świetnie! O to mi chodziło, zlot ma być nasz i każdy pomysł czy dodatkowa inwencja jest mile widziana! Ja myślałem o kupnie pucharów za tor i gokarty + upominek dla każdego, kto przyjedzie na zlot jako pamiątka ze zlotu (tu będę się uśmiechał do Pawła2005, bo myślę o koszulce dla każdego zlotowicza )
Nie chcę nagradzać za 1/4 mili i już tłumaczę dlaczego:
Pas Koronowski to byłe lotnisko wojskowe, które zostało wykorzystane jako droga krajowa, więc jest na nim ruch publiczny. Jest szeroki, więc zagrożenie wynikające z ruchu jest minimalne, dodatkowo żeby ostrzec kierowców nadjeżdżających chcę wystawić trójkąty ostrzegawcze. Jednak dlatego, że jest na nim ruch publiczny jest możliwość, że plany na 1/4 pokrzyżuje nam Policja, która w długi weekend maja lubi czasem się przejechać pasem, bo zawsze w długi weekend coś się tam dzieje Napisałem, że mialy by się odbyć wieczorem, ponieważ ruch będzie znikomy w tym czasie, więc i bezpieczeństwo większe. Na pewno przed wyjazdem na pas udzielę małej odprawy, żeby zachować bezpieczeństwo zarówno oglądających jak i startujących (auta oglądających będą zaparkowane na dużych parkingach przy pasie).
Dlatego też nie widzę możliwości wyścigów, które by miały wyłonić zwycięzce zlotu i to jest główny powód braku nagród za ten event.