Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 166 do 176 z 176

Wątek: 1 czerwca 2013 - SPOT TT

  1. #166
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Ok ale czegoś nie rozumiem. Rozpoczęliśmy planowania dotyczące ogólnopolskiego spotu TT i teraz z niego rezygnujemy czy ma się odbyć w miejscu zaproponowanym przez M&V?!
    I don't have dreams, I have goals.

  2. #167
    Awatar M and V
    Dołączył
    Jun 2010
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    2,274
    rowno miesiac temu topic z "konkretami" wystartowal,
    na dzien dzisiejszy nie wiadomo generalnie nic, poza tym ze kolega doktor na dniach chce sprzedawac tt
    Jaaqob ogarnij jakis osrodek, bo bez Ciebie to nie ruszy z miejsca
    ps. u nas nie ma ogolnopolskiego zlotu - od poczatku w topic'u podkreslalismy ze to dodatkowy zlot, a nie zlot konkurencyjny
    ps2.
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    czy ma się odbyć w miejscu zaproponowanym przez M&V?!
    nie wiem o czym mowisz o_O
    Ostatnio edytowane przez M and V ; 28-02-2013 o 00:26

    "Love Them BOTH" - M.

  3. #168
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    M and V dobrze prawi Tam są konkrety i duże prawdopodobieństwo że wypali.Tutaj jakoś dużo paplaniny a mało konkretów. Jak wreszcie organizatorzy napiszą coś konkretnego to niema problemu. Ja mogę zaliczyć i dwie imprezy bo jedna nie będzie wykluczać drugiej:P

  4. #169
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    dobra sprostuje pare kwesti, bo zaczyna mnie troszke to wXXXXXXć
    (Pawel-2005: hello ,trzymamy poziom forum więc proszę o cenzuralne słowa)

    , bo widze ze cała odpowiedzialność spada tylko na mnie , a od samego początku pisałem ze nie ma poroblemu, moge się podjąć organizacji ale nie sam tylko z resztą osob z klubu z Łodzi !
    jak narazie, jezdze po tych wszystkich ośrodkach sam z ziomkiem ktory nie ma nic wspolnego z klubem TT, a bardziej mu zalezy by zorganizowac ten zlot jak innym, nawet nie musze mu za wache oddawać ;p
    ostatnio byłem w Borkach, i Bronisławowie. Gdzie to pierwsze było zamknięte i nic się nie dowiedziałem ani nie obejżałem, ale za to druga miejscówka wypadla naprawde zajebiscie, i bym był skłonny stwierdzic ze nawet lepiej jak Wawrzykowizna , i jest zaraz blisko wody i plaży ... Wodnik Bronisławów

    tyle ze w Bronisławowie tez termin z tematu jest zajęty...

    widze ze ogolnie kazdy jest za tą Wawrzykowizną ... tylko jest jeden problem bo w okolicy kazdej przerobionej miescowki, nie ma w ogóle gdzie się scigać, jedynie jak cos to w okolicy tego bronisłaowowa dalo by rade, bo 5 minut z ośrodka jest na autostradę

    więc jeszcze raz, niechce podejmować zadnych decyzji sam, mieli w tym uczestniczyć jeszcze Ziembol, Matteusz, i Jaqoob ... jak narazie nie uzyskalem z ich strony zadnej pomocy, i ogarniam wszystko samemu !!! (haha po tym tekscie juz chyba nie mam kolegów ;p )

    PS. nie wiem co się działo, ale od dwoch dni niemoglem sie zalogować na forum, w końcu poresetowalem hasła itd i jest git
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 28-02-2013 o 10:20
    Drr

  5. #170
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    dobra sprostuje pare kwesti, bo zaczyna mnie troszke to *******ć, bo widze ze cała odpowiedzialność spada tylko na mnie , a od samego początku pisałem ze nie ma poroblemu, moge się podjąć organizacji ale nie sam tylko z resztą osob z klubu z Łodzi !
    jak narazie, jezdze po tych wszystkich ośrodkach sam z ziomkiem ktory nie ma nic wspolnego z klubem TT, a bardziej mu zalezy by zorganizowac ten zlot jak innym, nawet nie musze mu za wache oddawać ;p
    ostatnio byłem w Borkach, i Bronisławowie. Gdzie to pierwsze było zamknięte i nic się nie dowiedziałem ani nie obejżałem, ale za to druga miejscówka wypadla naprawde zajebiscie, i bym był skłonny stwierdzic ze nawet lepiej jak Wawrzykowizna , i jest zaraz blisko wody i plaży ... Wodnik Bronisławów

    tyle ze w Bronisławowie tez termin z tematu jest zajęty...

    widze ze ogolnie kazdy jest za tą Wawrzykowizną ... tylko jest jeden problem bo w okolicy kazdej przerobionej miescowki, nie ma w ogóle gdzie się scigać, jedynie jak cos to w okolicy tego bronisłaowowa dalo by rade, bo 5 minut z ośrodka jest na autostradę

    więc jeszcze raz, niechce podejmować zadnych decyzji sam, mieli w tym uczestniczyć jeszcze Ziembol, Matteusz, i Jaqoob ... jak narazie nie uzyskalem z ich strony zadnej pomocy, i ogarniam wszystko samemu !!! (haha po tym tekscie juz chyba nie mam kolegów ;p )

    PS. nie wiem co się działo, ale od dwoch dni niemoglem sie zalogować na forum, w końcu poresetowalem hasła itd i jest git
    Wyskoczyłeś z propozycją organizacji spotu sam więc sam za niego w pełni odpowiadasz i nie ma wymówki, że ktoś inny miał ci pomagać. Jak wyszło to widać ... co najgorsze pojawiła się skaza na centralnej Polsce i teraz trzeba ja zaleczyć


    Spot ogólnopolski się odbędzie tylko w innym (późniejszym terminie). Szczegóły przedstawię w odpowiednim czasie.

    Proszę moderatorów o zamknięcie tego tematu. W odpowiednim czasie zostanie stworzony nowy z konkretami bez takiego śmietniska jak tutaj.
    I don't have dreams, I have goals.

  6. #171
    Awatar miskof
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Stolyca
    Pojemność
    1.8T
    KM
    25Q
    Rocznik
    1999
    Kolor
    silver
    Posty
    812
    no comment's...
    ale mnie rozśmieszyłeś !!

  7. #172
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Wyskoczyłeś z propozycją organizacji spotu sam więc sam za niego w pełni odpowiadasz i nie ma wymówki, że ktoś inny miał ci pomagać.
    że co prosze ? ja się tylko udzielałem w tamtym temacie z propozycjami miejsc, i to inni okrzykneli mnie przez to jako organizator ... a ja pisalem ze wspolnie z innymi nie ma problemu by to ogarnąć

    ja się nie zamierzam z niczego wykręcać, bo jak widać mnie na tym zalezy i jezdzę i sie dowiaduje...

    a po co zamykać temat, pozwólmy się wypowiedzieć innym w temacie, chyba ze chcesz zamknąć bo to nie wygodna dla Ciebie kwestia, no to rozumie ;p

    Miskof, że ja ?
    Drr

  8. #173
    Awatar STELMI
    Dołączył
    Jun 2012
    Płeć
    Skąd
    Bydgoszcz
    Pojemność
    2.0T
    KM
    207
    Rocznik
    2008
    Kolor
    Srebrny
    Posty
    1,098
    Ciezko Doktorsr nie przyznac racji. Od poczatku jako jedyny probowal cos zrobic. W kazdym razie zapraszamy do Bydgoszczy

  9. #174
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    że co prosze ? ja się tylko udzielałem w tamtym temacie z propozycjami miejsc, i to inni okrzykneli mnie przez to jako organizator ... a ja pisalem ze wspolnie z innymi nie ma problemu by to ogarnąć

    ja się nie zamierzam z niczego wykręcać, bo jak widać mnie na tym zalezy i jezdzę i sie dowiaduje...

    a po co zamykać temat, pozwólmy się wypowiedzieć innym w temacie, chyba ze chcesz zamknąć bo to nie wygodna dla Ciebie kwestia, no to rozumie ;p

    Miskof, że ja ?
    Wątek jest do zamknięcia bo trzeba oszczędzić wstydu. Tak się składa, że mieszkam w Łodzi i dużo starszych userów mnie zna i nie mam zamiaru być kojarzony z czymś za co nie odpowiadam a Twoje teksty okraszone wulgaryzmami jeszcze bardziej tylko psują atmosferę, która z założenia ma być przecież miła. Nic więcej w tym temacie do powiedzenia już nie mam.
    I don't have dreams, I have goals.

  10. #175
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    Ok reasumując całą sytuację , która fakt jest sprawą forumowiczów z Łodzi bo to do nas należy organizacja i nie ma co się gniewać i po sobie jechać w ten week podjade z dooktorem i sprawdzę dogodne ośrodki i wszystko w niedziele wieczorem napiszę co i jak i kiedy są wolne terminy .Fakt jest jeden że mieliśmy Kamilowi ( doktorowi) pomóc i nie wiem jak Wy ale ja miałem małe wytłumaczenie , którego bym nawał pracy ale chce już ogarnąć temat spotu bo też mi na tym zależy także ogarniamy się chłopy i pomagamy a nie się fochamy jak dziewczynki Mateusz odezwij się coś w debacie bo Ty tez Łodzian jesteś . Kiedy masz czas??

  11. #176
    Awatar Pawel-2005
    Dołączył
    Jul 2008
    Płeć
    Skąd
    Płońsk
    Pojemność
    3.2T V6
    KM
    7xx
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    9,782
    Dalsze przepychanki zrobiły się już niesmaczne. Nie ma sensu kontynuować tego tematu w takim stylu. Propozycje przez kolegę Doktorsr padły ale jak wywnioskowałem dalej niema terminu bo niby coś jest ale brak miejsc:P Myślę że dopóki dalej będzie brak konkretów to wątek będzie zamknięty. Zaczęło się z grubej rury jako oficjalny spot KLUBTT.PL więc wypadało by aby temat trzymał fason a niestety tak już nie jest.

    Podsumowując zamykam temat lecz jak ktoś odpowiedzialny da konkretny termin, propozycję która jest możliwa do zrealizowania ( a nie typu że jest fajne miejsce ale w danym terminie wszystko zarezerwowane bo to nic konkretnego nie wnosi) wysyłając mi wiadomość na PW to temat odblokuję. Posprzątam z tych przepychanek i wrócimy do tematu. Jeżeli nie dostanę żadnego pw w tej sprawie to jest to oczywiste że tematu nie bedę odblokowywał. Także nie wiem kto jest organizatorem ,pomocnikiem ale macie wiadomości PW i telefony od ustalania szczegółów kto dał ciała itp. Nie wszyscy muszą czytać ....

Podobne wątki

  1. Spot TT, Łódź wita Warszawę!_17.10.2013
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 01:42
  2. SPOT WARSZAWA sobota 26.10.2013 godz 16
    Przez hubi_pl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 29-10-2013, 12:07
  3. SPOT WARSZAWA STADION NARODOWY 21.08.2013 g.19
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 11:20
  4. SPOT WARSZAWA STADION NARODOWY 1.08.2013 g.19
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 07-08-2013, 10:03
  5. Spot 12.01.2013 włocławek noworoczny spot!!! Audi włocławek...
    Przez Kubao135 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •