Cześć Wszystkim,
Mam na imię Krzysiek i od miesiąca (mam nadzieje) jestem szczęśliwym posiadaczem TT. Szukałem quattro ale były bite i ciężko było znaleźć coś sensownego. Stanęło więc na napędzie na przód ze 180KM. Auto sprawia mi niesamowita radochę i oby tak zostało. Trzeba zwrócić uwagę że przesiadłem się z Clio 1,5 dCi 82km i Golfa w kombi co powoduje banan na mojej twarzy tuż po uruchomieniu silnika w Audi. Dotychczasowe autka nie umywają się do mojej nowej kochanej BerdnadeTTki
Oczywiście podczas zakupu sugerowałem się ceną, więc model który kupiłem ma małe mankamenty, które będę się starał w najbliższym czasie naprawić. Patrz:wyświetlacz ma paski, generalnie całe podświetlenie nie do końca chodzi tak jak powinno, no i ułamana wajcha od regulacji wysokości fotela też troche irytuje:P Ostatnio coś troche dymi z wydechu, ale wymieniam jutro olej wraz z filtrami, może ustąpi.

Jeśli chodzi o moja osobę jestem specyficznym typem człowieka, nieco ironicznym i przewrotnym. Sam fakt że stanęło na TT a nie Nissanie Patrolu którego początkowo szukałem może świadczyć że jest coś ze mną nie tak. A po za tym studiuję Logistykę na SGGW, jestem leniem jakich mało i nie wiele wiem o samej mechanice samochodów, choć bardzo chętnie i chyba szybko się uczę. Mieszkam w Piasecznie pod Warszawą

Jeśli chodzi o auto to tak jak pisałem 1.8T 180KM
Rocznik 1999
Przebieg rzekomo 164k i na tyle wygląda, ale któż to raczy wiedzieć
Napęd na przód

Nie miałem kiedy robić jej zdjęć ale postaram się jakieś jeszcze wrzucić.

Jeszcze raz Witam i Pozdrawiam Wszystkich TT-holików