Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 49

Wątek: oświetlenie w środku ...

  1. #1

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230

    oświetlenie w środku ...

    czołem ... spaliła mi się żaróweczka w środku ta która jest nad lusterkiem .... wiecie może jak jąwymienić tzn. bardziej mi chodzi o samo zdjęcie tego ,,klosza" ...

  2. #2

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    Oświetlenie wnętrza-wymiana żarówek

    Witam,
    To proste- nie musisz wyjmować całego segmentu. Wystarczy, ze odepniesz przezroczysty klosz żarówek. Malutkim płaskim śrubokrętem podważ od strony szyby, w środku klosza, i odepnij. Juz po bólu. Przezroczysty klosz zdejmiesz w całości.

    Zrób to delikatnie

    Pzdr,
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

  3. #3

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    aha dzięki ! ... niby nic ale jednak w tym aucie nie może niczego brakować ...

    [ Dodano: Wto Paź 09, 2007 1:05 pm ]
    niestety problem to nie tylko żarówka ... dwa sąsiednie światła palą się aśrodkowe nie chce... w czym może być rzecz ?
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  4. #4
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Nie odbierz tego zle, ale kupiles autko z komisu. Na KILKANASCIE TT obejrzonych w komisach ani jednej nie widzialem wartej kupna. Krotko mowiac takie autko sprzedaje sie samemu. Mowisz, ze w seriwsie sprawdzono, ze jest wszystko OK. Mam nadzieje, ze nie byl to serwis polecony przez komis, a jesli to male miasto, to ze nie byl to jedyny w miescie. Przyczyna takich anomalii moze byc przeszlosc TT, jesli bylo tansze niz ok. 46 tys zl (nie wnikam ile) to jest bardziej niz pewne, ze jest powypadkowe. Przepraszam za taka forme wypowiedzi, bo oczywiscie moge sie mylic i jestem tego swiadomy. Osobiscie uwazam, ze Audi robi na tyle solidne samochody, ze samo nic z siebie nie powinno sie psuc (nie mowie o rzeczach eksploatacyjnych). Osiem lat dla Audi to nie tak duzo.

    Oczywiscie jak nakazuje tradycja prosimy o fotki Twojego TiTi. Zycze Ci bys nie mial z nia problemow i by dlugo Ci sluzyla. Pozdro

  5. #5

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    ok powiem konkretniej ... nie obraziłem się ... kupiłem TT od właściciela komisu a raczej właścicielki był zarejestrowany , ubezpieczony itp książka na na na ... mieszkam w małym mieście a na przeglądzie byłem w autoryzowanym servisie z własnego widzimisię hmm no i co jeszcze fotki prześle niebawem ... aha no ok miał jedną rysę na drzwiach ale zamalowane profesjonalnie sama się przyznała klientka sprawdziłem u swojego dobrego lakiernika potwierdził i nie miał zarzutów ... ma minimalne wady ale liczyłęm się z tym i wszystko jest do naprawienia jo !
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  6. #6
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez Mari
    Nie odbierz tego zle, ale kupiles autko z komisu. Na KILKANASCIE TT obejrzonych w komisach ani jednej nie widzialem wartej kupna. Krotko mowiac takie autko sprzedaje sie samemu. Mowisz, ze w seriwsie sprawdzono, ze jest wszystko OK. Mam nadzieje, ze nie byl to serwis polecony przez komis, a jesli to male miasto, to ze nie byl to jedyny w miescie. Przyczyna takich anomalii moze byc przeszlosc TT, jesli bylo tansze niz ok. 46 tys zl (nie wnikam ile) to jest bardziej niz pewne, ze jest powypadkowe. Przepraszam za taka forme wypowiedzi, bo oczywiscie moge sie mylic i jestem tego swiadomy. Osobiscie uwazam, ze Audi robi na tyle solidne samochody, ze samo nic z siebie nie powinno sie psuc (nie mowie o rzeczach eksploatacyjnych). Osiem lat dla Audi to nie tak duzo.

    Oczywiscie jak nakazuje tradycja prosimy o fotki Twojego TiTi. Zycze Ci bys nie mial z nia problemow i by dlugo Ci sluzyla. Pozdro
    hehehe to bylo dobre - on o tym ze mu sie żarówka spaliła, a Ty mu na to ze kupił złe TT bez urazy Mari, ale żarówki przepalają się nawet w niebitych TTkach

    [ Dodano: Pią Paź 12, 2007 12:33 pm ]
    Cytat Zamieszczone przez Nitr0
    aha dzięki ! ... niby nic ale jednak w tym aucie nie może niczego brakować ...

    [ Dodano: Wto Paź 09, 2007 1:05 pm ]
    niestety problem to nie tylko żarówka ... dwa sąsiednie światła palą się aśrodkowe nie chce... w czym może być rzecz ?
    przeciez to dwie (a wlasciwie trzy) oddzielne żarówki i dwa oddzielne obwody
    Pozdrawiam!
    Pajak

  7. #7

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    no dobra tyle to wiem ... ale jak to całe ustrojstwo rozebrać ?
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  8. #8
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez Nitr0
    no dobra tyle to wiem ... ale jak to całe ustrojstwo rozebrać ?
    no tak jak pisal iceboy podwazac srubokretem...
    Pozdrawiam!
    Pajak

  9. #9

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    ok sam ten mały klosz ściągnąłem ale muszę chyba resztę rozebrać bo coś chyba jest z instalacją nie tak ... pisałem że wymieniłem żarówkę na nową ale dalej widzę ciemność
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  10. #10
    Awatar Pajak
    Dołączył
    Apr 2007
    Płeć
    Skąd
    Warszawa
    Pojemność
    1.8T
    KM
    250
    Rocznik
    2000
    Kolor
    polarsilber
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez Nitr0
    ok sam ten mały klosz ściągnąłem ale muszę chyba resztę rozebrać bo coś chyba jest z instalacją nie tak ... pisałem że wymieniłem żarówkę na nową ale dalej widzę ciemność
    a no to juz nie wiem. sprawdz próbnikiem moze czy tam prąd jest wogole
    Pozdrawiam!
    Pajak

  11. #11
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    Cytat Zamieszczone przez Pajak
    hehehe to bylo dobre - on o tym ze mu sie żarówka spaliła, a Ty mu na to ze kupił złe TT bez urazy Mari, ale żarówki przepalają się nawet w niebitych TTkach
    kurde czytaj doklaniej posty, skoro Nitr0 napisal, ze wymienil zarowke i dalej to samo, to raczej wina instalacji elektrycznej badz czegos pokrewnego, a to juz chyba sie nie dzieje samoczynnie po kilku latach, bo z zalozenia ma troszke podzialac (w koncu to nie Hyundai tylko Audi). Tyle.

  12. #12

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    bede z tym walczył ... mam nadzieję żecoś mi wyjdzie ... jak by co to powiem w czym była rzecz ... nie wiem jak to się mogło stać ... Auto na 100 nie było bite może zła eksploatacja sam nie wiem ...
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  13. #13
    Awatar Mari
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Polska
    Pojemność
    2.0T
    KM
    62
    Rocznik
    1939
    Kolor
    -
    Posty
    1,619
    dzis wlaczylem sobie prawe swiatelko wewnatrz, ale zbyt mocno wdusilem przycisk i cos jakby peklo (strzelilo). Nastepstwem tego jest to, ze nie moge teraz wylaczyc tego swiatelka, bo przycisk "chodzi" luzno, jest jakby wcisniety. Da sie jakos do tego dostac i naprawic? Poki co wyjalem bezpiecznik odpowiedizalny za oswietlenie wewntarz i za otwieranie szyb i mam tez w sumie glupie pytanko - z racji tego, ze sie teraz szyby nie otwieraja, to przy otwieraniu drzwi szyba sie nie uchyla o ten centymetr, czy to nie zaszkodzi uszczelce, szybie itp?

  14. #14

    Dołączył
    Oct 2007
    Skąd
    Międzyrzecz
    Posty
    230
    ja też próbowałem ten mechanizm rozmontować ale dość mocno trzyma więc się nie udało ... ale jadę ze swoim do serwisu za tydzień i mają niby zrobić ... Mnie się wydaję że jak nie będziesz mocno drzwiami walił to szyba nie dostanie po du...ie ale póki się nie otwiera to bym uważał ...
    Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy o !

  15. #15

    Dołączył
    Aug 2007
    Płeć
    Skąd
    kraków
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    srebrny
    Posty
    337

    trzaskanie drzwiami

    Witam,

    Mari napisał

    "z racji tego, ze sie teraz szyby nie otwieraja, to przy otwieraniu drzwi szyba sie nie uchyla o ten centymetr, czy to nie zaszkodzi uszczelce, szybie itp?"

    Powinieneś przejść instrukcję ustawiania szyby- pisaliśmy o tym kompleksowo-sprawdź.

    Jezeli tego uchylania nie ustawisz, to zostanie uszkodzona ( pęknięcie) plastikowa, profilowana kostka dolnej prowadnicy wmontowana w konstrukcję podnoszenia szyby. Niestety w takim przypadku nie będziesz mógł jej wymienić (nie wystepuje jako część zapasowa) i będzie Cię czekał zakup całej tej konstrukcji ( ok. 1000 zł) plus kupa roboty z tym . Lepiej więc poprawić tę szybę tak szybko, jak tylko to możliwe!

    Pozdrawiam,
    LiquidTT-FORGE silicones-Short shifter-007P-Cold side-RIEGER-REMUS-MOMO

Podobne wątki

  1. Śmierdzi benzyną w środku - jakie mogą być przyczyny?
    Przez longinpastusiak w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 17-07-2023, 01:03
  2. Demontaż plastików w środku
    Przez pavvel w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-08-2017, 07:47
  3. MKII - głośnik w desce na środku ?
    Przez Kwinto w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-11-2014, 08:48
  4. Czyszczenie rączek w środku
    Przez Iwona w dziale MK1 (1998-2006)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 29-08-2014, 21:43
  5. MK2 [8J] Wymiana żarówek w środku
    Przez squirrelkuss w dziale MK2 (2006-2014)
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 21-09-2013, 19:21

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •