Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 178

Wątek: Pomiar i wyniki mocy 180-tek po modyfikacjach rodzaje turbin k-03 i ich mozliwości

  1. #61
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Gratki za to S4 B5 poszliście mega grubo , czasy z RL mówią same za siebie
    ps jakby kto pytal jedyne 757Km i 820Nm....

  2. #62
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Też gratuluję wyników z grubych projektów z dużych pojemności bo na prawdę cyferki i czasy robią mega wrażenie

    Wracając do "lełonów"
    Dziś były małe testy na drodze obydwu leonów z użyciem RL ( wielkie podziękowania dla Przemka "Bawoła" ,leon 500km chyba znacie za to że specjalnie przyjechał do Płońska aby umożliwić nam dobrą zabawę).
    Przełożenia leonów są takie same , obydwa mają skrzynię 6 biegów, takie same ogumienie, ciśnienie w oponach i obydwa miały robione pełną geometrię bardzo niedawno.
    Czas do setki jaki udało się zrobić czerwonym to 6.8s a 100-200 to 14.2s
    Czas do setki czarnego leona to 6.3s a 100-200 14.5s
    Czyli potwierdziło się to co mówiłem że czarny potem jest tylko deczko wolniejszy a do paczki lepiej jedzie
    Ta różnica 0.3s wynikneła zapewne że czarny przy 180 lekko słabł w stosunku do czerwonego z racji mniejszego turba:P
    Wydaje mi się że 0.3s to bardzo znikoma różnica jak na różnicę w mocy 40km i z 50NM . Bo nie oszukujmy się , nie wierzę że czarny ma więcej niż 245km i 360nm, powiedziałbym że raczej pewnie jest deczko mniej...

    Ja swojego "gruza" odmroziłem po 2tygodniowym przestoju i tez pomierzyłem. Wstydu nie przyniósł i jestem w sumie zadowolony ale o tym napiszę gdzie indziej:P
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 18-03-2013 o 09:33

  3. #63
    Awatar Stian91
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    WCI
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Silver
    Posty
    75
    Tak jak napisał Rogalotti, bajery bajerami ale można ich nie używać, bądź dolożymy drugą mapę bez nich . Jeszcze się ustawię z leonem cuprą 1M ze stajni R-P o identycznej mocy i się okaże, czy mój rzeczywiście jest mechanicznie ograniczony heh.
    Ostatnio edytowane przez Stian91 ; 18-03-2013 o 02:09

  4. #64
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    A ciekawe w jakim czasie inne k04 robia 100-200 ?

  5. #65
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    przeczytalem calosc i mam tylko jedno pytanie jako laik,
    czy wspolne hamowanie obu leonow na niezaleznej hamowni nie dalo by lepszego pogladu na sytuacje?

    "Love Them BOTH" - M.

  6. #66
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    dało by i taki jest plan lecz akurat nadarzyła się okazja pomierzenia RL to z tego skorzystaliśmy
    Kondziu troszkę oszczędza PLNy i być może szkoda mu będzie wydać te 100-150zł + koszty dojazdu do wawki ale predzej czy później auta zapewne wjadą na rolki

  7. #67
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Oczywiście że by dało ale myślę że nie ma co już męczyć dalej tematu rywalizacji Leonów









    Pozdrawiam


    Kolego racer69 , już wystarczy proszę . I tak jest już za duży burdel w tym temacie .
    Dziękuje


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  8. #68

    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    pl/de
    Pojemność
    1.8T
    KM
    631
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    7
    Panowie prawda jest taka iz oba set upy sa "gejowskie" a spina idzie jak by to byly co najmniej set upy na bigT . Krystian chcial pojechal do Witka . Mlody nie mial wyjscia bo soft byl juz w ECU jak go ode mnie odebral !! Prawda jest taka ze realna moc do osiagniecia na k03s to pewnie 250-260km co bylo juz potwierdzone wykresem z maha ,ale wtedy trzeba naturalnie pobawic sie troche w kosmetyke mechaniczna ... bo sama modyfikacja map nie wystarczy . Ile realnie mozna osiagnac na k04-023 , nie mam pojecia ...Nigdy nie robilismy jakiegos set upu specialnie dopieszczonego ,a 90procent aut ktore byly strojony w DIGITUN , nie byly hamowane bo dla GTO nie mialo to poprostu sensu . Zrobil ile sie dalo i zadowolonego posiadacza samochodu wyslal do domu . Prawda jest taka iz samochody na "owych set up-ach nie moga sie roznic stanowcza moca i czy to bedzie strojone przez Rogala czy przez GTO roznice beda bardzo znikome .

