Zobacz wyniki ankiety: Termin zlotu

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 31 maja - 2 czerwca

    34 73.91%
  • 1-3 maj

    11 23.91%
  • 3-5 maj

    8 17.39%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 5 z 36 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 538

Wątek: Zlot TT - Pieczyska 2013

  1. #61
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez lbdj Zobacz posta
    ankieta wielokrotnego wyboru
    No nie możliwe, patrz nie wiedziałem głosowało 24 osoby więc dużo więcej, niż te które się deklarują, mam nadzieje że dopiszą się do listy.

    EDYCJA ---------- Post dodany 16:46 16:46 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez margaretta Zobacz posta
    Zuczek ja go z checia wezmę tylko czy On bedzie chiał ze mna jechac Raz juz sie zabierał ale zrezygował... pewnie się bał że będzie musiał ze mna w pokoju spać;DDDDDD
    Bo to maruda jest straszna.
    Znowu TT znowu Cabriolet

  2. #62
    Awatar unsuitable
    Dołączył
    May 2008
    Płeć
    Skąd
    Wejherowo/Lębork
    Pojemność
    1.8T
    KM
    320
    Rocznik
    1999
    Kolor
    Black
    Posty
    481
    Wszystkie zloty imprezy TT to albo południe kraju albo centralnie. Ale tak blisko mieć imprezę i sie na niej nie pojawić to byłby grzech
    1. STELMI, 2+ corka, tor, hamownia
    2. HitCar, 2, tor , hamownia
    3. LBDJ,1+? ,tor, hamownia
    4. Pawel-2005,żony,kochanki i dzieci brak więc jak się nic nie zmieni to sam:P, tor
    5. amldawid, 2, tor
    6. Kubao135, 2, tor(w serii nie ma co hamować)
    7.Wottka +Żona_wottka + pies , na wszytko co będzie przewidziane na zlocie
    8. ZUCZEK dwie osoby+ tor
    9. Budzikdkl , Raczej z dziewczyna , + tor
    10. m and v, 2 osoby, tor, hamownia
    11. czerniel + panna, tor
    12. margaretta + mogę kogoś zabrać
    13. unsuitable + pani , +tor aby trochę niektórych zwolnić

  3. #63
    Awatar Wariat
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Nowa-Ruda
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    171
    Witam wszystkich Chętnie się tam zjawie, ale jeszcze nie dopisuje się do listy, nie chce robic zamieszania jak narazie to tak na 90% jest na tak, jeszcze musze załatwić wolny termin w pracy i pare spraw wszystko od tego zależy, dam znać jak najszybciej .Pytanie jest też takie, do kiedy należy się zdecydować tak na 100%??Do kiedy nalęży dać ostateczną odpowiedz. Pozdrawiam wszystkich

  4. #64
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez Wariat Zobacz posta
    Pytanie jest też takie, do kiedy należy się zdecydować tak na 100%??Do kiedy nalęży dać ostateczną odpowiedz.
    Jeszcze sporo czasu, dopiero będę jechał załatwiać rezerwację

  5. #65
    Awatar Wariat
    Dołączył
    Feb 2013
    Płeć
    Skąd
    Nowa-Ruda
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    czarny
    Posty
    171
    No i nie ukrywam że wszystko też będzie zależało od posiadanych funduszy troche trasy trzeba przelecieć

  6. #66
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    W ankiecie terminy w pewnym sensie pokrywają się z planowanymi terminami ogólnopolskiego zlotu. Zrozumiałe, że jeśli ktoś przyjedzie tutaj za tydzień nie przyjedzie na kolejny 2 dniowy spot. Uważam, że trzeba było się dogadać w tej kwestii na PW zamiast robić "konkurencyjne spoty" jeśli chcemy cieszyć się dużą frekwencją klubowiczów na spotach.
    I don't have dreams, I have goals.

  7. #67

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Toszto z tego co widzę. Jeden spot już zapomniany i zakopany.

    Kto chce zapraszam do siebie na grill i 2 dni picia.

  8. #68
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    W ankiecie terminy w pewnym sensie pokrywają się z planowanymi terminami ogólnopolskiego zlotu. Zrozumiałe, że jeśli ktoś przyjedzie tutaj za tydzień nie przyjedzie na kolejny 2 dniowy spot. Uważam, że trzeba było się dogadać w tej kwestii na PW zamiast robić "konkurencyjne spoty"
    co rozumiesz przez to? W jaki sposób się dogadać? Nie narzucałem nikomu 1 terminu, nie narzucam nikomu spotu w Pieczyskach, zostalem niejako poproszony w temacie z moim autem o przygotowanie takiego zlotu, z czego chcę się jak najlepiej wywiązać. To czy przyjedzie 15 czy 50 klubowiczów w mniejszym stopniu ma wpływ fakt zrobienia 2 (o ile uda się zrobić 2) zlotów, a bardziej odległość jaką muszą klubowicze przebyć, bo nie każdy chce przejeżdżać całą Polskę na zlot. Zresztą też chciałem jechać do Łodzi, bo liczyłem tam na dużo ludzi, jednak na tą chwilę nie ma gdzie tam jechać

  9. #69
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez STELMI Zobacz posta
    co rozumiesz przez to? W jaki sposób się dogadać? Nie narzucałem nikomu 1 terminu, nie narzucam nikomu spotu w Pieczyskach, zostalem niejako poproszony w temacie z moim autem o przygotowanie takiego zlotu, z czego chcę się jak najlepiej wywiązać. To czy przyjedzie 15 czy 50 klubowiczów w mniejszym stopniu ma wpływ fakt zrobienia 2 (o ile uda się zrobić 2) zlotów, a bardziej odległość jaką muszą klubowicze przebyć, bo nie każdy chce przejeżdżać całą Polskę na zlot. Zresztą też chciałem jechać do Łodzi, bo liczyłem tam na dużo ludzi, jednak na tą chwilę nie ma gdzie tam jechać
    Dogadać w kwestii terminu tak aby było przynajmniej miesiąc odstępu między spotami. To, że Doktor nie ogarnął tematu nie oznacza, że nikogo poza nim w Łodzi z klubu TT nie ma.
    I don't have dreams, I have goals.

  10. #70
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Dogadać w kwestii terminu tak aby było przynajmniej miesiąc odstępu między spotami. To, że Doktor nie ogarnął tematu nie oznacza, że nikogo poza nim w Łodzi z klubu TT nie ma.
    szczerze mówiąc myślałem, że któryś z pozostałych dwóch terminów wygra i będzie miesiąc przerwy

  11. #71
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Dogadać w kwestii terminu tak aby było przynajmniej miesiąc odstępu między spotami. To, że Doktor nie ogarnął tematu nie oznacza, że nikogo poza nim w Łodzi z klubu TT nie ma.
    Jak widać po głosowaniu to nie bardzo ktoś uwierzył ze ten spot jednak się odbędzie, brak konkretów zaangażowania i cisza w temacie organizatorów chyba mówi sama za siebie ty JAAQOB na prawdę wierzyłeś że coś z tego by wyszło?
    Panowie nie psujmy atmosfery i cieszmy się chociaż jednym spotem, bo jak dalej tak będzie to nic z tego nie będzie, bo wyniknie kłótnia i zrobi się nie przyjemnie, ja myślę że panowie z Łodzi z chęcią pojawią się na tym zlocie i poniekąd mają sprawę z głowy, załatwiania, jeżdżenia, dzwonienia, ktoś podaje wam na tacy wszystko, więc trzeba to uszanować i zgłaszać obecność.
    Jest jeszcze taka możliwość że zorganizujecie Zlot w innym terminie, bo ten jest już zaklepany kto pierwszy ten lepszy.
    Ostatnio edytowane przez ZUCZEK ; 27-02-2013 o 22:49
    Znowu TT znowu Cabriolet

  12. #72
    Awatar marini
    Dołączył
    Jul 2010
    Płeć
    Skąd
    Wisła
    Pojemność
    1.8T
    KM
    260
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    643
    Nie ukrywam, że do Łodzi byłoby mi bardziej po drodze ale na obecną chwilę nie ma tam żadnego programu. Stelmi zaproponował bardzo fajny program i tor na którym można sprawdzić siebie i auto, zdobyć doświadczenie itd. Jest to duży plus bo takich miejsc nie ma za wiele. Wykazał się przy tym dobrą organizacją i pomysłem. Jeśli ktoś z Łodzi jest wstanie udźwignąć organizacje zlotu to niech pojawią się szczegóły a forumowicze demokratycznie wybiorą jedno miejsce na ogólnopolski zlot. tak ja to widzę
    pozdrawiam

  13. #73
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    Zaczyna się
    Znowu TT znowu Cabriolet

  14. #74
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
    Jak widać po głosowaniu to nie bardzo ktoś uwierzył ze ten spot jednak się odbędzie, brak konkretów zaangażowania i cisza w temacie organizatorów chyba mówi sama za siebie ty JAAQOB na prawdę wierzyłeś że coś z tego by wyszło?
    Panowie nie psujmy atmosfery i cieszmy się chociaż jednym spotem, bo jak dalej tak będzie to nic z tego nie będzie, bo wyniknie kłótnia i zrobi się nie przyjemnie, ja myślę że panowie z Łodzi z chęcią pojawią się na tym zlocie i poniekąd mają sprawę z głowy, załatwiania, jeżdżenia, dzwonienia, ktoś podaje wam na tacy wszystko, więc trzeba to uszanować i zgłaszać obecność.
    Jest jeszcze taka możliwość że zorganizujecie Zlot w innym terminie, bo ten jest już zaklepany kto pierwszy ten lepszy.
    Ja się absolutnie nie kłucę. Najważniejsze jest, żeby się dobrze bawić w jak największym gronie klubowiczów. Faktem jest, że najwięcej ludzi teoretycznie powinno przyjechać do centralnej Polski. Z propozycją organizacji spotu wyskoczył Doktor i tylko się temu przyglądałem. Tak czy inaczej zrobimy też spot w centrum.

    EDYCJA ---------- Post dodany 22:58 23:00 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez marini Zobacz posta
    Nie ukrywam, że do Łodzi byłoby mi bardziej po drodze ale na obecną chwilę nie ma tam żadnego programu. Stelmi zaproponował bardzo fajny program i tor na którym można sprawdzić siebie i auto, zdobyć doświadczenie itd. Jest to duży plus bo takich miejsc nie ma za wiele. Wykazał się przy tym dobrą organizacją i pomysłem. Jeśli ktoś z Łodzi jest wstanie udźwignąć organizacje zlotu to niech pojawią się szczegóły a forumowicze demokratycznie wybiorą jedno miejsce na ogólnopolski zlot. tak ja to widzę
    pozdrawiam
    Będzie spot w centrum w innym terminie nie kolidujący z tym spotem.
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #75
    Awatar ZUCZEK
    Dołączył
    Mar 2008
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    3.2 V6
    KM
    700
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Stalowy
    Posty
    10,798
    A jeszcze nie dawno cierpieliśmy z powodu braku koncepcji
    Tak czy inaczej panowie, w tym terminie rozmawiamy tylko i wyłącznie o tym zlocie.
    Znowu TT znowu Cabriolet

Podobne wątki

  1. Spot Bydgoszcz , Pieczyska 5.07
    Przez DNN w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-03-2015, 10:33
  2. Pieczyska Online
    Przez M and V w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 174
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 19:00
  3. ZLOT WARSZAWA 9.05.2013 STADION NARODOWY godz. 20
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 19-05-2013, 19:48
  4. Zlot aut sportowych i tuningowych Radomsko 2013
    Przez czarownik6 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-05-2013, 16:10
  5. WOŚP 2013 - Kraków - Moto orkiestra 13.01.2013
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 13:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •