Zobacz wyniki ankiety: Termin zlotu

Głosujących
46. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 31 maja - 2 czerwca

    34 73.91%
  • 1-3 maj

    11 23.91%
  • 3-5 maj

    8 17.39%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 36 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 538

Wątek: Zlot TT - Pieczyska 2013

  1. #16
    Awatar xscorpiox
    Dołączył
    Oct 2009
    Płeć
    Skąd
    Cholerzyn / Kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2002
    Kolor
    srebrny
    Posty
    244
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Głupio mi to pisać ale temat wygląda mi na niezłą potwarz dla organizacji z Krakowa. (:
    a ktoś z Krakowa coś organizuje? pierwsze słyszę ! Chyba Blerx coś Ci się w głowie pomieszało.

    Nie mniej, ten temat jest bardziej rzeczowy i bardziej możliwy do realizacji niż "wspomniana" alternatywa.

  2. #17
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Cytat Zamieszczone przez xscorpiox Zobacz posta
    a ktoś z Krakowa coś organizuje? pierwsze słyszę !
    Przepraszam, pomieszało mi się. Nie Kraków. Poprawnie powinno brzmieć "dla poprzedniej organizacji".

  3. #18
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Ok, juz rozmawialem o hamowni, wyglada to tak:
    Koszt hamowania oski - 50zl
    Koszt hamowania quattro - 100zl
    Koszt przyjazdu hamowni - jezeli bedzie min 15 hamowanych aut to gratis, a jezeli mniej to trzeba zaplacic tak jakby hamowalo sie w sumie 15 aut, tj - hamuje sie 13 aut, ale zaplacic trzeba za 15 aut.
    Termin na dzien dzisiejszy kazdy z powyzszych oprocz 4 maja pasuje.

    Bede dzisiaj jeszcze dzwonil na tor.

    EDYCJA ---------- Post dodany 12:32 12:34 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Przepraszam, pomieszało mi się. Nie Kraków. Poprawnie powinno brzmieć "dla poprzedniej organizacji".
    Mala prosba - chcialbym uniknac krytyki kogokolwiek w tym temacie. Tak jak MandV pisal - nie chcemy absolutnie konkurowac, jezeli chca nadal organizowac to nie ma problemu przeciez, celowo ankieta nie ma daty, ktora byla wybrana na Lodz

  4. #19
    Awatar DaviTT
    Dołączył
    Aug 2012
    Płeć
    Skąd
    Kłodzko
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    1999
    Kolor
    sreberko
    Posty
    622
    [/COLOR]

    Mala prosba - chcialbym uniknac krytyki kogokolwiek w tym temacie. Tak jak MandV pisal - nie chcemy absolutnie konkurowac, jezeli chca nadal organizowac to nie ma problemu przeciez, celowo ankieta nie ma daty, ktora byla wybrana na Lodz[/QUOTE]


    doooookłaaaadnie!!!!!
    DaviTT

  5. #20
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    PS2 - prosze rownoez, zebyscie dyskutowali o moich pomyslach, ew swoje dodawali. Bo chce poznac opinie co sadzicie o hamowni czy innych propozycjach

  6. #21
    Awatar wottka
    Dołączył
    Apr 2011
    Płeć
    Skąd
    Otwock
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    750
    Jak dla mnie plan już jest super ułożony łącznie nawet z hamownią , dobrze pomyślane jest co robić, coś każdy uważam , że znajdzie dla siebie.
    Jeżeli będą jakieś konkursy związane z 1/4 lub torem sądze , że fajnie by było pomyśleć o jakiś upominkach dla 3 najlepszych przejazdów itp.itd tdi.
    JBC jestem wstanie ufundować jadną z nagród (coś z mojego asortymentu , CB, Car Audio i inne gadżety samochodowe).

  7. #22
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    ja mogę fundnąć też jakąś nagrodę np. 5l oleju motul ub total. Filtr K&N

  8. #23
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    świetnie! O to mi chodziło, zlot ma być nasz i każdy pomysł czy dodatkowa inwencja jest mile widziana! Ja myślałem o kupnie pucharów za tor i gokarty + upominek dla każdego, kto przyjedzie na zlot jako pamiątka ze zlotu (tu będę się uśmiechał do Pawła2005, bo myślę o koszulce dla każdego zlotowicza )
    Nie chcę nagradzać za 1/4 mili i już tłumaczę dlaczego:
    Pas Koronowski to byłe lotnisko wojskowe, które zostało wykorzystane jako droga krajowa, więc jest na nim ruch publiczny. Jest szeroki, więc zagrożenie wynikające z ruchu jest minimalne, dodatkowo żeby ostrzec kierowców nadjeżdżających chcę wystawić trójkąty ostrzegawcze. Jednak dlatego, że jest na nim ruch publiczny jest możliwość, że plany na 1/4 pokrzyżuje nam Policja, która w długi weekend maja lubi czasem się przejechać pasem, bo zawsze w długi weekend coś się tam dzieje Napisałem, że mialy by się odbyć wieczorem, ponieważ ruch będzie znikomy w tym czasie, więc i bezpieczeństwo większe. Na pewno przed wyjazdem na pas udzielę małej odprawy, żeby zachować bezpieczeństwo zarówno oglądających jak i startujących (auta oglądających będą zaparkowane na dużych parkingach przy pasie).
    Dlatego też nie widzę możliwości wyścigów, które by miały wyłonić zwycięzce zlotu i to jest główny powód braku nagród za ten event.

  9. #24
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    odpuśćmy sobie tą 1/4 mili. Nie warto kusić losu. Po co komu mandaty albo jakiś wypadek, jak będzie tor. Poza tym kto ma się z kim ścigać? 225 z 180? czy Paweł z Zuczkiem. Najważniejsze to dobra zabawa i bezpieczeństwo. Przy takich wyścigach niektórym wyłącza się myślenie.

  10. #25
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez HitCar Zobacz posta
    odpuśćmy sobie tą 1/4 mili. Nie warto kusić losu. Po co komu mandaty albo jakiś wypadek, jak będzie tor. Poza tym kto ma się z kim ścigać? 225 z 180? czy Paweł z Zuczkiem. Najważniejsze to dobra zabawa i bezpieczeństwo. Przy takich wyścigach niektórym wyłącza się myślenie.
    dlatego staram się przedstawić jak by to miało wyglądać już teraz, bo jest niewykonalne zrobić legalną 1/4 w Bydgoszczy, udało się nam tylko raz kilka lat temu na lotnisku, a każda późniejsza próba była negowana przez prezydenta miasta, wg którego chyba lepiej, że ścigaliśmy się po mieście czy na pasie zamiast na legalnych zawodach z odpowiednim zapleczem czy to pod względem ochrony czy medycznym.
    Jeżeli chodzi o tor to będę kombinował, żebyśmy mieli patronat PZMotu, odprawę, pomiary czasów i sędziego również z PZMot - wszystko full legal.
    Będę myślał nad innymi atrakcjami w takim razie lub dłuższym pobytem na torze, chyba że macie jakieś pomysły.

  11. #26
    Awatar Blerx
    Dołączył
    Jun 2008
    Płeć
    Skąd
    Wołomin
    Pojemność
    brak
    KM
    ..
    Rocznik
    ..
    Kolor
    ..
    Posty
    1,239
    Chcę zaanonsować topic na oficjalnej stronie klubtt.pl na facebooku. Czy mam go nazwać jako OGÓLNOPOLSKI?

  12. #27
    Awatar Jerry
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrzysty
    Posty
    3,004
    Ja mogę od siebie zafundować w nagrodę w jakiejś konkurencji np. oświetlenie LED'owe na tylną tablicę do MK1 własnego pomysłu, parę naszych klubowiczów już na tym śmiga

    P.s. STELMI, nie chce chwalić dnia przed zachodem....ale podoba mi się ten sposób organizacji
    Te Terrere Terrere terererererere …

  13. #28
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Cytat Zamieszczone przez Blerx Zobacz posta
    Chcę zaanonsować topic na oficjalnej stronie klubtt.pl na facebooku. Czy mam go nazwać jako OGÓLNOPOLSKI?
    nie mi oceniać, fakt jest taki, że z Bydgoszczy i okolic na tą chwilę głos zabierał tylko lbdj, MandV i ja - wszyscy pozostali są z innych województw, więc ciężko go nazwać lokalnym

  14. #29
    Awatar szweda
    Dołączył
    Dec 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czarny
    Posty
    179
    Witam, po dłuższej przerwie.

    JA z racji, że jestem z okolic piszę się na 100%. Fantastyczny pomysł.
    "Kiedyś w przypływie zniechęcenia nad problemami z moim autem retorycznie zapytałem co się jeszcze %#@! może w nim zepsuć, a teteta podjęła wyzwanie"

  15. #30
    Awatar budzikdkl
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    Ludwikowice KŁ DKL
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    112
    Ja mimo kilometrów też bym się pisał , pomysł doskonały , co do nagród mogę zafundować dla 4 i 5 miejsca po zgrzewce dla pocieszenia .

Podobne wątki

  1. Spot Bydgoszcz , Pieczyska 5.07
    Przez DNN w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-03-2015, 10:33
  2. Pieczyska Online
    Przez M and V w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 174
    Ostatni post / autor: 08-06-2013, 19:00
  3. ZLOT WARSZAWA 9.05.2013 STADION NARODOWY godz. 20
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 93
    Ostatni post / autor: 19-05-2013, 19:48
  4. Zlot aut sportowych i tuningowych Radomsko 2013
    Przez czarownik6 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-05-2013, 16:10
  5. WOŚP 2013 - Kraków - Moto orkiestra 13.01.2013
    Przez Wilczyca w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 16-01-2013, 13:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •