Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Wątek: Witam:d

  1. #16
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Wariat Zobacz posta
    Mam nadzieje że wszystko bedzie śmigać jak narazie nic mnie nie martwi jest pełna opcja Bose pakiet S-line i pare innych dodatkowych rzeczy stożkowy filtr nie znam sie ale jest duży i przy dodaniu gazu puszcza powietrze odgłos podobny jak w subaru mam sprzet grający dodatkowo skrzynie basową dragster i wzmacniacz blaupunkt;D
    Witam na forum!
    Z ciekawości zapytam, co za pakiet S-line posiadasz w aucie?:> Czy obejmuje coś więcej niż znaczek S-line kupiony na allegro za 15zł?
    A tak na serio to poczytaj trochę forum, a dowiesz się czym był tak na prawdę pakiet S-line, bo póki co krąży legenda, że w Polsce jest więcej Audi z pakietem S-line, niż zostało wyprodukowane w Niemczech

    Pozdrawiam!

  2. #17
    Awatar ml0da86
    Dołączył
    Mar 2011
    Płeć
    Skąd
    pomorskie
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    czarny
    Posty
    289
    'krąży legenda, że w Polsce jest więcej Audi z pakietem S-line, niż zostało wyprodukowane w Niemczech' haha

    Witamy!

  3. #18
    Awatar Wariat
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Nowa-Ruda
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    171
    zawiecha usztywniona oryginalnie 10 mm niżej,gałka biegów krutsza niż normalna kierownica s-line bose system nie mam znaczka s-line mam duzo realnych elementow s-line auto ze szwajcari pozdrawiam

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:30 20:34 ---------- EDYCJA

    - system informacyjny FIS (komputer pokładowy z systemem "auto-check" i wskaźnikiem temperatury zewnętrznej), pełny komputer

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:34 20:39 ---------- EDYCJA

    znaczków nie ma nie wiem czy były czy nie prawdopodobnie tak mam tylko znaczek audi wszystkie inne znaczki byly ściągnięte

  4. #19
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez Wariat Zobacz posta
    zawiecha usztywniona oryginalnie 10 mm niżej,gałka biegów krutsza niż normalna kierownica s-line bose system nie mam znaczka s-line mam duzo realnych elementow s-line auto ze szwajcari pozdrawiam

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:30 20:34 ---------- EDYCJA

    - system informacyjny FIS (komputer pokładowy z systemem "auto-check" i wskaźnikiem temperatury zewnętrznej), pełny komputer
    Potwierdziłeś jedynie, że jeszcze sporo lektury przed Tobą Wrzuć zdjęcia auta i pokaż jak wygląda krÓtsza "gałka biegów". Kierownice w 1999 wszystkie miały znaczek S line, co do reszty, bez urazy, ale ktoś naopowiadał Ci bzdur, ja zachęcam Cię żebyś doczytał trochę na ten temat zamiast rozpowszechniać dalej te informacje, a Ty uparcie twierdzisz że to S-line Akurat w to że kupiłeś auto jako S-line nie wątpię. Na motoallegro większość to Ski

  5. #20
    Awatar Wariat
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Nowa-Ruda
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    171
    drążek zmiany biegów o krótszym skoku (w przypadku skrzyni maunalnej) poprawka

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:47 20:50 ---------- EDYCJA

    wiec jeśli jestes zorientowany to napisz co powinna zawierać wersja s-line dodam że wersja s-line to nie znaczy że ma wszystko np ma pakiet poprawiający jazde i nie koniecznie pakiet wizualny

    EDYCJA ---------- Post dodany 20:50 20:59 ---------- EDYCJA

    auto nie było z motoallegro:d sprowadzone indywidualnie ze szwajcari od prywatnej osoby

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •