Ja również mam pytanko co do mojego auta i chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu więc zapytam tutaj.
Jakieś 5-6 tygodni temu miałem taką oto sytuację. Po skończonej jeździe zatrzymuję się i wyłączam silnik. Ide do sklepu bla bla.... Wracam do auta przekręcam kluczyk a tu mi się zegary zerują (oczywiście wszystkie oprócz ilości kilometrów). Myśle sobie pewnie coś z akumulatorem. Po paru dniach od tamtego zdarzenia musiałem wyjechać na kilka dni i auto nie było ruszane w ogóle.
Wracam przekręcam kluczyk znowu wyzerowane liczniki i w ogóle nie chce odpalić. Sprawdzam akumulator - faktycznie słaby. Wywalam go wstawiam nowy. Przez kilka tygodni wszystko jest OK. Wtedy znowu zostawiam auto na parkingu (chyba przed jakimś sklepem na godzinę może dwie) wracam przekręcam kluczyk i co ZNOWU!!! Data wyzerowana (chyba na coś około marca 2001 roku moje auto jest z 1999 więc tym bardzie nie wiem skąd mu się to wzięło) godzina 0:00 dystans przejechany 0 km. Oczywiście przebieg auta nieruszony nadal 90000 km.
Macie może pomysł co to może być ???