Cytat Zamieszczone przez ZUCZEK Zobacz posta
Do takich spręzyn to najlepszy dedykowany amor Eibach Damper leży taki nowy pro-system u mnie i może w środę znajdzie się na aucie, to zdam relacje, zainteresowanym masą mogę podać że waga przód to 6.9kg tył 4.2kg
Masz te amorki u siebie - jak się sprawują?

Ja mam taki komplet w aucie ale po strzale w koła przednie i są podobno trochę krzywe (amorki Eibach PRO Damper). Regeneracja jednej sztuki to około 240 zł.

Czy ma sens regenerowanie takich amorków? (tył z kompletu Eibach PRO Damper jest ok, sprężyny mam Eibach 1567.140 (25-30mm) Przerabiał już ktoś regenerację amorków może? Nie chcę się wchodzić w duże koszty bo chciałem wymienić kilka innych rzeczy w TT i zastanawiam się co robić.

Czy ktoś miał styczność z takim czymś jak nowe Technix am17 czy np używki Bilstein F4 (hmm dziwny model) - tanie to ale może nie jest to taki badziew na jaki wskazuje cena? Jako zamiennik standardowych amorków taki Bilstein b3 czy b4 będzie lepszy?

Zastanawia mnie jeszcze fakt od czego zależy że niektóre amorki pasują do wersji quatro mk1 i zwykłej ośki, a niektóre są różne. Chyba że to tylko bełkot producentów i można zakładać zamiennie amorki quatro, ośka?