    Teraz zacznie sie dostrajanie czerwonego , dostrajanie czarnego gdzie tak naprawde pewnie nie wiele da sie juz ugrac w obu set upach. Moze i fajnie ze Pawel cos tam opisal ,ale zazwyczaj z takich tematow robi sie tylko gnuj i nie potrzebna napinka ... a wydaje mi sie ze obie firmy zyja od jakiegos czasu raczej w pokojowym nastawieniu wiec nie ma co macic . Samochody po korektach mozna sprawdzic np u "Mastersa" ale mlody z czarnego seata nie ma za bardzo "grosz" wiec samochod bedzie dostrajany pewnie na smietniku jakim jest 95 oktanow , gdzie juz zginie pare koni ...a jaki sens jest aby GTO stroil mu to na 98 na maksa skoro on bedzie jezdzil na 95?? sensu nie ma . Dlatego cala ta " napinka" wydaje mi sie byc zbedna . PS co do czasow 100-200 to pewnie do maja ukarza sie tez dosyc ciekawe z digitun-a . Pozdrawiam Serdecznie

  9. #69
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Nie zgodę się jeśli chodzi o określenie '' gejowskie setupy '' , 90% tych co ujeżdżają teraz BT była kiedyś na etapie tuningu na seryjnej turbinie i moim zdaniem jest to konieczna i oczywista kolejność aby załapać bakcyla i ewentualnie iść dalej lub nie .

    Jeśli chodzi o resztę to ma to jakiś sens i mam nadzieję że na tm zakończymy tą dyskusję .






    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  10. #70
    Awatar Konrad20VT
    Dołączył
    Aug 2010
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    1.8T
    KM
    2xx
    Rocznik
    2004
    Kolor
    Czarny
    Posty
    81
    Ps Leon widział może z 3 razy Pb95 jezdzi cały czas na pb98 z BP bo na PB95 gorzej jedzie, i wiecej pali wiec nie ma sensu tego lania Auto na pewno poleci na korekte do GTO, ale pierw wole ogarnąć sobie kosmetykie bo mam kilka rzeczy do poprawy a potem uderze do GTO I mysle że takie 250ps z K03s mi wystarczy na DD Zapewne korekta by wjechała sporo wczesniej, ale musiałem nowy fmic ogarnac, nowe turbo i remont całej góry wiec troche poszło na to.:/ Ale i tak w tym sezonie planuje wszystko ogarnąć A na hamownie nie widzę sensu teraz jechać, jezdzi to jezdzi jak zrobi sie korekte dopiero zawitam na maha

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez Konrad20VT ; 18-03-2013 o 20:09

  11. #71
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    Konrad20VT - trzymam kciuki za wynik może po raz kolejny pokażecie światu ze niemożliwe jest możliwe tj k03s 250+ z kosmetycznymi modami
    Bo Krzysiek już nie raz pokazał 250+ na k03s i sa na to wykresy z niezaleznych hamowowni (oczywiscie maha)

  12. #72
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    Konrad20VT - trzymam kciuki za wynik może po raz kolejny pokażecie światu ze niemożliwe jest możliwe tj k03s 250+ z kosmetycznymi modami
    Bo Krzysiek już nie raz pokazał 250+ na k03s i sa na to wykresy z niezaleznych hamowowni (oczywiscie maha)
    A to dlaczego jest niemożliwe? kto tak twierdzi? nie ma rzeczy nie możliwych, świat idzie do przodu i cały czas wszystko się rozwija, pamiętam jak parę lat temu wyciskałem soki ze swojego set-upu k-03s i już wtedy były takie możliwości i miałem takie propozycje, że się da, lecz nakłady nie szły w parze z osiągami więc odpuściłem, to samo tyczy się 300hp i deczko więcej na k-04 pewnie, że się da, ale mało kto to robi, dlaczego? ano że mało opłacalne, ale się da.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  13. #73
    Awatar gregor10
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Jasło
    Pojemność
    2.0T
    KM
    3xx
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Lava
    Posty
    1,265
    No ja nie wiem właśnie najmocniejsze k-03 w poprzecznym 1.8T to 0-52-53 idzie wycisnąć z tego ok 240hp, a jakaś super mocniejsza k-03 no to już pewnie ze 260 skoro to taka przepaść, dowiedział bym się z chęcią czegoś na ten temat jak by Gregor zechciał wyjaśnić
    Jeszcze nie dawno pisałeś ze z k03s 052 053 idzie wycisnąć ok 240km , teraz juz piszesz że 250+ też możliwe.
    Jednak chyba zmieniłeś zdanie, jeszcze chwila i bedziesz pisał o 260+ na k03s. tak trzymaj.

  14. #74
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Panowie , już bez przesady proszę 240 - 250 toż to w granicy błędu pomiarowego pomiędzy hamowniami









    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  15. #75
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez gregor10 Zobacz posta
    Jeszcze nie dawno pisałeś ze z k03s 052 053 idzie wycisnąć ok 240km , teraz juz piszesz że 250+ też możliwe.
    Jednak chyba zmieniłeś zdanie, jeszcze chwila i bedziesz pisał o 260+ na k03s. tak trzymaj.
    No dobrze a gdzie jest napisane że się nie da, napisałem że ok 240hp, (czytaj ze zrozumieniem) może być to w granicach właśnie wspomnianej tolerancji +-5%, do tego że nie znam mocniejszej k-03s i poprosiłem o wyjaśnienie jaka to przepaść jest po między tymi turbinami skoro na jednej i drugiej są podobne moce, tak więc rozumiem że chcesz mnie złapać za słówko, no niestety nie udało ci się
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Pierwsze sondażowe wyniki wyborów
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 13:34
  2. Wyniki MBC ocena
    Przez ICE w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 17:11
  3. MICJED - 180KM 1.8T 99r FWD PO MODYFIKACJACH
    Przez micjed w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 12:23
  4. Pomiar mocy
    Przez Wiktor w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-10-2006, 22:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •