Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 43

Wątek: Ukryte piękno w MK2

  1. #16
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    krakow
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grey
    Posty
    189
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Ja nie mam nic przeciwko. Do czasu gdy będzie to nadal zwykła TT i nie zacznie podawać wszędzie TT RS S-line full opcja TITAN pakiet.
    nie bardzo rozumiem...

  2. #17
    Awatar MaTTeusz
    Dołączył
    Oct 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    brak
    KM
    257
    Rocznik
    2007
    Kolor
    Granatowy
    Posty
    1,986
    Koledze ICE, chodzi o to, że wszystko ma swoje granice :P i nie należy przesadzać tzn. robić straganu na odpuście z TT tj. dookola znaczki TT RS, naklejki itp :P Osobiście tez nie jestem zwolennikiem przesadyzmy... jakto mówia wszystko w granicach smaku i gustu :P

  3. #18
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    krakow
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grey
    Posty
    189
    aaaa no to to tak. tyle co w orginale znaczkow i juz

  4. #19
    Awatar spider
    Dołączył
    May 2012
    Płeć
    Skąd
    PL
    Pojemność
    brak
    KM
    115
    Rocznik
    2007
    Kolor
    czarny
    Posty
    316
    Tylko, ze audi spod znaku rs maja jedna wade, moc ktora podaje producent a to co mamy w rzeczyswistosci to dzien i noc.

  5. #20
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    to tak jeszcze wtrące jezeli jesteśmy przy rozmowie modeli RS ... wadą TT RS jest to ze jest na haldexie a nie torsenie ... uwazam ze jest to cos niedopuszczalnego, bo modele Audi z pod znaku RS są modelami bez zadnych kompromisów, i chcial nie chciał, powinni upchnąć tam torsen !
    Drr

  6. #21
    Awatar Arttur
    Dołączył
    Nov 2006
    Płeć
    Skąd
    Schaumburg USA
    Pojemność
    2.0T
    KM
    4XX
    Rocznik
    ////
    Kolor
    czarny
    Posty
    8,863
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    ....................... wadą TT RS jest to ze jest na haldexie a nie torsenie ... uwazam ze jest to cos niedopuszczalnego, bo modele Audi z pod znaku RS są modelami bez zadnych kompromisów, i chcial nie chciał, powinni upchnąć tam torsen !
    Bzdury piszesz , Haldex nie jest żadnym kompromisem tylko sposobem na 4x4 w autach z silnikiem położonym poprzecznie .
    Choć i to nie koniecznie bo R8 też jest na Haldexie

    Najlepsze jest jednak to że 90% kierowców nie jest w stanie zauważyć różnicy w prowadzeniu auta pomiędzy Torsenem a Haldexem pierwszej generacji o nowszych Haldexach już nie wspominając

    Zbacza nam trochę temat w nie tą strone ....








    Pozdrawiam


    Cytat Zamieszczone przez John Dryden
    Beware the Fury of a Patient Man

  7. #22
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    nie pisze bzdur bo jakoś subaru i mitsu potrafią wsadzic dobry naped z poprzecznymi silnikami ... ale nie oto mnie chodzi, porostu RS jest synonimem wszystkiego co najlepsze w danym modelu bez zadnych ograniczen, pod kazdym wzgledem, jak i osiągów tak i napędow itd itp ... wiec chciał nie chciał powinni upchnąć to co najlepsze ...

    a różnica miedzy torsenem a haldexem jest kolosalna ... nawet dwa dni temu latałem bokami torsenem w A4 B6 3.0V6 ... i różnica jest kolosalna w porownaniu do mojejgo udawanego quattro ...

    i kazdemu polecam taką przejażdżkę dla porownania
    Drr

  8. #23
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez doktorsr Zobacz posta
    nie pisze bzdur bo jakoś subaru i mitsu potrafią wsadzic dobry naped z poprzecznymi silnikami ... ale nie oto mnie chodzi, porostu RS jest synonimem wszystkiego co najlepsze w danym modelu bez zadnych ograniczen, pod kazdym wzgledem, jak i osiągów tak i napędow itd itp ... wiec chciał nie chciał powinni upchnąć to co najlepsze ...

    a różnica miedzy torsenem a haldexem jest kolosalna ... nawet dwa dni temu latałem bokami torsenem w A4 B6 3.0V6 ... i różnica jest kolosalna w porownaniu do mojejgo udawanego quattro ...

    i kazdemu polecam taką przejażdżkę dla porownania
    sorry , że dalej off top, ale może masz problem ze swoim quatrro? wczoraj jeździłem i haldexem i torsenem i wg moich odczuć oba te napędy zachowują się prawie tak samo(jeździłem po jednym placu manewrowym). Poza tym ludzie w RS-ach robią po 500KM i to daje radę.

  9. #24
    Awatar doktorsr
    Dołączył
    Jul 2012
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    1.8T
    KM
    225
    Rocznik
    2000
    Kolor
    Czarny
    Posty
    481
    dobra ostatni raz w tym temacie odzwyam sie w sprawie torsen/haldex ... jak coś niech admini wyodrebnią posty do nowego tematu i tyle

    spece od Audi tez doskonale wiedzą ze Torsen jest lepszy , ale wiemy jakie czasy nastały, i auta teraz robione są przez księgowych co wiąze się z tym ze wszystko ma być tanie i awaryjne (haldex)

    a tak w ogole ja tylko wyraziłem moje własne przemyślenia na temat modeli RS ... a kto sie ze mną nie zgadza ten z ŁKSu hej !
    Drr

  10. #25
    Awatar ziembol89
    Dołączył
    Aug 2011
    Płeć
    Skąd
    Łódź
    Pojemność
    2.5T
    KM
    400
    Rocznik
    2020
    Kolor
    Szary
    Posty
    438
    ja nie zgadzam się z tym Łks-em tylko :P

  11. #26
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    krakow
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grey
    Posty
    189
    Cytat Zamieszczone przez spider Zobacz posta
    Tylko, ze audi spod znaku rs maja jedna wade, moc ktora podaje producent a to co mamy w rzeczyswistosci to dzien i noc.
    ze w rzeczywistosci niby gorzej jest??

  12. #27
    Awatar jasiel
    Dołączył
    Oct 2010
    Płeć
    Skąd
    Białystok
    Pojemność
    1.8T
    KM
    205
    Rocznik
    1999
    Kolor
    srebrny
    Posty
    1,155
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    No to widzę czas myśleć o sprzedaży żółtka. Kupie po dzwonie MK2, a że po dzwonie to zderzaki i spoilery dam z RSa i będzie jak RS nikt nie pozna.
    Można też kupić wersję TT nie posiadającą pakietu S-line i przykleić po bokach znaczki S-line i cieszyć się S-line'm. Mało tego- można to zrobić 2 razy!!!:P

    Od razu mówię- potraktuj to jako żart, bo nie mam zamiaru znów wymieniać z Tobą "sympatycznych" wiadomości na privie
    Pozdrawiam!

  13. #28

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Można też kupić wersję TT nie posiadającą pakietu S-line i przykleić po bokach znaczki S-line i cieszyć się S-line'm. Mało tego- można to zrobić 2 razy!!!:P

    Od razu mówię- potraktuj to jako żart, bo nie mam zamiaru znów wymieniać z Tobą "sympatycznych" wiadomości na privie
    Pozdrawiam!
    To też jest opcja. Dwa znaczki na błotnikach dodatkowo 1 nakleić na dole kierownicy jeden w miejscu napisu quattro na schowku oraz jeden na tylnym zderzaku. Full pakiet

  14. #29
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez jasiel Zobacz posta
    Można też kupić wersję TT nie posiadającą pakietu S-line i przykleić po bokach znaczki S-line i cieszyć się S-line'm. Mało tego- można to zrobić 2 razy!!!:P

    Od razu mówię- potraktuj to jako żart, bo nie mam zamiaru znów wymieniać z Tobą "sympatycznych" wiadomości na privie
    Pozdrawiam!
    To żeby uspokoić niespokojnych powiem, że np. ja mam aż 2 znaczki sline po bokach do tego znaczek TTS na przednim grillu. Dobrze, to już możecie zacząć się śmiać
    I don't have dreams, I have goals.

  15. #30
    Awatar PiotrekHIT
    Dołączył
    Feb 2012
    Płeć
    Skąd
    Warszawa Saska Kępa
    Pojemność
    brak
    KM
    225
    Rocznik
    2001
    Kolor
    Niebieski
    Posty
    3,019
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    To żeby uspokoić niespokojnych powiem, że np. ja mam aż 2 znaczki sline po bokach do tego znaczek TTS na przednim grillu. Dobrze, to już możecie zacząć się śmiać
    Ha ha ha , zart oczywiscie ;p

Podobne wątki

  1. Pomoc -Umowa kupna / sprzedaży a wady ukryte
    Przez tomek666777 w dziale Ogólne
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 10-05-2012, 00:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •