał MBC w APX-ie i operacja zakończyła się sukcesem .



Pozdrawiam

Witam,

Dokładnie tak jak pisze Artur Miałem APX (na sondzie wąskopasmowej) i jeździłem ponad rok na diodzie i MBC (pressure) i doładowaniu ok 1,2 bara bez żadnych skutków ubocznych. Po ściągnięciu tego zestawu i oczywiście po zresetowaniu map i adaptacji przepustnicy wszystko wróciło do 100% serii (potwierdzone logami). Dodam tylko że na tym modzie auto rwało jak szalone bo oprócz tego że doładowanie było wyższe to narastało bardzo gwałtownie. Ktoś kiedyś powiedział ze na MBC nie da się jeździć na codzień bo działa na zasadzie "on/off". Ja nic takiego nie odczułem (chociaż miałem trochę zmodyfikowany MBC) jak spokojnie jeździłem to auto przyspieszało płynnie.

Podsumowując jeżeli ktoś nie robi grubych modów i nie ma dodatkowych drobnych na program to ta modyfikacja jest świetnym substytutem jeżeli ktoś chce poczuć rzeczywiste przyrosty mocy a przede wszystkim zmianę charakterystyki Jeżeli jeszcze do tego tak jak w przypadku Pawła dodać porządny FMIC i zmiany w wydechu to auto będzie naprawde szybkie co potwierdziły czasy Pawła na 1/4 gdzie auta po programie nie miały szans mu dorównać

Pozdrawiam
Bartek