Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: stan zupy

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230

    stan zupy

    powiedzcie mi w którym momencie na zegarze komputer pokazuję wam że macie rezerwe paliwa bo mi gdzieś na 1,4
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  2. #2
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    mi mniej wiecej kolo kreseczki oznaczajacej rezerwe, czyli tak na oko 1/8 licznika. Na komputerku jest to zwykle 50, 60 km do stacji, zalezy od spalania.

  3. #3

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Tak jak poprzednik to samo. I też przeważnie ok 50 km przed końcem. Mari jak tam paliwko kiedy kolejny test ?

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez SilverTM
    Mari jak tam paliwko kiedy kolejny test
    bede juz w piatek po poludniu wiec sie mozemy potem jakos umowic Zaleje jakies paliwo rakietowe To sie jeszcze umowimy dokladnie co i ile nalac by nie bylo roznic W sobote jade na przeglad (chyba) do auto perfekt, chyba najoptymalniej? Sorry za OT

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    no mi też zostaje jakieś 50km do końca tylko na zegarze włącza mi się rezerwa jeszcze rpzed czerwonym polem ... znów trzeba coś wymienić hehe ... jakie paliwo lejecie ?
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  6. #6

    Dołączył
    Jan 2007
    Skąd
    Kraków
    Posty
    133
    mi sie wlacza rezerwa na czerwonej kreseczce, pisze ze mozna zrobic jakies 50 km na tym paliwie a wczoraj jakos jak juz mi pokazywalo 0 km do zrobienia to zrobilem jakies 70 dziesiat wskazowka zeszla mi ponizej czerwonego pola jakies 2mm TT ma duzy bak, normalnie jak tankuje przed rezerwa to wchodzi mi 60 litrow i wybija pistolet, ale da sie wlac spokojnie jescze ze 6-7 litrow (wczoraj wlalem rowno 60 dziestat litrow i zalalem tylko 3/4 baku) Ja leje 98 verwa

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    ja też to leje ... i chyba muszę wymienić pływak paliwa czy coś żeby dobrze wskazywało ... jak to jest z chip tuningiem ? zwiększa się moc i minimalnie niby spalania spada a są jakieś jeszcze ważne cechy ... może jakieś ukryte ... Jo !
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  8. #8

    Dołączył
    Jul 2007
    Skąd
    Lublin
    Posty
    276
    Ja tankuje na shellu VpoverRacing100 co prawda ja mam wersje 180 koni a wiec mam bak 55 litrów i co dziwnego u mnie rezerwa to przeważnie 4-6 litrów a więc wszystko się zgadza. Mari co do Auto Perfekt zrobili mi tanio w miarę szybko. I jeśli zobaczysz kto ci auto będzie robił to sugeruję małą łapówkę. Ja powiedziałem że prezent dostanie (dałem mechanikowi 50zł i facet latał jak opętany, nawet wszystkie zawiasy i hydrauliczne podnośniki wyczyścił .

    A i wcześniej pojawiło się pytanie jaki olej lejemy, u mnie wyglądało to tak pojechałem do ww serwisu i tam coś wypytuje jaki olej będą lali jakie świece a typ do mnie otwiera książkę serwisową audi (boscha) i mówi lejemy ten olej i te świece, a ja na to czy nie można lepszych a ten do mnie. Masz kręcony silnik? Jeździsz w Polsce? To zostaw na razie wszystko fabryczne tak bezpieczniej i nie świruj

  9. #9

    Dołączył
    Dec 2007
    Płeć
    Skąd
    Turek/Poznań
    Pojemność
    1.8T
    KM
    184
    Rocznik
    2001
    Kolor
    niebieski
    Posty
    33
    Drodzy Forumowicze, mam pewien problem z licznikiem, wszystkie wskazania są prawidłowe, natomiast stan paliwa zarowno na tzw. "wzkazowie" jak i na komputerze ma niewiele wspolnego z rzeczywistoscia. Wskazowka nawet po zatankowaniu z duma twardo siedzi na czerwonym polu, a komputer usilnie przekonuje mnie, ze nie mam szans na ujechanie dalej niz 40km. Jak sadzice co moze byc przyczyna takiego fixu?

  10. #10
    Awatar ksolk
    Dołączył
    Oct 2006
    Płeć
    Skąd
    Olkusz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,837
    opcja szukaj

Podobne wątki

  1. Stan licznika............?
    Przez henry68 w dziale Porady przy kupnie Audi TT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 22-09-2015, 14:24
  2. BMW 1 fałszywy stan licznika
    Przez Ermenegildo w dziale Off top - Free
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 20-02-2015, 12:32

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •