Pokaż wyniki od 1 do 15 z 178

Wątek: Pomiar i wyniki mocy 180-tek po modyfikacjach rodzaje turbin k-03 i ich mozliwości

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    nie wiem co tam łoją .....bo ja szczerze się z tym jakoś nie spotkałem(mam na myśli 1.8t) ale skoro już tak o tym piszemy to tutaj jest gdzieś w tym bajzlu opisany przebieg pojedynku 2 leonów ( jeden z k04 od Rogala a drugi k03s po moich grubszych poprawkach i sofcie GTO pisanym na sztukę ):
    https://www.facebook.com/groups/SRWP..._comment_reply
    pewnie nikomu się nie chce czytać tych bzdurek co tam dzieciaki wypisują ale w skrócie łapali się z rolki i od 40 do 200 pierwszy leon z k03s z softem by GTO.
    w tym "rogalowym" leonie już coś się tam dzieje bo boost jest podobno inny niż na hamowni. Wczoraj jeździłem leonem po strojeniu Rogala i na razie jeszcze nie oceniam bo trakcja troszkę kupa . Doładowania po biegach niestety nie ma ale może uda się to naprawić bo jak na razie to są piki po 1.5 bara nawet i na 1 biegu.

    Podsumowując jestem daleki od stwierdzenia że auta R-P mają zaniżoną moc na hamowni i tak łoją te z innych firm. Wiosna już tuż tuż więc może znajdziemy przczynę co w czerwonym leonie jest nie tak i może namówię właściciela aby jechał na inną hamownię. Zobaczymy czy wyjdzie więcej niż 407nm i 284km bo ja w to bardzo wątpie. Ten post nie jest pojazdem na auta strojone przez rogala , tak samo jestem daleki od faworyzowania GTO czy CS. Lecz śmieszy mnie jak czytam posty ,że czyjeś optymistyczne wykresy ( ten na mojej ex k04 na pewno do takich należy) będą lepsze na innych hamowniach.
    Ogólnie na dniach się okaże jak to na prawdę jest z tym czerwonym strojonym u Rogala vs czarnym z k03s strojonym u GTO, także czekamy na trakcję ...
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 14-03-2013 o 16:19

Podobne wątki

  1. Pierwsze sondażowe wyniki wyborów
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 13:34
  2. Wyniki MBC ocena
    Przez ICE w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 17:11
  3. MICJED - 180KM 1.8T 99r FWD PO MODYFIKACJACH
    Przez micjed w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 12:23
  4. Pomiar mocy
    Przez Wiktor w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-10-2006, 22:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •