Dalsze przepychanki zrobiły się już niesmaczne. Nie ma sensu kontynuować tego tematu w takim stylu. Propozycje przez kolegę Doktorsr padły ale jak wywnioskowałem dalej niema terminu bo niby coś jest ale brak miejsc:P Myślę że dopóki dalej będzie brak konkretów to wątek będzie zamknięty. Zaczęło się z grubej rury jako oficjalny spot KLUBTT.PL więc wypadało by aby temat trzymał fason a niestety tak już nie jest.

Podsumowując zamykam temat lecz jak ktoś odpowiedzialny da konkretny termin, propozycję która jest możliwa do zrealizowania ( a nie typu że jest fajne miejsce ale w danym terminie wszystko zarezerwowane bo to nic konkretnego nie wnosi) wysyłając mi wiadomość na PW to temat odblokuję. Posprzątam z tych przepychanek i wrócimy do tematu. Jeżeli nie dostanę żadnego pw w tej sprawie to jest to oczywiste że tematu nie bedę odblokowywał. Także nie wiem kto jest organizatorem ,pomocnikiem ale macie wiadomości PW i telefony od ustalania szczegółów kto dał ciała itp. Nie wszyscy muszą czytać ....