Pokaż wyniki od 1 do 15 z 178

Wątek: Pomiar i wyniki mocy 180-tek po modyfikacjach rodzaje turbin k-03 i ich mozliwości

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Dołączył
    Jan 2012
    Płeć
    Skąd
    pl/de
    Pojemność
    1.8T
    KM
    631
    Rocznik
    2003
    Kolor
    czarny
    Posty
    7
    eee tam , czy to wazne kto ile ma koni... Wazne ze byla zabawa . Kazdy faworyzuje wlasnego stroiciela ,a tak naprawde jest tylko jednen ktory ogarnia wszystkie sterowniki w 20vt bo robi je od ponad 10lat . Ile bylo farmazonu jak posypal sie silnik u Przemka ... Pierdy ze GTO ble itp itd .... ,ale nikt nigdy nie pojechal tym samochodem na hamownie .... moze to i lepiej bo pewnie wiele osob ciezko by sie zdziwilo ile ten samochod mial mocy ... a mial sporo !! Ja tez nie bede faworyzowal mojego stroiciel poniewaz nic nie mam do Witak!

    ps wracajac do czarnego seata ,to dlugo nie domagal , prawda jest taka iz bylem pewien ze to nie jest wina fmic ,a jednak byla ...Pawel wymienil , samochod zaczal jechac... Jestem w 100procentach pewien ze da sie ugrac jeszcze pare koni zaplonem w tym samochodzie ...ale w sumie nie wiele to zmieni bo i tak zostanie to set up na k03-052 . Mam rowniez fajny kolektor z ATP na szerokich kanalach plus walki z ADR-a i znowu by cos doszlo ... Problem jest tylko taki ze Konrad musi uzbieran najpierw troche kasy .

    Pawel-2005: Właśnie widzisz Rafał, jak by czarny był strojony w CS to ktoś mógłby napisać ,że faworyzuję "swojego". Tutaj są 2 auta różnych firm które traktuję na równi i NIE MAM najmniejszych powodów aby faworyzować GTO czy ROGALA. Po prostu przeprowadziliśmy doświadczenie mające na celu weryfikację pewnych rzeczy. Niestety wyszło na niekorzyść dla firmy R-Performance to już jest napinka i straszenie sądem. Dla mnie żałosne bo jak np zleje mnie 400KM by GTO to po prostu przyjmę to na klatę a nie bedę straszył innych sądem...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 17-03-2013 o 10:44

Podobne wątki

  1. Pierwsze sondażowe wyniki wyborów
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 13:34
  2. Wyniki MBC ocena
    Przez ICE w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 17:11
  3. MICJED - 180KM 1.8T 99r FWD PO MODYFIKACJACH
    Przez micjed w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 12:23
  4. Pomiar mocy
    Przez Wiktor w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-10-2006, 22:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •