Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Rozpaczliwie prosze Was o pomoc :(

  1. #1
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953

    Rozpaczliwie prosze Was o pomoc :(

    Wittam wszystkich od dluższego czam poważny problem z auttem mianowicie...
    https://www.easypaste.org/file/aPfpN...58.mp4?lang=pl

    Dzieją mi się takie cyrki za każdym razem jak wkładam klucz do stacyjki i przekręcam raz. Od czasu do czasu wszystko jest ok i nie ma zadnego problemu, auto zapala bez zadnego błedu. Odrazu mowie że dzieje mi się tak od około pół roku wymieniłem już rozrusznik bo okropnie piszczał na nowy, zostal zrobiony cały licznik u Kolegi Jerry (nowy procek,fis,wskazówki) dalej nic cały czas ten sam problem. Raz na około 10 razy auto zapala jak by nigdy nic. Błedy wyskakuje te od których palą się kontrolki i mimo kasowania wyskakuja ponownie. Ale np gdy podchodzę do kolejnej próby i wszystko jest poprawnie błedu nie ma nikna same co do jednego. Problem jest strasznie męczący bo wsiadam do auta i tak z pare nascie razy wkładam i wyciągam kluczyk aż immo mnie puści. Dodam jeszcze że aku jest ok bo wkładałem 2 i to samo. Masa pod aku sprawdzona klemy oczyszczone, bezpieczniki ok. Każdy pomysł mile widziany

    Ps. Kontrolki zapalają się różne czasem pali tylko epc, czasem dosłownie wszystkie fis piszczy poziom paliwa 0 brak oleju itp.
    Dziś przyszedłem do garażu przekręcam wszystko igła, dojechałem do rodziny sprawdzam lipa wszystko mruga pełno błedów. Za 4 razem cacy wszystko ładnie gaśnie podpinam vaga błedów zero. Stoje w garażu a mowię sprawdzę... i zaś to samo i tak z 10 razy aż wku***** się i poszedłem.
    Ostatnio edytowane przez oOkillerjezOo ; 15-06-2017 o 15:18

  2. #2
    Awatar hubi
    Dołączył
    Jun 2011
    Płeć
    Skąd
    Radzymin
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    czerwony
    Posty
    333
    Chłopie wszyscy są na zlocie
    Współczuję Ci bardzo bo i mnie tam nie ma
    Chyba pada Ci moduł komfortu albo komp od motorowni. Ściągaj podszybie i dokop się to styków przy kompie może zaśniedziały itp.

  3. #3
    Awatar oOkillerjezOo
    Dołączył
    Oct 2013
    Płeć
    Skąd
    Węgierska Górka
    Pojemność
    1.8T
    KM
    210
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    953
    Też spotkałem się z tą opinia i tylko to mi zostało do sprawdzenia. Moduł komfortu myślisz że wpływa na takie działanie licznika ? Prędzej komp w podszybiu ale mówisz o masie tam ?

    - - - - - - - - DODANO - - - - - - - - -

    Sprawa rozwiązana... winowajcą była kostka stacyjki po wymianie wszystko wróciło do normy. Wiele osób rozkładało ręce bo problem dziwny, zaryzykowałem z kostką i opłaciło się. Jeśli Ktoś bd miał podobny problem jak na moim filmiku sprawę macie już jasną

Podobne wątki

  1. proszę o pomoc:)
    Przez tomus00000 w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 11-08-2016, 18:05
  2. Prosze o szybka pomoc -zagladac prosze :)
    Przez wychylylybym w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 11-03-2013, 11:41
  3. VAG 4.9 PL proszę o pomoc!
    Przez tomus00000 w dziale VAG-COM
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-04-2012, 11:02
  4. PILNE!PROSZĘ O POMOC!
    Przez cichy w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 08-09-2008, 15:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •