Pokaż wyniki od 1 do 15 z 176

Wątek: 1 czerwca 2013 - SPOT TT

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    dobra sprostuje pare kwesti, bo zaczyna mnie troszke to wXXXXXXć
    (Pawel-2005: hello ,trzymamy poziom forum więc proszę o cenzuralne słowa)

    , bo widze ze cała odpowiedzialność spada tylko na mnie , a od samego początku pisałem ze nie ma poroblemu, moge się podjąć organizacji ale nie sam tylko z resztą osob z klubu z Łodzi !
    jak narazie, jezdze po tych wszystkich ośrodkach sam z ziomkiem ktory nie ma nic wspolnego z klubem TT, a bardziej mu zalezy by zorganizowac ten zlot jak innym, nawet nie musze mu za wache oddawać ;p
    ostatnio byłem w Borkach, i Bronisławowie. Gdzie to pierwsze było zamknięte i nic się nie dowiedziałem ani nie obejżałem, ale za to druga miejscówka wypadla naprawde zajebiscie, i bym był skłonny stwierdzic ze nawet lepiej jak Wawrzykowizna , i jest zaraz blisko wody i plaży ... Wodnik Bronisławów

    tyle ze w Bronisławowie tez termin z tematu jest zajęty...

    widze ze ogolnie kazdy jest za tą Wawrzykowizną ... tylko jest jeden problem bo w okolicy kazdej przerobionej miescowki, nie ma w ogóle gdzie się scigać, jedynie jak cos to w okolicy tego bronisłaowowa dalo by rade, bo 5 minut z ośrodka jest na autostradę

    więc jeszcze raz, niechce podejmować zadnych decyzji sam, mieli w tym uczestniczyć jeszcze Ziembol, Matteusz, i Jaqoob ... jak narazie nie uzyskalem z ich strony zadnej pomocy, i ogarniam wszystko samemu !!! (haha po tym tekscie juz chyba nie mam kolegów ;p )

    PS. nie wiem co się działo, ale od dwoch dni niemoglem sie zalogować na forum, w końcu poresetowalem hasła itd i jest git
    Ostatnio edytowane przez Pawel-2005 ; 28-02-2013 o 10:20
    Drr

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    dobra sprostuje pare kwesti, bo zaczyna mnie troszke to *******ć, bo widze ze cała odpowiedzialność spada tylko na mnie , a od samego początku pisałem ze nie ma poroblemu, moge się podjąć organizacji ale nie sam tylko z resztą osob z klubu z Łodzi !
    jak narazie, jezdze po tych wszystkich ośrodkach sam z ziomkiem ktory nie ma nic wspolnego z klubem TT, a bardziej mu zalezy by zorganizowac ten zlot jak innym, nawet nie musze mu za wache oddawać ;p
    ostatnio byłem w Borkach, i Bronisławowie. Gdzie to pierwsze było zamknięte i nic się nie dowiedziałem ani nie obejżałem, ale za to druga miejscówka wypadla naprawde zajebiscie, i bym był skłonny stwierdzic ze nawet lepiej jak Wawrzykowizna , i jest zaraz blisko wody i plaży ... Wodnik Bronisławów

    tyle ze w Bronisławowie tez termin z tematu jest zajęty...

    widze ze ogolnie kazdy jest za tą Wawrzykowizną ... tylko jest jeden problem bo w okolicy kazdej przerobionej miescowki, nie ma w ogóle gdzie się scigać, jedynie jak cos to w okolicy tego bronisłaowowa dalo by rade, bo 5 minut z ośrodka jest na autostradę

    więc jeszcze raz, niechce podejmować zadnych decyzji sam, mieli w tym uczestniczyć jeszcze Ziembol, Matteusz, i Jaqoob ... jak narazie nie uzyskalem z ich strony zadnej pomocy, i ogarniam wszystko samemu !!! (haha po tym tekscie juz chyba nie mam kolegów ;p )

    PS. nie wiem co się działo, ale od dwoch dni niemoglem sie zalogować na forum, w końcu poresetowalem hasła itd i jest git
    Wyskoczyłeś z propozycją organizacji spotu sam więc sam za niego w pełni odpowiadasz i nie ma wymówki, że ktoś inny miał ci pomagać. Jak wyszło to widać ... co najgorsze pojawiła się skaza na centralnej Polsce i teraz trzeba ja zaleczyć


    Spot ogólnopolski się odbędzie tylko w innym (późniejszym terminie). Szczegóły przedstawię w odpowiednim czasie.

    Proszę moderatorów o zamknięcie tego tematu. W odpowiednim czasie zostanie stworzony nowy z konkretami bez takiego śmietniska jak tutaj.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Wyskoczyłeś z propozycją organizacji spotu sam więc sam za niego w pełni odpowiadasz i nie ma wymówki, że ktoś inny miał ci pomagać.
    że co prosze ? ja się tylko udzielałem w tamtym temacie z propozycjami miejsc, i to inni okrzykneli mnie przez to jako organizator ... a ja pisalem ze wspolnie z innymi nie ma problemu by to ogarnąć

    ja się nie zamierzam z niczego wykręcać, bo jak widać mnie na tym zalezy i jezdzę i sie dowiaduje...

    a po co zamykać temat, pozwólmy się wypowiedzieć innym w temacie, chyba ze chcesz zamknąć bo to nie wygodna dla Ciebie kwestia, no to rozumie ;p

    Miskof, że ja ?
    Drr

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    że co prosze ? ja się tylko udzielałem w tamtym temacie z propozycjami miejsc, i to inni okrzykneli mnie przez to jako organizator ... a ja pisalem ze wspolnie z innymi nie ma problemu by to ogarnąć

    ja się nie zamierzam z niczego wykręcać, bo jak widać mnie na tym zalezy i jezdzę i sie dowiaduje...

    a po co zamykać temat, pozwólmy się wypowiedzieć innym w temacie, chyba ze chcesz zamknąć bo to nie wygodna dla Ciebie kwestia, no to rozumie ;p

    Miskof, że ja ?
    Wątek jest do zamknięcia bo trzeba oszczędzić wstydu. Tak się składa, że mieszkam w Łodzi i dużo starszych userów mnie zna i nie mam zamiaru być kojarzony z czymś za co nie odpowiadam a Twoje teksty okraszone wulgaryzmami jeszcze bardziej tylko psują atmosferę, która z założenia ma być przecież miła. Nic więcej w tym temacie do powiedzenia już nie mam.
    I don't have dreams, I have goals.

Podobne wątki

  1. Spot TT, Łódź wita Warszawę!_17.10.2013
    Przez MaTTeusz w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 03-11-2013, 01:42
  2. SPOT WARSZAWA sobota 26.10.2013 godz 16
    Przez hubi_pl w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 29-10-2013, 12:07
  3. SPOT WARSZAWA STADION NARODOWY 21.08.2013 g.19
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 31-08-2013, 11:20
  4. SPOT WARSZAWA STADION NARODOWY 1.08.2013 g.19
    Przez PiotrekHIT w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 86
    Ostatni post / autor: 07-08-2013, 10:03
  5. Spot 12.01.2013 włocławek noworoczny spot!!! Audi włocławek...
    Przez Kubao135 w dziale Fanklub-Zloty-Zawody-Imprezy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-01-2013, 20:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •