Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Do uzytkownikow mk2

  1. #1
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    krakow
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grey
    Posty
    189

    Do uzytkownikow mk2

    Mam problem z szyba od strony kierowcy. Auto stoi pod chmurka nie mam garazu,mianowicie gdy jest mroz cos w mechanizmie przymarza i przy otwarciu drzwi szyba nie schodzi na dol i wtedy mam problem z zamknieciem drzwi.. gdy nagrzeje w aucie jest juz ok wiec nie wiem co to jest. Ma ktos taki problem??

  2. #2
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Standardowy problem w każdej TT czy to MK1 czy MK2 nie ma znaczenia. Drzwi nie mają ramek a szyba przymarza. Natura ...

    BTW: jaki masz problem z zamknięciem drzwi skoro w żaden sposób szyba nie ma wpływu na zamykanie / otwieranie drzwi co najwyżej możesz mieć sytuację, że szyba się nie domknie do końca i będzie wiało ale nie ma to nic wspólnego z zamykaniem drzwi.
    I don't have dreams, I have goals.

  3. #3

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Może być mały problem z zamknięciem gdy szyba nie opada gdyż szyba ma wejść POD uszczelkę, a tak blokuje się przed uszczelką. Jak otwierasz drzwi i szyba nie opada to świeci Ci się licznik i inne bajery czy ciemno?

  4. #4
    Awatar Jaqob
    Dołączył
    Nov 2010
    Płeć
    Skąd
    لودز
    Pojemność
    brak
    KM
    ---
    Rocznik
    ---
    Kolor
    ---
    Posty
    4,582
    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Może być mały problem z zamknięciem gdy szyba nie opada gdyż szyba ma wejść POD uszczelkę, a tak blokuje się przed uszczelką. Jak otwierasz drzwi i szyba nie opada to świeci Ci się licznik i inne bajery czy ciemno?
    Dociska uszczelkę ale nie ma to wpływu na zamykanie. Niedawno właśnie mi zamarzła szyba więc miałem okazję przetestować :P
    I don't have dreams, I have goals.

  5. #5

    Dołączył
    Dec 2009
    Płeć
    Skąd
    Gorlice/Rzeszów
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    VegasYelow
    Posty
    4,449
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Dociska uszczelkę ale nie ma to wpływu na zamykanie. Niedawno właśnie mi zamarzła szyba więc miałem okazję przetestować :P
    Spox. U mnie po odpięciu aku się nie opuszczały i zamykanie drzwi było odczuwalnie utrudnione bo mocno szyba w uszczelkę wchodziła.

  6. #6
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    krakow
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grey
    Posty
    189
    Cytat Zamieszczone przez Jaaqob Zobacz posta
    Standardowy problem w każdej TT czy to MK1 czy MK2 nie ma znaczenia. Drzwi nie mają ramek a szyba przymarza. Natura ...

    BTW: jaki masz problem z zamknięciem drzwi skoro w żaden sposób szyba nie ma wpływu na zamykanie / otwieranie drzwi co najwyżej możesz mieć sytuację, że szyba się nie domknie do końca i będzie wiało ale nie ma to nic wspólnego z zamykaniem drzwi.
    w mk1 tego nie mialem...a co dziwne tu w mk2 dzieje sie to tylko od strony kierowcy,od strony pasazera jest ok.

    EDYCJA ---------- Post dodany 19:14 19:17 ---------- EDYCJA

    Cytat Zamieszczone przez ICE Zobacz posta
    Może być mały problem z zamknięciem gdy szyba nie opada gdyż szyba ma wejść POD uszczelkę, a tak blokuje się przed uszczelką. Jak otwierasz drzwi i szyba nie opada to świeci Ci się licznik i inne bajery czy ciemno?
    jak probuje zamknac to mam wrazenie ze za chwile mi szyba wypadnie jest takie odbicie gluche,tak jak otwieram drzwi i szyba nie opada to owszem swieci sie licznik i pokazuje otwarcie drzwi na fis

  7. #7
    Awatar szczota-t1000
    Dołączył
    Dec 2011
    Płeć
    Skąd
    południowa Polska
    Pojemność
    1.8T
    KM
    180
    Rocznik
    2000
    Kolor
    silver
    Posty
    639
    Może sie mylę ale może nie do końca...Miałem też kiedyś podobne wrażenia, gdy byłem posiadaczem Golfa GTI i wymieniłem uszczelki w drzwiach (to było stare auto i taka była potrzeba). Po wymianie, gdy auto było pozamykane (inne drzwi i szyby jak i szyber), występowało zjawisko lekkiego oporu przy zamykaniu drzwi. Sytuacja się zmieniała przy uchyleniu, choćby trochę szyby, szyberdachu itp. W aucie (szczelnym) robiła sie pseudo poduszka powietrzna, która wyczuwalnie blokowała końcową fazę zamykania auta. W TT jak wiemy opuszcza sie zawsze szyba, robiąc lekki "przewiew". Przy braku tego może mieć miejsce podobna historia. Spróbuj uchylić drzwi pasażera lub okno i sie okaże. Lecz niestety ta teoria z przymarzaniem nie ma nic wspólnego...

  8. #8
    ZBANOWANY!
    Dołączył
    Jan 2013
    Płeć
    Skąd
    krakow
    Pojemność
    2.0T
    KM
    200
    Rocznik
    2007
    Kolor
    grey
    Posty
    189
    Cytat Zamieszczone przez szczota-t1000 Zobacz posta
    Może sie mylę ale może nie do końca...Miałem też kiedyś podobne wrażenia, gdy byłem posiadaczem Golfa GTI i wymieniłem uszczelki w drzwiach (to było stare auto i taka była potrzeba). Po wymianie, gdy auto było pozamykane (inne drzwi i szyby jak i szyber), występowało zjawisko lekkiego oporu przy zamykaniu drzwi. Sytuacja się zmieniała przy uchyleniu, choćby trochę szyby, szyberdachu itp. W aucie (szczelnym) robiła sie pseudo poduszka powietrzna, która wyczuwalnie blokowała końcową fazę zamykania auta. W TT jak wiemy opuszcza sie zawsze szyba, robiąc lekki "przewiew". Przy braku tego może mieć miejsce podobna historia. Spróbuj uchylić drzwi pasażera lub okno i sie okaże. Lecz niestety ta teoria z przymarzaniem nie ma nic wspólnego...
    napewno nie pomoze bo juz mialem kiedys otwarte drzwi od pasazera i nic to nie pomoglo. ale dzieki

Podobne wątki

  1. MK2 [8J] Witam wszytskich uzytkowników
    Przez Alan_Pol w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 24-01-2015, 14:21
  2. statusy użytkowników
    Przez qbas w dziale Błędy, skargi, komunikaty
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 06-01-2014, 19:59
  3. Witam użytkowników TT
    Przez iksur w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2009, 13:53
  4. Pozdrawiam użytkowników
    Przez Just w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-2009, 09:43
  5. Witam użytkowników TT
    Przez itray w dziale Tutaj się WITAMY!
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 03-09-2008, 09:15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •