Pokaż wyniki od 1 do 15 z 178

Wątek: Pomiar i wyniki mocy 180-tek po modyfikacjach rodzaje turbin k-03 i ich mozliwości

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #11
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    moje auto było hamowane nawet pod tak dużym obciążeniem coś koło 80% ( czasu pomiaru już dokładnie nie pamiętam ile wynosił ale siedziałem na prawym fotelu i trwało to na prawdę długo ,że przez tyle czasu to bym zamknął nawet i szafę ) . Nie wiem ile trwał czas pomiaru leona , domyślam się ,że ten wynik to nie jest to samo co pomiar 600 konnego auta na drodze przez 5s ale chyba nie powiesz mi ,że w leonie jest więcej niż na tym wykresie?
    Odnośnie działania doładowania po biegach to można było sprawdzić to na hamowni przecież. U mnie Pat troszkę "pojeździł" autem na hamowni symulując warunki drogowe testując FS LC i dzięki temu odebrałem auto sprawdzone w którym nie było niespodzianki "ooo nie działa".
    Poprzedniego posta nie odebrałem jako atak na "mojego" tunera bo ja i tak czuję się jako osoba postrona w tej kwestii. Rozdział seryjnych turbin mam już za sobą lecz szczerze to nie lubię faworyzowania jednych czy drugich firm tym bardziej gdy na razie nie widzę ku temu podstaw.
    Idzie wiosna zrobi się cieplej i dobra trakcja to zapewne bedę logował czerwonego leona i sprawdzał czemu nie jest tak jak powinno być. Pojedynki aut zapewne też bedą dlatego wyjdzie w praniu jak te auta z jednych stajni są szybsze od innych.
    Z tego co słyszałem to kolejne auto od nas z forum wybiera się do Rogala więc będzie można robić kolejne testy czy fury jadą na więcej niż na wykresie czy na mniej .....
    Podkreślam ponownie iż ja jestem w sumie tylko obserwatorem gdyż nie czuję się w tej "rywalizacji" aktywny dlatego możesz być pewny że bedę obiektywnie oceniał to co widzę

    EDYCJA ---------- Post dodany 16:59 17:25 ---------- EDYCJA

    odnośnie edycji posta którą zrobiłes podczas gdy ja pisałem swojego.
    Nie powiedziałem że w czerwonym Leonie teraz nie było tyle mocy a jedynie że wynik jest optymistyczny ( bankowo w lato tyle nie wyjdzie ) i na więcej to na prawdę bym już nie liczył tym bardziej że spotykałem się ze zdrowszymi silnikami niż ten..
    odnośnie VVT to jak byś wiedział to wałek przestawiany jest w zakresie 0-5 tys więc na końcową moc niema to żadnego wpływu jedynie na NM i spool co oczywiście jest dużym +
    poczekajmy jeszcze kilka dni aż zrobi się trakcja to wtedy sam bedę się ścigał którymś z leonów aby wykluczyć opcję kiepskiego łącznika<lol> i będzie jasność
    Lecz jeżeli czerwony dalej do 200 nie będzie mógł oblecieć czarnego z mniejszą turbiną to sam na swój koszt zafunduję niezależną hamownię dla czerwonego leona i będzie jasność :P Kiedyś już można powiedzieć ,ze taką akcję zrobiłem z hamowaniem auta kolegi i wyszło bagatela 17km mniej niż na hamowni u tunera. Oczywiście nie było to auto z mr Motors ale dosyć duża i kiedyś wszystkim znana firma. Niestety takie rzeczy się zdarzają ale nie bedę nic krakał :P dlatego oby do wiosny
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 14-03-2013 o 17:28

Podobne wątki

  1. Pierwsze sondażowe wyniki wyborów
    Przez Jaqob w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 13:34
  2. Wyniki MBC ocena
    Przez ICE w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 23-04-2011, 17:11
  3. MICJED - 180KM 1.8T 99r FWD PO MODYFIKACJACH
    Przez micjed w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-10-2010, 12:23
  4. Pomiar mocy
    Przez Wiktor w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-10-2006, 22:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •